Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Maksymalny poziom

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-08-14, 12:46   #1
Croll
Chrząszcz

Domyślnie Maksymalny poziom

Witam.chciałbym się dowiedzieć jaki maksymalny poziom można wbić w Gothic II Noc Kruka. W mojej pierwszej próbie gry łucznikiem ( gildia paladynów) udało mi się wbić lv 47 i chciałbym wiedzieć czy można zdobyć większy
RPG
Croll jest offline  
Nieprzeczytane 21-08-14, 13:21   #2
MM91
Polna Bestia

Domyślnie

Było kilka wzmianek o najwyższym poziomie. Jedni wbijali 55, drudzy mówili że można nawet 60, a trzeci pokazywali screeny z 57-58. Nie wiem ile prawdy w tym, bo wątpie by można było uzbierać takie ilości expa, ale ja wbiłem - 52lvl grając paladynem nikogo przy tym nie bijąc, wykonując wszystkie questy i zabijając wszystkie potwory z każdej wyspy.
RPG
MM91 jest offline  
Nieprzeczytane 21-08-14, 18:45   #3
 xilk
WT

Domyślnie

Było o tym kilkanaście razy, wystarczy poszukać. Nawet w tym temacie pojawiła się dyskusja o kwestii poziomu. I tak naprawę nie ma chyba czegoś takiego, jak maksymalny poziom w grze.

Zresztą ta dyskusja nie ma sensu, bo poziom zależy od wielu czynników, gdyż:
- Są zadania/momenty w grze, które z kolejnymi rozdziałami dają coraz więcej doświadczenia. I jest ich na tyle dużo, że łatwo jakiś przeoczyć lub zapomnieć o nim.
- Niektóre osoby biją każdego NPCa, który nie jest nieśmiertelny. Jak dla mnie to psuje radość z gry, a dla innych jest to tylko kolejny sposób na zdobycie doświadczenia.
- Wykorzystywanie niektórych skryptów w grze zapewnia nieograniczoną ilość doświadczenia. Chociażby Szkielet-mag przyzywa co jakiś czas szkielety do swojej ochrony. Wystarczy tylko atakować obstawę, a sam szkielet-mag zapewni nam nieskończoną ilosć przeciwników, za których dostaniemy doświadczenie. Kwestia tylko, kiedy danej osobie znudzi się wykorzystywanie danego skryptu

Temat zamykam.

RPG
xilk jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania