Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Dyskusja
Przeładuj stronę Śmieszne

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-12-08, 21:00   #1
barlogo
Krwiopijca

barlogo awatar

Talking

założyłem ten temat tutaj piszmy co jest smiesznego w dodatku ja od dziś go mam a więc 1.jest taki koleś w faring który sprzedaje trole 2.ubal jakoś tak ma na imię mówi że jest synem Rhobara II ta na pewno powiedział żebym mu się kłaniaj a jak ma mało punktów życia to ucieka do miasta można go spotkac na drodze z Vengardu do Ardei. na razie ma innych śmiesznych

spotkałem w grze błąd jak szedłem z trelis do montery to goblin walił kolesia niewidzialnego i ja go zabilem tego goblina widziałem jego pasek życi i wytrzymałości ale jego ciała i nazwy odgłosy były takie jak niewolnika i tyle samo dostaje się za niego PD po prostu waliłem go z łuku a tera gostek ktury mnie wkurzył eryl ten co nie wpuszcza do gorna powiedziałem że jestem posłańcem z trelis oddał sam list gornowi a mnie!!! zaprowadził do lochów mogłem mu zapłacić 5patyków ale zapytałem się go a ten elper jakiś zabrał mi wszystko przespałem się do pułnocy i chciałem uciec elper przyszedł i kazał do ignatiusa a od tego musiałem zbierać zielsko i mogłem zostac pożarty przez wilki albo ścierwojady!!!! śmieszna historia nie można się pośmiać normalnie jacys strażnicy mnie pilnowali i nie mniałem nic jedynie znalazłem pałke to juz mnie wilki nie mogły zabić haha

a ten starszy to mnie załatwił jak uciekł z gothcy to poszłem do trelis tam nie mogłem nic kupić dobra poszłem na farme jakoś kupiłem starszego on zaprowadza gdzie w G3 są rozpruwacze ale w G3 FG są tam bandyci a ja mniałem hehe i ich pokonałem yyy...... heehehe normalnie mnie zgasiło myślałem tak pewnie padne i znów nie będe mniał pałki i się żaliłem patrze a tutaj 1 PŻ mi został haha przeżyłem i się wzbogaciłem o 1000sztukzłota i wytrych o noże asasyna itd na ziemi odkryłem coś kliknołem LPM i i mam właśniew ten wytrych itd a to dziś się stało ale ten synek niewychowany a powiedźcie co robi sprytniejszy oki dawajcie kolejne posty to się pośmiejemy hihi

Post łączony - dop. Ertix

Ostatnio edytowane przez Ertix : 12-12-08 o 11:23.
RPG
barlogo jest offline  
Nieprzeczytane 14-12-08, 20:30   #2
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Mnie kiedyś krowa zaatakowała, zwykła, najzwyczajniejsza krowa. Miałem również sytuacje z człowiekiem widmo. Podczas rozmowy z Theodorem Bezi jak i Theodor zaczynają mówić po Angielsku. Po prawdzie taka wersja mi się bardziej podobała, gdyby jeszcze były polski napisy.
RPG
Webster jest offline  
Nieprzeczytane 16-12-08, 01:12   #3
Lord_Nerevar
Krwiopijca

Domyślnie

Człowiek widmo jest też koło maga przy jaskini z pancerzem rhobara. A z innych śmiesznych rzeczy to można dodać koelsia siedzącego na sznurku od bielizny w obozie pod Gotha. No i mistrzostwo świata czyli miłośnik ptaków
RPG
Lord_Nerevar jest offline  
Nieprzeczytane 16-12-08, 20:52   #4
Olivander
Jaszczur

Olivander awatar

Domyślnie

eee np. miałem problem z bugiem,który sprawiał iż wszyscy byli nadzy... co więcej zdziwiło mnie że twórcy zrobili tekstury drugo planowe,czyli na przykład fallus,albo wagina.. co w przypadku orków było wielkim zaskoczeniem...I jeszcze jedno,bawi mnie wymowa orków... czyli teksty typu "Urwe ci łeb!!!" albo "Będziesz krwawić morra!!! zabójcze są...
RPG
Olivander jest offline  
Nieprzeczytane 16-12-08, 22:35   #5
lelad
Krwiopijca

Domyślnie

Chyba najśmieszniejsza jest mowa orka głosem kastrata. Ale wszystko przebijają moralizatorskie wypowiedzi Bezimiennego. Tylko, że wtedy nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
RPG
lelad jest offline  
Nieprzeczytane 20-12-08, 11:59   #6
xX_Xx
Chrząszcz

Domyślnie

lelad czy chodzi ci o tego orka z Cape Dun? Jeśli tak to się z tobą zgadzam niezły jest.W ogóle nie wiem co się stało z orkami w tym dodatku. Czasami miałem wrażenie, że to są tacy brzydcy ludzie, np: spotkałem orka, który panicznie boi się ostrych przedmiotów, albo niedaleko Ardei mieszka grupa orków, którzy wyrzekli się przemocy, bo dostrzegli okrucieństwa wojny i teraz chcą życ w pokojui dlatego bardzo dziwne jest to, że jeżeli zaatakujemy któregoś z nich, to wszyscy się na nas rzucą i będą walczyc do upadłego.
RPG
xX_Xx jest offline  
Nieprzeczytane 20-12-08, 18:09   #7
Paj Gaj
Chrząszcz

Domyślnie

Dla mnie nie tyle śmieszne co idiotyczne jest to że aby kupć np. ciężki pancerz asasyna trzeba mieć 50% reputacji u asasynów a w Fg nie da sie zdobywać repuacjii u asasynów żal na maxa.....
RPG
Paj Gaj jest offline  
Nieprzeczytane 21-12-08, 19:18   #8
lelad
Krwiopijca

Domyślnie

Tak xX_Xx właśnie o tego mi chodziło.
RPG
lelad jest offline  
Nieprzeczytane 21-12-08, 22:27   #9
barlogo
Krwiopijca

barlogo awatar

Domyślnie

ja dzis spotkałem coś dziwnego a zarazem smiesznego eskortowałem kolesi i zawsze jak eskortuje ludzi to strzelam strzałami w góre mniałem eskortować hamlara i tak się składa że przy młynie jak skończyłem z nim rozmowe z nieba spadł człowiek wyglądał jak strażnicy przy bramie śmieszne nie dostałem za niego exp pewnie go zestrzeliłem jak lecial jak ptak
RPG
barlogo jest offline  
Nieprzeczytane 22-12-08, 14:19   #10
Lord XeroX
Czarny Goblin

Lord XeroX awatar

Talking tak...

No mnie jak na razie rozśmieszyły sytuacje kiedy:
1. Opisane wczesniej siedzi sobie facet na linie (ale myslę, że przez Hindusow robiony dodatek to pewnie fakir jakis)
2. Orkowie z mutacjami raz mówią cienkimi głosikami za moment tradycyjnym "orkowym" głosem.
3. Ork, który stoi przed Cape Dun(bardziej mi się ta znawa podoba) i obawia się oręża.
4. Z ostatniej chwili po zakończeniu zadań w Vengardzie Theoden czy jak mu tam było zaszczekal do mnie!!

!KTO CHCE POKOJU SZYKUJE SIĘ DO WOJNY!

Ostatnio edytowane przez Lord XeroX : 23-12-08 o 23:20.
RPG
Lord XeroX jest offline  
Nieprzeczytane 23-12-08, 10:11   #11
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Mnie rozśmieszyły "ćwiczące pady" panienki. Najpierw w FAring, na samej górze przy stole zauważyłem postać robiąca jakby jaskółke a potem pad na ziemię i tak w kółko. Potem jeszcze kilka razy różne kobiece postaci tak się zachowywały.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-08, 16:55   #12
T0m3r
Chrząszcz

Domyślnie

mi dowaliła nazwa bossa SZEF zal.pl ale też dobry jest milten co mówi jak homo
RPG
T0m3r jest offline  
Zamknięty Temat