Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Dyskusja
Przeładuj stronę Śmieszne

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-01-10, 13:44   #25
Mistrz Wolf
Krwiopijca

Mistrz Wolf awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Mistrz Wolf
Domyślnie

A mnie w gothicu zmierzch bogów, atakowało powietrze tzn. że nie bło postaci a mnie nawalało xD
RPG
Mistrz Wolf jest offline  
Nieprzeczytane 26-02-10, 11:48   #26
Bagorian
Krwiopijca

Domyślnie

U mnie w Gothicu 3 się zdarzyło że jak uwolniłem Gorna i poszliśmy na tego demona z Gothy i zaraz po tym jak go pokonaliśmy Gorn zaczął atakować mnie to ja zacząłem zwiewać do obozu Orków przed Gothą,a on za mną i jak dobiegłem do wymienionego wcześniej obozu to jeszcze Orki się na mnie rzuciły....Kuzyn obok siedział i się ze mnie ciągle rył że gdziekolwiek nie pójdę to mnie wszystko zaatakuje...
RPG
Bagorian jest offline  
Nieprzeczytane 26-02-10, 20:05   #27
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

W G1 biegnąc do Starej Kopalni wywaliło(!) mnie w powietrze aż doleciałem na Arenę w SO. Gdy upadłem tracąc tylko przytomność(!?) Scatty powiedział
"Co się skradasz?"

W G2 spadłem z wieży Xardasa i lecąc przeleciałem przez tekstury ziemi.Ocknąłem się w porcie koło Moe.

W G3 grając pierwszy raz bodaj w 2007r. mając ustawione minimalne pole widzenia uganiałem się za Płochliwym Jeleniem. Wpadłem w ogromny obóz orków i cały się na mnie rzucił. Panicznie biegłem przed siebie i spadłem z klifu... Przeżyłem ale z 20 orków zginęło w tym przywódca.Pokazało mi się zaliczone zadanie że Pokonałem Orków k.Vengardu.

G3ZB Gdy pierwszy raz włączyłem to po rozmowie z Anogiem Bezimienny pojawił się na dachu,potem coraz wyżej i wyżej aż się pulpit pokazał.
Nieprzeczytane 27-02-10, 13:38   #28
dodi
Chrząszcz

dodi awatar

Domyślnie

Mnie W Gothicu 3 ZB Spotkało Że Walczyłem Z THORUSEM Walczę a tu patrzę na jego życie TOTALNE 0 i zyje wale go myślałem że ma goda później okazało się że .Trze byłoby go zabić magią;(

Jak Wszedłem Do Gorna Później mnie wkurzył i go zabijełm ;P W gothicu 3 ZB A,ten mi z tekstem...
Cytat:
Odejdź od mojej dziewczyny, a tu gościu Stał na straży
RPG
dodi jest offline  
Nieprzeczytane 23-09-10, 21:21   #29
Artdico
Krwiopijca

Artdico awatar

Domyślnie

Mnie powaliła nazwa tej miejscówki orków na plaży przy Cape Dun. Chatka bagiennego ziela. I padłem ze śmiechu jak z nudów chciałem zatłuc Gorna i zauważyłem że jak otworze EQ to gorn się zatrzymuje i piłem poty aż go nie zabiłem śmiałem się z tego dopóki... Okazało się że bez niego nie przejdę gry...
RPG
Artdico jest offline  
Nieprzeczytane 10-02-11, 22:18   #30
AVALON
Krwiopijca

Domyślnie

Ogolnie dodatek jest bardziej zabawny niz ciekawy, ale dobre sa tanczace laski. NIe wiem co one robia, ale to jest najfajniejszy element tej gry
RPG
AVALON jest offline  
Nieprzeczytane 07-04-11, 01:53   #31
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

U mnie w G1, kiedy z Gornem uwalniałem Wolną Kopalnię (fajnie brzmi, nie?) jeden z Cieni, zaczął spie****ć, ale coś mu nie wyszło, bo wszedł na stół i zaczął biec dookoła. Naprawdę, super to wyglądało

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

Ostatnio edytowane przez Calzedo : 07-04-11 o 13:02.
RPG
Dassanar jest offline  
Nieprzeczytane 07-04-11, 19:02   #32
mnikjom
Demon

mnikjom awatar

Domyślnie

G1.Skradam się obok Szakala a on do mnie z takim tekstem ,, schowaj tę broń ''. Schowałem i tu znów szakal coś ma do mnie tyle że ,, przestań się skradać ''

G2.Jetem na farmie i stoję obok Lobarta a tu nagle Hilda naparza mnie bełtami z patelni

G3.Mi raz zdarzyło się że idę sobie idę dróżką do wodospadów przy Silden aż tu nagle ni stąd ni zowąd krowa spadła na mnie z nieba i zaczęła naparzać hero. Na luzie ją zabiłem i tu czarny troll spadł przede mną

G3ZB. Odprowadzam Lee i paladynów a tu coś niewidzialnego rozwaliło ich i mnie 1 ciosem.
RPG
mnikjom jest offline  
Nieprzeczytane 08-04-11, 08:54   #33
Szlugi12
Czarny Goblin

Szlugi12 awatar

Domyślnie

@Up: Wyssane z palca, historyjki :>
A żeby nie było Off-topa:
G3ZB - Szczekanie strażnika w Vengardzie
G1 - Gdy byłem z Gornem w kopalni i lałem ludzi ze starego obozu, Gorn rzucił się na mnie
Nieprzeczytane 08-04-11, 18:37   #34
Socrates
Chrząszcz

Socrates awatar

Domyślnie

A mi się przydarzyło w cape dun że do miasta przyszedł pełzacz i zaczął wszystkich atakować.Wszyscy rzucili się na niego nawet Uruk wyszedł ze swojej chaty i go nawalał.Ale najlepsze jest to że jak rozwalili tego pełzacza to strażnicy Uruka stoją koło Phila co przerzuca gnój a nie przy chacie Uruka.
RPG
Socrates jest offline  
Nieprzeczytane 24-04-11, 20:50   #35
THEgothic
Polna Bestia

THEgothic awatar

G3 ZB- Poszłem do Gothy weszłem do kopalni, rozmawiam z taką jedną babą, kończę rozmowę omijam ją odwracam się do niej i klikam LPM a tu co?! bezi ściągnął jej perukę z głowy i łysa została....żal.pl

PIRANHA BYTES RZĄDZI
jOwOOD KIBLE SZORUJE
sPELBOUND PIJE, PALI, KONIA WALI
RPG
THEgothic jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-11, 19:23   #36
Rachet
Krwiopijca

Rachet awatar

Domyślnie

Dla mnie w dodatku ZB jest śmieszny cały ZB, ZB to porażka, to ZMIERZCH BUGÓW, przykładem tego są wyższe zdarzenia w Waszych postach; np:
- szczekanie strażnika....
- i wiele innych przeczytajcie wcześniejsze posty to dowiecie się o czym mówię

dlaczego śmieszna:
- to nie gothic
- kompletnie niedopracowana produkcja jak na uwieńczenie całej sagi
- jednym słowem żaaaal

nie chcę "nie umilać" nikomu rozgrywki ale to prawda cała gra to kabaret i porażka
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania