Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Gothic Site > Forum
Przeładuj stronę Zmiany w Regulaminie - propozycje

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-05-13, 09:18   #13
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Wygłaszając swoją opinie w sposób jaki to zrobił pan SerSon skazując swój post -jako przykład braku zainteresowania tematem, chęć pokazania "w głufce mam oto to" i brak powagi (co jest w jakimś stopniu brakiem poszanowania całej sprawy która przyczyniła się do odejścia Dragunova) - na litościwe scrollowanie w dół i niebraniegopoduwagę.

No i pozdrawiam Rabeusza który prócz ziomalskich obelg spod trzepaczka (względnie bramy) napisał że regulamin jest idealny, powinien zostać jaki jest ale powinna być większa swoboda, powinien być bardziej sprecyzowany i tak nie powinno być.

Nie wiem jak żyć.

Ostatnio edytowane przez Elem : 29-05-13 o 09:51.
RPG
Elem jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 11:31   #14
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Master of Gorzała Zobacz post
Doszliśmy do wniosku, że niektórym użytkownikom nie pasują pewne punkty w regulaminie forum.
Szanowna administracjo. Czemu nie ruszysz swoich czterech leniwych liter i nie napiszesz JAKIE punkty regulaminu niektórym "nie pasują"? Skoro wrzucacie takie temat to chyba wiecie? A znając bliżej technikalia i praktyczna obsługę forum czemu sami nie zaproponujecie (najpierw do oceny przez innych) propozycji zmian tego regulaminu?

Ja bym wprowadził okresową ocenę modów i ich wybieralna kadencyjność. Praktyka dowodzi, że jak ktoś jest zielony dłużej niż rok, to na 80% można być pewnym, że mu sodówa do łba uderza.

Ja włączyłbym liczniki postów we wszystkich tematach. Nie rozumiem ich podziału na te "zliczalne" i "niepodliczalne".

Zmniejszyłbym władze modów nad dawanymi ostami. Często lecą za widzimisię i zły humor dającego a nie konkretne przewinienia.

Zarchiwizowałbym część tematów, bo przy tylu stronach często czasem trafić czy dana problematyka nie była np. 5 lat temu poruszana czy nie. A ni cholery nie wiadomo jak jakiś mod akurat nowo założony temat oceni. Tym bardziej że wiele starych tematów jest zamkniętych i mody wręcz wymagają aby w takim przypadku ładnie ich poprosić o ponowne otwarcie.

Reasumując. Zamiast się lenić powinniście podać jakie zmiany proponujecie, ewentualnie stworzyć grupy dyskusyjne do opracowania propozycji zmian.

A teraz idę wyjąć browara z lodówki.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 13:26   #15
xeroloth

xeroloth awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do xeroloth
Domyślnie

Cytat:
regulamin powinien zostac taki jaki jest, nawet z tymi kb z sygnaturze, od tylu lat ludzie sobie z tym radza, czemu nagle trzeba to zwiekszac? bo co?
Bo technika idzie do przodu i mamy sprzęty i internety lepsze niż w czasach, kiedy ten regulamin był tworzony.
Cytat:
Ja bym wprowadził okresową ocenę modów i ich wybieralna kadencyjność. Praktyka dowodzi, że jak ktoś jest zielony dłużej niż rok, to na 80% można być pewnym, że mu sodówa do łba uderza.
To i tak nie przejdzie, możesz na moje sobie najwyżej robić "wybory na najgorszego moderatora" w hyde parku
Cytat:
Ja włączyłbym liczniki postów we wszystkich tematach. Nie rozumiem ich podziału na te "zliczalne" i "niepodliczalne".
A ja się z tym nie zgadzam, hyde park to takie spamowisko, gdzie słusznie nie są naliczane posty.
Cytat:
Zmniejszyłbym władze modów nad dawanymi ostami. Często lecą za widzimisię i zły humor dającego a nie konkretne przewinienia.
A ja bym na ich miejscu zrobił jakiś ogólnodostępny "cennik" co ile i za ile. By było jaśniej, że jeden dostał za sygnaturę tylko ostrzeżenie i zero pkt, a drugi 5 pkt i od razu skazańca.
Cytat:
Zarchiwizowałbym część tematów, bo przy tylu stronach często czasem trafić czy dana problematyka nie była np. 5 lat temu poruszana czy nie. A ni cholery nie wiadomo jak jakiś mod akurat nowo założony temat oceni. Tym bardziej że wiele starych tematów jest zamkniętych i mody wręcz wymagają aby w takim przypadku ładnie ich poprosić o ponowne otwarcie.
Wyjątkowo się z tobą zgodzę. 100% racji

*
Najlepszy Gladiator ŚP *
Najlepszy Sędzia Gladiatorów ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP *
* Kowal Podziemia *
RPG
xeroloth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 13:27   #16
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas
Szanowna administracjo. Czemu nie ruszysz swoich czterech leniwych liter i nie napiszesz JAKIE punkty regulaminu niektórym "nie pasują"?
Jestem ostanio uczulony na potok wymiotów werbalnych, więc napisz czego nie rozumiesz w temacie "Zmiany w regulaminie - propozycje". Temat nie zostałby otwarty gdyby nie sprawa z Dragunovem i jego sygnaturką. Zadziwające jest, że osoby takie jak xeroloth, Domas i Elrath mogą napisać coś od siebie nie robią wokół siebie szumu. Ale w sumie możesz o sprawie mało wiedzieć, bo już dawno dla Ciebie ŚP jest tylko wspomnieniem.

Cytat:
Napisał Smutas
To dobry pomysł. Ale decyzję o tym czy najniżej oceniany mod ma wylot ze stanowiska powinien nadal mieć administator. Praktyka dowodzi, że jednak ktoś kto dostał osta w 80% można być pewnym, że mu duma niepozwala dać dobrej oceny. Ale tu schodzimy z tematu.

Cytat:
Napisał Smutas
To nie na temat regulaminu. btw. już widzę wzrost aktywności tematów typu góra grosza....

EDYTA:

Cytat:
Napisał xero
A ja bym na ich miejscu zrobił jakiś ogólnodostępny "cennik" co ile i za ile. By było jaśniej, że jeden dostał za sygnaturę tylko ostrzeżenie i zero pkt, a drugi 5 pkt i od razu skazańca.
Z panelu ostrzeżeń mamy co i za co i ile możemy dać. Ale niektórzy to typowi forumowi recydywiści, i dla nich taryfa jest wyższa.

Co do archiwizacji tematów to właśnie dlatego poszukujemy nowego moderatora, będzie miał czym się wykazać.

Ostatnio edytowane przez Elem : 29-05-13 o 13:32.
RPG
Elem jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 14:37   #17
SerSon

SerSon awatar

Domyślnie

Chcesz powagi? Dobrze.

Wydaję mi się, iż zrzucanie winy na regulamin za ostatnią nagonkę na administrację jest co najmniej śmieszne i odwraca uwagę od prawdziwego źródła problemu. Zasady w nim zawarte same w sobie są dosyć ogólnikowe i łatwo je naciągnąć, czego już chyba nie muszę tłumaczyć. W praktyce forumowe prawo opiera się subiektywnej opinii moderatora danego działu, który w swoim duchu określa czy ten a tamten post wpasowuje się do ogólnie przyjętych norm. Żeby to zmienić należałoby rozbudować regulamin, poruszając w nim każdy możliwy scenariusz (to nie zostawiłoby możliwości nadużyć dla nikogo) ale żeby to osiągnąć niezbędne by było ściągnięcie Stanisława Poniatowskiego, Hugo Kołłątaja i Wacława Potockiego, którzy stworzyliby GS-owską Konstytucję 3 Maja (ta metafora ma obrazować, iż jest to niemożliwe). Ale nawet gdyby to się udało zawsze zostaje punkt
Cytat:
Obsługa Forum posiada decydujący głos w sprawach dotyczących Regulaminu i nie musi tłumaczyć się ze swoich decyzji.
który praktycznie kończy wszelką dyskusję o zmianach, gwarantując nieograniczoną władzę moderacji. Prawdziwym źródłem problemu jest więc podejście pewnych moderatorów do niektórych spraw i nie wydaje mi się, by można to było zmienić w jakikolwiek sposób. W Starożytnym Rzymie rozwiązano to w ten sposób, że powołano do życia urząd Trybuna Ludowego, który miał za zadanie monitorować pracę urzędników i dbać o interesy prostych obywateli (tak w skrócie). Taki mi więc do głowy przyszedł pomysł, iż można by stworzyć, na wspomniany właśnie wzór, stanowisko jednego, obiektywnego moderatora, który nie odpowiadałby za żaden dział lecz pilnowałby interesu użytkowników, odbierał ich skargi i zażalenia i ewentualnie posiadał moc cofania bądź obniżania niektórych kar uznanych za niesłuszne. Wiem, taką rolę powinien pełnić pan administrator, ale <poprawność polityczna> jak wiadomo posiada on liczne obowiązki i nie ma czasu przyglądać się każdej pojedynczej sprawie </poprawność polityczna>. Dałoby to poczucie prostym userom, iż też mają swojego człowieka u władzy i nie są bezbronni wobec "terroru zielonych" (napisane w cudzysłowie, bo wiem, ze jest to przesadne określenie).
Żeby nie było, osobiście sam żadnych problemów ani żalu do moderacji nie mam, wszystkich swoich wykroczeń jestem świadom i je rozumiem.

A co do grafik to, jeżeli tylko jest taka możliwość, byłoby to na pewno coś miłego.

Cytat:
Co do archiwizacji tematów to właśnie dlatego poszukujemy nowego moderatora, będzie miał czym się wykazać.
Dobrze, że 8 to za mało...

Klasztor - Pielgrzym

RPG
SerSon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 15:38   #18
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Jestem ostanio uczulony na potok wymiotów werbalnych, więc napisz czego nie rozumiesz w temacie "Zmiany w regulaminie - propozycje".
Cholera. Gdybym był modem i znał poruszaną prtzez innych problematyke, to wypadąłoby abym napisał że to i to jest najczęściej krytykowane, coś zaproponował. Bo tak, to wygląda to na to że za jakiś czas napiszecie: nic nie zmieniamy, bo nie potrafiliście się sami pomiędzy sobą dogadać.
Jestem tu trochę dłużej od ciebie i niejedno pamiętam.

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
To dobry pomysł. Ale decyzję o tym czy najniżej oceniany mod ma wylot ze stanowiska powinien nadal mieć administator. Praktyka dowodzi, że jednak ktoś kto dostał osta w 80% można być pewnym, że mu duma niepozwala dać dobrej oceny. Ale tu schodzimy z tematu.
Ja dostawałem posty chyba od wszystkich zielonych jacy tu byli. Wielu z nich potrafiło jasno i precyzyjnie wykazać za co go dostałem i nie mam żadnych pretensji. Ale sam doskonale wiesz co tu się dzieje od roku czy dwóch. Osty lecą, czasem nawet za bardzo nie wiesz za co. Mody są nawet na tyle leniwe że linka do ukaranego wpisu nie dadzą.
A sposób oceny? Ot, raz na rok czy pół robimy ankietę i ludziska dawaliby plusy lub minusy każdemu. Po takiej weryfikacji ci co nie przeszli po prostu przestawaliby być modami. Wtedy naprawde by się starali aby karać za konkrety a nie za własne widzimi sie. Ludzie nie są takimi idiotami aby nie zauważyć, że ktoś daje osty uczciwie a nie po prostu mści się na innych.

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
To nie na temat regulaminu. btw. już widzę wzrost aktywności tematów typu góra grosza....
Szczerze mówiąc, to ja nie mam pojęcia jakie teraz tematy się wliczają a jakie nie. Zresztą były nawet w tym manipulacje. Swojego czasu byłem pierwszy, nastepny za mną miał o 500 postów mniej. Ale on był globalem i kiedyś napisał że jak zechce to będzie pierwszy. No i jakoś po kilku dniach jemu przybyło ponad 1000 a mi spadło o około 800. Stąd jestem pewien, że nawet przy tym panuje bałagan.

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Z panelu ostrzeżeń mamy co i za co i ile możemy dać. Ale niektórzy to typowi forumowi recydywiści, i dla nich taryfa jest wyższa.
Tia... Komu ty chcesz to wmówić? Sam sobie?

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Robota na dwie-trzy godziny i to drugą ręką dłubiąc w nosie. Wiem o tym doskonale, bo jeszcze kiedyś można było osty odrabiać archiwizując stare tematy. A ja ostaw wtedy w kwadrans odrabiałem aż Advo mi tego zabronił.
Ja po prostu stare tematy wrzuciłbym do podfolderu "Archiwum" i pozamykał. A w tematach do dyskusji możnaby je od nowa otwierać.

Cytat:
Napisał SerSon Zobacz post
Wydaję mi się, iż zrzucanie winy na regulamin za ostatnią nagonkę na administrację jest co najmniej śmieszne i odwraca uwagę od prawdziwego źródła problemu.
Praktyka pokazuje że znalezienie "tematu zastępczego" zazwyczaj skutkuje...

Cytat:
Prawdziwym źródłem problemu jest więc podejście pewnych moderatorów do niektórych spraw i nie wydaje mi się, by można to było zmienić w jakikolwiek sposób.
Zgadzam się w 100%. Ja o tym od lat piszę gdzie się da. I co? Chyba od 5 lat z automatu zamykany był tutaj każdy temat gdzie chocby się o tym napomknęło, a dyskutanci dostawali osty "za obraze administracji forum".
Teraz czekam kiedy ten temat tak umrze.

Cytat:
Taki mi więc do głowy przyszedł pomysł, iż można by stworzyć, na wspomniany właśnie wzór, stanowisko jednego, obiektywnego moderatora, który nie odpowiadałby za żaden dział lecz pilnowałby interesu użytkowników, odbierał ich skargi i zażalenia i ewentualnie posiadał moc cofania bądź obniżania niektórych kar uznanych za niesłuszne.
No, to żeś wsadził kija w mrowisko...
He, he, he... Zgłaszam swoją kandydaturę na to stanowisko.

Wredny barbarzyńca

Ostatnio edytowane przez Smutas : 29-05-13 o 15:41.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 15:44   #19
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Cytat:
Chcesz powagi? Dobrze.

Wydaję mi się, iż zrzucanie winy na regulamin za ostatnią nagonkę na administrację jest co najmniej śmieszne i odwraca uwagę od prawdziwego źródła problemu.
Temat ten nie został otwarty ze względu na rzekomą nagonkę na administrację, a z powodu tego, że niektórzy użytkownicy pisali o tym, że niektóre punkty (patrz sygnaturka) są przestarzałe.
Cytat:
Zasady w nim zawarte same w sobie są dosyć ogólnikowe i łatwo je naciągnąć, czego już chyba nie muszę tłumaczyć. W praktyce forumowe prawo opiera się subiektywnej opinii moderatora danego działu, który w swoim duchu określa czy ten a tamten post wpasowuje się do ogólnie przyjętych norm. Żeby to zmienić należałoby rozbudować regulamin, poruszając w nim każdy możliwy scenariusz (to nie zostawiłoby możliwości nadużyć dla nikogo) ale żeby to osiągnąć niezbędne by było ściągnięcie Stanisława Poniatowskiego, Hugo Kołłątaja i Wacława Potockiego, którzy stworzyliby GS-owską Konstytucję 3 Maja (ta metafora ma obrazować, iż jest to niemożliwe). Ale nawet gdyby to się udało zawsze zostaje punkt który praktycznie kończy wszelką dyskusję o zmianach, gwarantując nieograniczoną władzę moderacji. Prawdziwym źródłem problemu jest więc podejście pewnych moderatorów do niektórych spraw i nie wydaje mi się, by można to było zmienić w jakikolwiek sposób. W Starożytnym Rzymie rozwiązano to w ten sposób, że powołano do życia urząd Trybuna Ludowego, który miał za zadanie monitorować pracę urzędników i dbać o interesy prostych obywateli (tak w skrócie). Taki mi więc do głowy przyszedł pomysł, iż można by stworzyć, na wspomniany właśnie wzór, stanowisko jednego, obiektywnego moderatora, który nie odpowiadałby za żaden dział lecz pilnowałby interesu użytkowników, odbierał ich skargi i zażalenia i ewentualnie posiadał moc cofania bądź obniżania niektórych kar uznanych za niesłuszne. Wiem, taką rolę powinien pełnić pan administrator, ale <poprawność polityczna> jak wiadomo posiada on liczne obowiązki i nie ma czasu przyglądać się każdej pojedynczej sprawie </poprawność polityczna>. Dałoby to poczucie prostym userom, iż też mają swojego człowieka u władzy i nie są bezbronni wobec "terroru zielonych" (napisane w cudzysłowie, bo wiem, ze jest to przesadne określenie).
Od ewaluacji moderatorów jest administrator. Do nie mają wpływać ewentualne skargi lub zażalenia na moderatorów. Jestem pewien, że Donovan radzi sobie z tą funkcją, jeżeli nie, to zmieni to.
Cytat:
Żeby nie było, osobiście sam żadnych problemów ani żalu do moderacji nie mam, wszystkich swoich wykroczeń jestem świadom i je rozumiem.

A co do grafik to, jeżeli tylko jest taka możliwość, byłoby to na pewno coś miłego.
Nad tym właśnie chciałem również podyskutować.
Cytat:
Dobrze, że 8 to za mało...
Patrząc na listę kandydatów o których wiem - tak.

W każdym razie - to nie jest temat pod tytułem "żalimy się na administrację", ale stricte o regulaminie. Proszę o nie robienie sobie wycieczek osobistych jak Rabittous i Smutas. Pierwsze posty pokazały, że można dyskutować na poziomie.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 15:53   #20
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Master of Gorzała Zobacz post
Proszę o nie robienie sobie wycieczek osobistych jak Rabittous i Smutas. Pierwsze posty pokazały, że można dyskutować na poziomie.
Nie wycieraj sobie mną twarzy. Nie użyłem ani jednego nicku.

Ale ty nas o technikalia pytasz????? Jaja sobie robisz? Takie sprawy to właśnie a adminem powinieneś sam załatwić. Gadacie o problemie grafik, sprawdzacie możliwości techniczne i piszecie: "Od dziś można dodawać takie a takie obrazki w sygny i avki". I tyle z tym problemem, bez zakłądania tematu dyskusyjnego.

Doskonale wiesz, że najwięcej ludzi nie na wielkośc obrazków akurat tu narzeka...

A skoro regulamin mówi też o udzielaniu ostrzeżeń, to nic dziwnego że ten temat jest tu poruszany.

Ja zaproponowałem formę oceny moderatorów przez użytkowników. Prosiłbym o merytoryczną ocenę tego pomysłu. Pisanie że "Od tego jest DON" sprawy nie załatwia.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 15:59   #21
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Dziękuje SerSon za stanowisko.

Cytat:
Napisał Smutas
Swojego czasu byłem pierwszy, nastepny za mną miał o 500 postów mniej. Ale on był globalem i kiedyś napisał że jak zechce to będzie pierwszy. No i jakoś po kilku dniach jemu przybyło ponad 1000 a mi spadło o około 800. Stąd jestem pewien, że nawet przy tym panuje bałagan.

Ów global teraz dogorywa na shoucie i próbuje prowokować ludzi pisząc "kuwa, piedole, itp." Ale macie coś wspólnego - mimo różnic Wy obaj JESTEŚCIE. Po prostu, cokolwiek by się działo, bany, osty, wywalenie z ŚP, Wy trwacie.

Cytat:
Napisał Smutas
Tia... Komu ty chcesz to wmówić? Sam sobie?
Chcesz screena?

Cytat:
Napisał Smutas
Szanowna administracjo. Czemu nie ruszysz swoich czterech leniwych liter i nie napiszesz JAKIE punkty regulaminu niektórym "nie pasują"?
A teraz Smutas czemu nie ruszysz swoich czterech leniwych liter i nie napiszesz JAKIE tematy należałoby wywalić/podpiąć/zamknąć? No i przypisz dział do odpowiedniego moderatora.

Cytat:
Napisał Smutas
Zgłaszam swoją kandydaturę na to stanowisko.
Nie nadajesz się na takie stanowisko.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 16:03   #22
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
A teraz Smutas czemu nie ruszysz swoich czterech leniwych liter i nie napiszesz JAKIE tematy należałoby wywalić/podpiąć/zamknąć? No i przypisz dział do odpowiedniego moderatora.
Żaden problem. Wszystkie z tematach ogólnych, które nie były używane dłużej niż rok. Po tym czasie powinny być zamykane i przenoszono do subforum "archiwa". A jak userzy bedą chcieli o tej problematyce znów dyskutować, to zakładają sobbie nowy temat bez oba że posypią się osty, bo ktoś pod inną nazwą podobną problematyke pięć lat temu poruszył.

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Nie nadajesz się na takie stanowisko.
Nadaję się jak najbardziej. Posiadane doświadczenie jak i mój charakter wręcz mnie do tego predysponują.
Heh, doskonale wiem, że takie coś to nie przejdzie. Już większe szanse ma okresowe ocenianie modów i zwalnianie tych ze złymi ocenami.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 16:34   #23
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elem
Rabeusz (...) napisał że regulamin jest idealny, powinien zostać jaki jest ale powinna być większa swoboda, powinien być bardziej sprecyzowany i tak nie powinno być.
To bylo doedytowane do postu, przy czym nie zmienilem tresci wczesniejszych zdan. Bylo przed 5 rano a ja bylem skuty jak bóbr, czego oczekiwales?

Cytat:
Napisał Xeroloth
A ja bym na ich miejscu zrobił jakiś ogólnodostępny "cennik" co ile i za ile.
Juz gdzies kiedys o tym pisalem, ale chyba w SB. Nie mozemy zrobic ogolnodostepnego cennika, dzieki temu wykluczamy wszelkie kalkulacje i kombinatorstwo typu "co jeszcze moge zrobic bo mi nie bedzie za to grozil skazaniec, albo zrobie to bo za 3 dni mi wygasa punkt za tamto, a za to dostane max 2 wiec jeszcze cos tam sobie przeskrobie"

Cytat:
Napisał Xeroloth
By było jaśniej, że jeden dostał za sygnaturę tylko ostrzeżenie i zero pkt, a drugi 5 pkt i od razu skazańca.
Trzeba tlumaczyc jak dzieciom? Sygnatura to byla tylko kropla, ktora wszystko przelala. Dragunov dostal za caloksztalt i za brak jakiej kolwiek refleksji i reformalnosci. Wy nie mieliscie wgladu do tego historii 70 ostrzezen, a bylo to masakra. Ten czlowiek dzialal w stu procentach perfidnie i swiadomie, i gral tak dlugo na nosie zielonych ze az wkoncu sie doiGRAŁ. Przestancie siac ta kiepska propagande ze dostal tylko i wylacznie za sygnature.

Cytat:
Napisał Smutas
Zresztą były nawet w tym manipulacje. Swojego czasu byłem pierwszy, nastepny za mną miał o 500 postów mniej. Ale on był globalem i kiedyś napisał że jak zechce to będzie pierwszy. No i jakoś po kilku dniach jemu przybyło ponad 1000 a mi spadło o około 800.
Ojojojoj juz bul dópy? I po co piszesz tak jakby nie bylo wiadomo o kim, przeciez idealnie opisales moderatora globalnego ktory byl na drugim miejscu w postach, wiec chodzi o mnie. Nie rob szopki Smutas. Pare lat temu Mac mi dodal pare postow, ale tobie nikt nic nie odejmowal, przestan płakac.

Cytat:
Napisał MoG
Proszę o nie robienie sobie wycieczek osobistych jak Rabittous i Smutas
Yyyy nie? Pozatym pierwsze osobiste co napisalem to do mojego braciszka Smutaciszka
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-13, 17:07   #24
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Heh, doskonale wiem, że takie coś to nie przejdzie. Już większe szanse ma okresowe ocenianie modów i zwalnianie tych ze złymi ocenami.
Takie cos juz istnieje.

Przestancie odchodzic od tematu regulaminu, to miala byc konstruktywna dyskusja nt. zmian w w nim a nie koncert zyczen smutasa.
RPG
Madderin jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania