Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Oceń swojego poprzednika

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-06-11, 11:06   #13
Calzedo
Potentat Stringów

Calzedo awatar

Domyślnie

xeroloth:

Nick: nie z małej litery, a fe! Ja rozumiem, że Tobie się taki podoba, bo inaczej podczas zakładania drugiego konta nie zrobiłbyś z małej litery ale mi się to osobiście nie widzi i masz 7/10 za sam wydźwięk.
Avek: kiedyś miałeś jakichś mrocznych wojowników, pro uber koxów owianych czarnością, enigmatycznością. W porównaniu z tym teraz wypada zaiste miernie ale koniec końców - avek spoxo, 7/10.
Sygna: poprawiony napis by się przydał na sygnie; reszta to rzecz standardowa, czyli 8/10.
User: trudno go określić. Czasem jest nader miły dla otoczenia, nie wszczyna żadnych mini-kłótni, nie dyskutuje i nie bulwersuje się. Ale czasem też jest właśnie taki, jak opisałem wyżej. Ja osobiście go zapamiętałem jako bulwersa i byłem nieźle zdziwiony, gdy pokazał swoją łagodność. Za całość ciebie dam 8/10.

Zostawiając tu kawał życia.
RPG
Calzedo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 11:09   #14
Graveren
Nindżomag

Graveren awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Graveren Wyślij wiadomość przez Yahoo do Graveren Wyślij wiadomość przez Skype™ do Graveren
Domyślnie

Dzień dobry z rana.

Xero!

Nick: Muszę powiedzieć, że należy do jednych z najbardziej oryginalnych i śmierdzących zajebi*tością. HEHE! Grubo mi się podoba. Daję dziewięć. 9/10
Avson: Hłe hłe. All Bandy. Zdjęcie jak najbardziej fajne, ale nie pracował nad nim chyba żaden z mistrzów wyklepywania grafiki. Widzę tutaj zdjęcie wzięte z googli i zmniejszone do odpowiedniego rozmiaru. Ale za obrazek, choć średnio pasuje do forum dam 7/10
Sygna: Jołker. Jołker dobrze pasuje na to foro, a zwłaszcza na dark skinie. Z tego samego obrazka miałem aviszon : ) Oczy Jokera + napis "Czarny Rycerze i xeroloth, zgrywają całkiem, całkiem. Ramka jest. Tylko gryzie mnie trochę przynależność na żółto O_o 8/10
User: W czasie, kiedy ja pracowałem tutaj na jakichś konkretnych obrotach, nie widziałem go. Albo miał przerwę, albo nie wychylał się poza zakon. Teraz widać go zdecydowanie częściej. Pisze poprawnie, nie miałem z nim spiny, nie wymienialiśmy werbalnych punch'ów. Myślę, że jest w porządku. Napisałem mu coś nawet na gg, ale nie wiem czy dostał, bo się nie odezwał O_o,
Daję dziewinć. <uderza koleżeńsko w ramie> : )

[Kyrw] Tak to jest jak się robi herbatę w czasie pisania posta.[/Kyrw.]

O, siema!

Calzedoł : )
Nick: Następny oryginalny. W końcu nie będzie kogo pocisnąć za nick : ( Przyznać muszę, że poprzedni, tzn. Nordmarski Wojownik, był o wiele kozaczniejszy od tego, ale ten też nie zszedł na poziom średniego szczebla wartości. 8/10
Avs. Dolary. Po prostu dolar opcja. 6/10
Sygna: Znowu dolar. Nawet nie wiem jak mam to ocenić. Dolar to dolar, a złotówka to gówno. 7/10
User: Tu wypada napisać o wiele więcej niżby normalnie mi się chciało. Początki były spokojne wysypane kwiatem równowagi i pokoju. Zaczął oceniać moje prace, jako że był w GP. Później zaproponował mi status stałego klienta. Przyjąłem. Gość jest w porządku. W porządku także pisze, bo dobrze pisze i z sensem przykłada pióro do kartki. Nie można zarzucić mu także braku aktywności. Rozmawia się z nim również spoczQo. Daje dziesięć.
Właśnie oceniłem sobie dwóch sędziów w moim konkursie : )
Specjalna Grupa Operacyjna p. w. Stefana Batorego

Ostatnio edytowane przez Graveren : 16-06-11 o 11:19.
RPG
Graveren jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 11:10   #15
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

xeroloth

nick. Nie jestem fanem takich obcojęzycznych nicków z "x" czy niemym "h". I do tego mała litera na początku... Samo brzmienie kojarzy mi się... z kserokopiarka. :-)
Zatem tylko 3/10

avek: tu dylemat, bo za klimatyczność powinno być 0, ale że podobał mi się serial z tym aktorem, top dam 4/10

sygna: O ile się domyślam, to jest to fragment mordy Jokera z ostatniego Batmana... Chyba... Zatem 7/10

user: Podziemniaczy pomiot Beliara. W sumie czasem mnie dziwi co on robi w podziemiu, bo jego zachowania bardziej pasuje do wyznawcy dobrego Innosa niż tego mydłka Beliara. :-)
Jak by nie patrzeć, można o nim powiedzieć, że jest osobą, która więcej daje niż bierze na tym forum. Spokojnie można mu dać 10/10

EDIT, w morde, ale mi wskoczył...

Graveren:

Nick: jest OK, ale te "v"... Daje się zapamiętać i nie wymaga móżdżenia się jak go wymówić czy napisać:
8/10

avek: Eeee... Nie chwytam co robi to coś na obrazku. Czy bierze zamach mieczem czy po prostu drapie się nim po dupie... Dlatego 4/10

sygna:
Odjechałem na widok tego pajaca... Lubie takie poczucie humoru. 9/10 (tylko 9 bo taki mały jest)

user:
Przedstawiciel klanu wodoleji... Ma wzloty i upadki (ale częściej lata). User odpowiednio zachowujący się do zakonu w którym się znajduje. Nie pamiętam, aby miał do niego jakies pretensje czy poważniejsze zastrzeżenia. Zatem 10/10

Edit: do postu poniżej.
Tues, ja mam głupie pomysły? Już nie żyjesz... ;-)))))

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 16-06-11 o 13:04.
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 11:38   #16
Tues Asinus
Kąsacz

Domyślnie

nick: podoba mi się, pomysł oryginalny co więcej świetny kontrast do prawdziwego oblicza Smutasa edit: jednak 9/10 za to do czego się rymuje.
avek: kiczowaty ale... przywykłem już do niego i polubiłek 6/10
sygna: równie dobrze mogłeś tam napisać "*rwy, wino, cappuciono!". Monarchia w Polsce straciła prestiż ostatecznie w 1699 roku - ściślej rzecz ujmując dostała solidnego kopa w jaja po którym już się nie podniosła i niestety nie podniesie. 4/10
user: Lubię Smutasa jest dowcipny, bardzo miło się z nim gawędzi, nie robi z siebie gwiazdy i panicza, jest przyjemny w obyciu i yyy... łapie dystans do wszytskiego... ee chociaż ostatnio zdarzyła mu się wpadka - jak małe dziecko... Ale tłumaczy to brak talentu poetyckiego i frustracja jaka w nim z tego powodu wzbiera.
Zawsze bawi mnie ta cała nagonka na Smutasa. Co prawda ma głupie pomysły ale wiele ludzi traktuje je zbyt serio i strasznie się na to napala. 8/10 - za ostatnie palenie jana

Ostatnio edytowane przez Tues Asinus : 16-06-11 o 11:59.
RPG
Tues Asinus jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 13:48   #17
Senso
Krwiopijca

Senso awatar

Domyślnie

nick: Podoba mi się , kojarzy mi się z klimatami Obliviona 7/10
avek: nie jest zły, klimaty coś al'a Gta San Andreas i Gangi w USA ^^ 6/10
sygna:j/w przedstawia tą samą postać, dobre wykonanie 6/10
user: Za wiele o nim powiedzieć nie moge , jednak widząc po postach to dobry z niego freestylowiec, człowiek raczej wyluzowany za co plus 6/10
RPG
Senso jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 15:39   #18
REXXAR

REXXAR awatar

Domyślnie

Senso:

Nick: oryginalny, brzmi na pewno bardziej sensownie niż np Bezi3422, 7/10
Avatar: Przypomina mi Łamacza zaklęć z Wacrafta III Frozen Throne 7/10
Sygnatura: póki co nie ma 0/10
User: Jest tu jak na razie kilka dni, wiec ciężko mi o nim cokolwiek powiedzieć, ale patrząc na jego wypowiedzi można dojść do wniosku że to rozgarnięty człowiek 6/10

Ostatnio edytowane przez REXXAR : 16-06-11 o 15:48.
RPG
REXXAR jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 19:15   #19
Wieczny Wedrowiec
Czarny Goblin

Wieczny Wedrowiec awatar

Domyślnie

Nick: Brzydki. Wszystkie litery duże. 3/10
Av: Nie lubię wielkich facetów w wielkich zbrojach z wielkimi mieczami. 3/10
Sygna: Oficjalna? Kowal jakiś. Powiedzmy, że 4/10
User: Pisze. Tylko ciekawe co skrobie w Królestwie. Zwykły przeciętniak. Ale niech siedzi w tym Królestwie. W każdym razie życzę powodzenia.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 19:39   #20
Sonisphere
Pan Cienia

Sonisphere awatar

Domyślnie

W_W

Nick: taki sobie nawet fajny. gothicowo niegothicowy. 7/10
Av: Darth Maul <3 9.5/10
Sygna: bardzo fajna. babeczka z grantem w jednej ręce, a w drugiej z zawleczką od niego chyba 9.5/10
User: nic złego o nim napisać nie mogę. boje się, ze mnie pobije : ( odkąd przeszedł do klasztoru user na 11 a nie 10. i tyle mu wystawie 11/10

Walk down the right back alley in Sin City and you can find anything...
RPG
Sonisphere jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 19:48   #21
Dollan
Cieniostwór

Dollan awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Dollan
Domyślnie

Herr Sonisphere

Nick : No nawet ujdzie w tłumie. Nie, serio to w porządeczku. 8/10

Avek : Gen. Grevious, ach, przypominają się stare czasy ze Star Warsami... tylko on jakoś tak dziwnie się na mnie patrzy... 8/10

Sygna : To samo, co wyżej, tylko, że tym razem z kilkoma lajt sajberami. Jak dla mnie, takie sobie ujęcie. 6/10

User : Prawdę mówiąc, nic konkretnego nie da się o nim powiedzieć. Jest wszędzie, i zarazem nigdzie, mówi o wszystkim i o niczym. Takie typowe ni przypiół ni przyłatał. Chociaż gada z szeroko pojętym ,,sensem". Dobra, niech ci będzie 8/10
Nieprzeczytane 16-06-11, 19:59   #22
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Dollan co do nicka to zero zastrzeżeń. pewnie kilku userów mu zazdrości, Na pewno ci co mają cyferki...

avek: nie mój typ. Jakiś komisowy bohater, tylko nie wiem skąd. 4/10

sygna: z zakonnych ta mi najmniej pasuje. Ale za użycie mądrości Sun Tzu saję plusa. 7/10

user: Niby wodolej, ale taki nietypowy. Przy nim raczej bym się nie obawiał pod prysznicem po mydło schylać, a przy innych wodolejach tak. ;-) zatem 10/10

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 20:05   #23
Sonisphere
Pan Cienia

Sonisphere awatar

Domyślnie

Smutas

Nick: rymuje się z kutas : ) 4/10
Av: niezmienny berserker 2/10
Sygna: chwalenie się w sygnie jakimś forumowym odznaczeniem - ble 1/10
User: bardzo uparty. nie da sobie przedstawić żadnych argumentów. zawsze pyta się z jakiego opracowania ktoś ma jakieś dane, a jak się go o takowe zapyta to zawsze pisze, ze teraz nie będzie tych konkretnych szukał. "smutasuje" 4.5/10

Walk down the right back alley in Sin City and you can find anything...
RPG
Sonisphere jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-11, 20:17   #24
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Sonis

Nick: Nazwa festiwalu. Hmm... dość pomysłowe. 7,5/10
Av + Sygna: Greviousa średnio lubiłem, ale z szacunku dla sagi 8/10
User: Raczej bezkonfliktowy gość, w ogóle jest dość mało widoczny, ale kiedy się odezwie, to głupot nie pieprzy 8,5/10

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

RPG
Dassanar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania