Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę O świcie - GPP4, Mika 123

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-12-17, 18:52   #25
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Dobra, idź na zaplecze i czekaj - mówię, po czym udaję się do wskazanej mi toalety. Zamykam za sobą drzwi i robię to co robi się zwyczajowo w kiblu.
RPG
Mika 123 jest teraz online  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-17, 19:58   #26
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kibel nie jest zbyt fajny. Ot, zwyczajna dziura, z której dolatuje niezbyt przyjemny aromat, odgrodzona dźwiczkami dla choćby minimalnej prywatności. Faktycznie nie ma okna, ani nic innego, w końcu można było się tego spodziewać.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-17, 20:17   #27
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

W akcie desperacji sprawdzam jeszcze czy ściany są solidnie zrobione, czy może ugną się pod solidnym kopniakiem.
- Ciekawe co z tym Nordmarczykiem - myślę w trakcie wykonywania tej czynności.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 13:44   #28
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Auć. Nie będę kłamał, to bolało... Podsumujmy zatem: skrępowano mnie, zaciągnięto do brudnego zaułka, wybito mi szczękę i połamano nos. Zaprawdę, tylko ja mogę mieć takie szczęście.
Stękam z bólu, czuję też, jak krew z nosa spływa rynienką i dostaje się do ust. Charakterystyczny smak żelaza. Obawiam się, że znam go aż nazbyt dobrze. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie widzę sensownego wyjścia z tej sytuacji. Oddam im list, to mnie zabiją. Nie oddam, to mnie zakatują i sami go sobie wezmą. Cholera, co ja mam zrobić?!
- Możesz mi possać. - odpowiadam, przynajmniej na tyle wyraźnie, na ile da się to zrobić z rozwaloną żuchwą. Instynkt samozachowawczy i tak nigdy nie był moją mocną stroną.
Jednocześnie staram się obmacać dłońmi ścianę, o którą się opieram. Znaleźć jakiś ostry kant albo cokolwiek, co umożliwiłoby nacięcie sznura na nadgarstkach.

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 09-12-17 o 13:48.
RPG
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 14:33   #29
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai: Ściany są solidne, prawdopodobnie jedynie pod naporem siekiery by uległy, lecz to z kolei przyciągnęłoby aż zbyt wiele niechcianej uwagi. Podsumowując... masz zdrowo przesrane. Stąd nie ma żadnej ucieczki, w końcu to karczemny wychodek.

Falric: Mężczyzna szykuje się do zadania kolejnego ciosu, lecz jego kompan go powstrzymuje.
- Słuchaj - zaczyna - dasz nam ten papier i pójdziemy w swoje strony, ty nas nie obchodzisz, o ile nikomu nie powiesz o tym spotkaniu. Jesteśmy zawodowcami. Pewnie myślisz, że cię zabijemy po otrzymaniu listu. Nic bardziej mylnego, nie zapłacono nam za to i nie będziesz dla nas miał żadnej wartości po oddaniu listu, zaś dopóki tego nie zrobisz będziemy musieli cię ciąć, aż powiesz, gdzie on jest. To jak będzie?
Nie udaje ci się wyczuć żadnej ostrości, ot, ceglany mur z dobrą zaprawą, niemalże gładki.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 16:03   #30
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Uśmiecham się zjadliwie słysząc słowa drugiego typka. Ależ z nich równi goście. Może po wszystkim mnie jeszcze do lecznicy odeskortują? Pierdolenie...
Nie do końca im wierzę, aczkolwiek nie widzę też zbyt wielu innych opcji wyjścia z tej sytuacji. W sumie to żadnej. Czy tego chcę czy nie, jestem zdany na ich łaskę. Ale nie oznacza to, że poddałem się całkowicie.
- Czyżby, twardzielu? - pytam kpiącym tonem. Na moment odwracam głowę na bok, ażeby splunąć krwią, która zaczęła dość intensywnie gromadzić się w mojej jamie ustnej. - Mam na to twoje słowo?
Kiwam lekko głową, jakby ze zrezygnowaniem, po czym ponownie spoglądam na mężczyznę.
- No dobra. - dodaję. - I tak nie warto zdychać dla takiego gówna... List ma mój wspólnik, Kai. Też zainteresował się sprawą, bo... no, powiedzmy, że ma na pieńku ze znajomym nadawcy.
Cholera wie, czy to kupią, ale warto było spróbować. Na coś słuchanie jednym uchem opowieści tego młodziaka się jednak przydało. Chyba że te barany zdecydują się mnie w końcu przeszukać - wtedy całą bajeczkę szlag trafi.

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 09-12-17 o 16:52.
RPG
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 20:15   #31
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Nic ci nie opowiadałem, Giep .]

Cholera! Mój plan B właśnie poszedł się pierdolić. Ale... Dlaczego chciałem go wykonać przed planem A? Cholera, sam nie wiem. Patrzę ukradkiem przez otwór w drzwiach, czy ta "kelnerka" jeszcze tu sterczy, czy może poszła na zaplecze i czeka na swojego oblubieńca.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 23:29   #32
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Falric: Mężczyzna uśmiecha się do ciebie ciepło i przyjaźnie, niemal jakbyś był jego kumplem.
- No i widzisz? Nie było tak strasznie, co nie? Wystarczyło tylko kilka prostych słów, nie mogłeś tak od razu. Wiedz tylko, że jeśli mnie okłamałeś, to mój kompan skroi cię po kawałeczku i to w taki sposób, że będziesz bardzo długo żył, aż zaczniesz błagać o śmierć.
Odchodzi w kierunku karczmy, pozostawiając cię jedynie z agresywnym kompanem, który zerka na ciebie z wyraźną pogardą.

Kai: Ostrożnie wyglądasz na zewnątrz, niczym rasowy szpieg i widzisz kelnerkę stojącą w pobliżu drzwi. Najwyraźniej czeka, aż wyjdziesz, nic dziwnego, numery z wychodkiem są stare jak świat i tak ograne, że chyba jedynie skrajny idiota dałby się na nie złapać.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 23:37   #33
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

No cóż, stoi tam. Mam jakiś awaryjny plan C do planów B i A? No chyba nie. Siadam więc na sedesie, opuszczając wpierw wszelkie klapy i zaczynam myśleć nad dalszymi posynięciami, czekając jednocześnie na jakiś cud.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-17, 23:56   #34
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

[Ep, weź mnie trochę rozwiń, jak ta cała sytuacja wygląda. Oni zabrali mi miecz, ekwipunek, czy coś? Bo skoro ręce związali mi z tyłu, a oręż noszę na plecach, ukryty pod peleryną, to... No, wiesz, do czego zmierzam.]

No, po mojej myśli poszło tak tylko w połowie; z drugiej strony głupotą było oczekiwać, że puszczą mnie od razu. Jestem pewien, że z jednym bym sobie poradził. Gdyby tylko nie te cholerne więzy...
Czekam aż partner mojego oprawcy zniknie nam z pola widzenia. Jeśli mam już próbować coś kombinować, to wolę nieco zwiększyć swoje szanse. Które i tak są dość nikłe.
- Więc... - zagaduję draba, który przed chwilą mnie okładał. Powoli nawet przyzwyczajam się do bólu szczeny, powracającego wraz z każdym kolejnym słowem. - Zakładam, że to twój koleżka jest tym od myślenia, co? Bo ty z mordy nie wyglądasz na takiego, co intelektem grzeszy.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-17, 00:08   #35
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Kai: Siedzisz na kiblu niczym pan na swoich włościach, aż w końcu kontemplację natury wszechrzeczy zakłóca ci przybysz, który to otwiera drzwi do wychodka i bez zwłoki wchodzi do środka zamykając je za sobą.
- Masz dwa wyjścia: albo dasz mi list po dobroci, albo utopię cię w tym gównie. To jak będzie? - uśmiecha się miło.
Falric: Mężczyzna odpowiada, jedynie trafia cię czubkiem buta w żołądek, niezbyt przyjemne uczucie. Aż zaczyna cię uwierać miecz cały czas starannie ukryty pod płaszczem, no i zbiera ci się na wymioty, mocno uderzył.
- Wiesz? Chyba cię zapierdolę dla samej przyjemności.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-17, 00:17   #36
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

[Ten list to Giep ma, co?]

Zaskoczony takim obrotem spraw, ostrożnie wyglądam przez otwór w drzwiach.
- List? - pytam zdziwiony. Przypominam sobie pewien szczegół: mianowicie, że Falric miał ze sobą jakiś papier. - Wiesz, może wyjdziemy na zewnątrz. Tutaj jest zbyt wiele ciekawskich uszu.
Spokojnie chcę otworzyć drzwi i opuścić wychodek, a następnie karczmę. Wszystko bez gwałtownych ruchów.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania