Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Zmierzch ludzkości: Długa droga do domu - GPP4, Mika, Pheasant

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-05-18, 16:28   #13
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Biorę sobie szczura. Taki tam mały kawałek, sprawdzę jak smakuje. Heh, na początku myślałem, że ten facet mnie poczęstował, ale to było dla jego kota. Jak dobrze, że ten emo-typek ma przy sobie wiernego towarzysza, który go nie dopuści... znaczy nie opuści. Dmucham kilka razy na mięso, po czym biorę kęs. Po ich kilku dostrzegam, że ten kot ze strachem schował się z powrotem do plecaka. A potem... strzały? Gwałtownie wstaję i rozglądam się. Patyk z nadzianym nań szczurem ciągle trzymam w dłoni.
- Mamy problem - szepczę.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 16:15   #14
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

- Przybyli. - oznajmiam stanowczo, odwróciwszy głowę w stronę, z której nadeszły strzały.
Mój Pan ostrzegał mnie o tej chwili. Nie sądziłem jednak, że dojdzie do niej tak szybko. Za szybko...
Dojadam upieczonego szczura na dwa gryzy, po czym z jamą ustną jeszcze wypełnioną jego soczystym mięsiwem, z niezachwianą determinacją w oczach, chwytam plecak i Mefiego pod pachę, po czym żwawym krokiem ruszam w przeciwnym kierunku, z dala od tego całego hałasu.
- Jeszcze nie jesteśmy dość silni... - szepcę gorączkowo pod nosem. - Ale nie martw się Mefisto, jeszcze przyjdzie pora...
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 16:23   #15
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

GPP4: Zrywasz się znad ogniska i ruszasz w przeciwnym do strzałów kierunku. Nie idziesz jednak zbyt daleko, ledwie mijasz ognisko, gdy zauważasz dwóch brudnych facetów, na oko pod pięćdziesiątkę, łysych i ze zdeformowanymi facjatami. Lufy, trzymanych przez nich karabinów godzą w niego i w Mefisto.
- Nu proszu, co mu tu mamu - stwierdza jeden z nich, ubrany w strój moro, mlaszcząc bezzębną paszczą i miotając wokół strużkami śliny.
- Na moje oko, to so granasty i złodzieje - stwierdza drugi, godząc w gota jedynym okiem, przekrwionym i lekko zamglonym. - A takich trza karnie wcielać lub zajebywać na miejscu, racja!
- Racja! - stwierdza drugi i salutuje trójpalczastą dłonią.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 16:55   #16
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Armia Ciemności musiała zalec obozem, najpewniej gdzieś blisko. Być może w Stargardzie, niedaleko Szczecina. A oto dwóch jej wysłanników. Mistrzu, wystawiasz mnie na ciężką próbę... Czy aby na pewno jestem gotów?
Nie. To nie jest kwestia bycia gotowym bądź nie. Ja MUSZĘ być gotowy. I dam radę. Moja wiara doda mi sił.
Prymitywy. Zwierzęta. Podludzie. Odpady. Nie są nawet warci tego, żeby zdechnąć pod naciskiem mojego buta. Ale jeśli nie pozostawią mi wyboru...
- Właśnie popełniliście ogromny błąd. - mierzę ich spojrzeniem, nie okazując strachu. - Groźba skierowana pod adresem sługi Pana jest także groźbą skierowaną w stronę samego Najwyższego. A za to kara może być tylko jedna - śmierć.
Delikatnie gładzę kark mojego kociego towarzysza. Od dłuższego czasu nie miał okazji użyć swoich pazurów...
- Nastały jednakże ciężkie czasy, a Pan zna też miłosierdzie. - informuję brudasów. - Jeśli odejmiecie sobie wasze języki, ażeby przenigdy więcej bluźnierstwa nie wypowiedzieć, oraz wasze ręce, by ich ponownie przeciwko nikomu nie podnieść, będziecie mogli odejść. Wybór należy do was...
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 17:13   #17
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

[Z tego co pamiętam to za poprzednią sesję dałeś nam jakieś bonusy do ekwipunku. Mnie przypadł topór strażacki i paczka szlugów.]

Typ z kotkiem powiedział, że "przybyli". No fajnie, ale kto? Zakładam jednak, że szybko się tego dowiem, ale nie będą to mili jegomoście. Sięgam za moją prowizoryczną ławeczkę po długie zawiniątko. Odwinąłem ostrożnie materiał i chwyciłem w jedną dłoń swoją strażacką siekierę, a drugą chowając szlugi do kieszeni. Po tym rozejrzałem się przyjmując postawę bojową.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 17:42   #18
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Oh, a więc widzę, że mamy tu twardela - stwierdza jednooki.
- Nu, tu trzebu się poddaciu - dodaje drugi i z rozmachem wali gota kolbą w brzuch. Ból jest paskudny i sprawia, że (kurde, przydałyby się imiona waszych postaci xD) got zgina się w pół, nie mogąc zaczerpnąć oddechu.
Jednooki w tym czasie mierzy w łeb drugiego chłopaka, który sięga akurat po topór.
- Nawet nie próbuj, chyba, że chcesz, żeby twój buraczany łeb rozkurwił się na milion kawałków.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 18:04   #19
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Wzięlibyście się za tę laseczkę - mówię łypiąc na kobitę, która dotąd stoi jak... no nieważne. Mimowolnie jednak robię to co koleś mi każę, bo co innego mam zrobić. Mierzy do mnie z daleka, a ja mam tylko siekierę i nóż w kieszeni kurtki. Przecież w nich nie rzucę. Cela to ja raczej dobrego nie mam... Ale szlugi chowam.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 18:17   #20
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Czuję, jak powietrze ekspresowo ucieka z moich płuc. Zaciskam zęby, walcząc z chęcią uronienia pojedynczej łzy. Na szczęście te walkę wygrywam. To nie jest czas ani miejsce na okazywanie słabości. Zresztą, zgodnie z naukami Mistrza...
Ból to tylko kwestia siły woli.
Zmiażdżę ich. Rozdepczę jak karaluchy, od których niewiele się różnią, a następnie poświęcę ich dusze Najwyższemu. A wtedy będą żałować, że wypełzli ze swojej zatęchłej, popromiennej dziury.
Staram się wziąć głęboki wdech, by z mych ust mogły uciec następujące słowa:

"A l’aura il vigile
Grido mandate:
S’innova il secolo
Piena e’ l’etate"

Panie, użycz mi swej siły!
Zrywam się na nogi i chwytam za broń stojącej przede mną gnidy. Wykorzystując moment zaskoczenia, usiłuję wymierzyć lufą prosto w jego gębę i pociągnąć za spust.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 18:27   #21
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

GPP4: Szarżujesz na niego, czując w głowie zew swojego Pana i już wiesz, że wszystko pójdzie dobrze, bo twój Pan jest z tobą.
Chwytasz za jego broń i zaczynasz się z nim szarpać. Naciska na spust, pocisk przecina powietrze, by przelecieć tuż obok ucha twojego kompana, ogłuszając go na moment. Dalej ciągniesz broń, zaś on dalej strzela i szpikuje swojego kompana pociskami, aż do opróżnienia magazynka. Tamten z głuchym jękiem, tryskając krwią z dziur w ciele, pada na ziemię.
Mika: Nic nie słyszysz, wszystko się rozmywa, zlewa w barwy, by po chwili wybuchnąć dzikim piskiem, nieprzerwanym. Nie wiesz co się dzieje, nie wiesz czy oberwałeś, widzisz za to jak ktoś przed tobą głucho zwala się na ziemię, czujesz wilgoć na swym prawym uchu.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 18:43   #22
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Serce pompuje krew. Słychać strzały. Odgłos kul zanurzających się w ciele tej kanalii to muzyka dla moich uszu. Słychać dźwięk ludzkiego ciała uderzającego o ziemię. Zbijam figurę - czuję krew, widzę rozrywane mięso.
Istna ekstaza. Czysta perfekcja. Idealna harmonia.
- Twoja kolej. - uśmiecham się drapieżnie do mojego oponenta.
Wciąż mocując się z jednookim mutantem, uderzam z główki prosto w jego godną pożałowania facjatę, po czym szybkim ruchem wyjmuję swój pistolet zza paska i wypalam. Centralnie w krocze brudasa.
Kara musi być bolesna...
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 18:56   #23
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Kiedy szok mija staram się rozejrzeć i zidentyfikować tę wilgoć na uchu. Skubany chyba mimo wszystko wystrzelił.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-18, 20:21   #24
 Pheasant
Rasowa prostytutka

Pheasant awatar

Domyślnie

Korzystając z okazji zamierza podejść do napastnika od tylu, po czym korzystając z jego zajętych rąk powoli, niemal erotycznym ruchem zsuwa mu spodnie, następnie bokserki mniej więcej do kolan. Planuje szybkim, zamaszystym ruchem umieścić tampona XL wcześniej wyjętego z torebki w odbycie swej przyszłej ofiary. Już słyszy w swym umyśle plask, który wyda ramię zaburzające się aż po łokieć w odbycie, czuje zapach kału pozostałego na jej ręce. Już niemalże słyszy krzyk rozkoszy, gdy tampon wysmarowany gównem smyra co chwila jego punkt "G". Skayres juz wie, że będzie starała się wsunąć rękę z tamponem jak najdalej.
RPG
Pheasant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania