Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Myrtana
Przeładuj stronę Pamiętne walki

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-03-08, 23:08   #25
Mattweu
Polna Bestia

Mattweu awatar

Domyślnie

Śniący, Sentenza, Czarny Troll, strażnik magazynu w dzielnicy portowej, odbicie Cape Dun z rąk orków i Gotha...

Dlaczego to? może nie były to jakieś super efektowne walki i pojedynki, ale bardzo efektowne, zwłaszcza że nie byłem kompletnie przygotowany na ówczesnym poziomie na ww starcia. Okropnie się męczyłem i nie przypominało to walki super bohatera, a raczej tchórza walnij, uciekaj, uzdrów się, walnij, uciekaj... i tak w kółko aż do skutku... a efektem tej męczarni była satysfakcja
RPG
Mattweu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-08, 11:18   #26
Torn

Domyślnie

Zawsze miałem trudności z Raulem, nie wiem czemu po prostu dobry był. Pamiętam jak odbijałem Geldern miałem mało życia a szaman już miał puścić kulkę ognia, ale na moje szczęście najemnik go ciachnął i się udało. Fakt z Attylą musiałem bez gadania kulą ognia go potraktować.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-08, 17:54   #27
thend
Polna Bestia

thend awatar

Ja największy problem mniałem z attylą: zagadałem z nim i zwiałem. kiedy wrócił na swoje miejsce wziąłem go z bryły lodu i prawo-lewo. Odmroził się gdy mniał koniec życia(sam brał mnie na 2-3 strzały, mniałem wtedy jakiś 5 lvl), serce podskoczył mi do gardła. naszczęście metodą blok-atak udało mi się go pokonać. Poza tym kamienny smok sprawił mi wiele problemów. tak sie zaklinowł, że nie mogłem go z innej strony podejść, a od frontu ział ogniem i odrzucał. Na szczęście szpon beliara jest dość długi i czsasmi smoka trafiał piorun(normalne obrażenia niewiele go ruszały), z ognistym smokiem nie mniałem aż takich probemów.
Nieprzeczytane 09-03-08, 11:21   #28
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Eh, nie wiem czy to fatum jest ale mialem ZAWSZE problem z takim kolesiem, on stoi przy gospodzie w khorinis, Moe sie nazywa. Mianowicie ten scum, na jakimkolwiek levelu bym nie byl, 2,5,6 on z ta swoja laga zawsze wygrywal. I za kazdym razem czy mialem juz opanowane jednoreczna czy dwureczna do 30% i jakis lepszy miecz pokonywal mnie nawet jak jego zycie wisialo na wlosku, paru procentach. Co tam jeszcze...Aha pamietam w GI swoje pierwsze walki z wilkami xD I te wczytywanie sejwow...
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-08, 10:50   #29
Szlugi12
Czarny Goblin

Szlugi12 awatar

Domyślnie

Ja najbardziej pamiętam jak męczyłem się z Bullkiem sentenza to był twardy bydlag ganiałem się z nim po całej farmie onara z czarnym trollem A najchętniej to spuszczałem łomot Raulowi chyba tak to się pisze festerowi a szcególnie najfajniej było jak się dawało w mordę sylvio tego kolesia najbardziej nie lubiłem
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-08, 21:47   #30
Masterblaster
Nemesis

Masterblaster awatar

Domyślnie

Podczas całej rozgrywki napotkałem wielu godnych przeciwników. Na początku oczywiście Atylla, skakanie po dachach, używanie kul ognia i dobitka z kuszy; znajomej Moe, podobna technika ale także i bandyci z wieży Jacka jak i bandyci na moście, nie raz i nie dwa człowiek się napocił żeby ich zabić w pojedynkę. W sumie ciężko powiedzieć czy miałem satysfakcję z tego ale na pewno mogłem powiedzieć: "no nareszcie".
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-08, 22:48   #31
Alibaba
Krwiopijca

Domyślnie

Mi najbardziej zapadło w pamięć odbijanie Silden w Gothicu 3. Dlaczego?
Wybiłem wszystkich, którzy siedzieli w ratuszu i tych co tam wpadli, chce wychodzic, a tu z 6 metrow od drzwi stoi taka linia chyba z 15 najemnikow i orkow z kuszami i 1 szaman. Nie moglem nawet wychylic głowy bo zaraz mnie rozstrzeliwywali. Udało mi sie ich wybić po chyba 40 minutach nawalania z łuku i z kuszy przez małe okienko.
RPG
Alibaba jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-08, 00:11   #32
Ituhan
Polna Bestia

Ituhan awatar

Domyślnie

Mi najgodniejszym przeciwnikiem którego napotkałem na początku gry był Ork Wojownik ( Tam gdzie jest Portal za miastem ), biłem sie z nim ponad 10 razy ale sie nie udało . Postanowiłem wbić trochę doświadczenia ( ogólnie 10 poziom ) i mieć 70 siły. Kupiłem Dobry Długi Miecz ( 80 obr. ) i zabiłem gnojka ( oczywiście nie za pierwszym razem ).
RPG
Ituhan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-08, 14:49   #33
Xardas919
Krwiopijca

Xardas919 awatar

Domyślnie

Największą radość sprawił mi krótki i prosty pojedynek z ?Festerem?(ten który chce pomocy w zabiciu polnych bestii na farmie Onara). Po tym jak mnie oszukał dostał za swoje po tej jego niewyparzonej gębie....
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-04-08, 00:09   #34
Gamtul Gwar
Krwiopijca

Gamtul Gwar awatar

Domyślnie

Ja miałem problem z bandytami, którzy zajęli latarnię morską Jack'a, no ale w końcu powiedziałem: na pohybel skrw-synom i po nich. Ale też jakże pamiętny był pojedynek z czarnym trollem. Zaszedłem go od tyłu kiedy łapy podnosił (no nie po męsku, ale czasy, co czasy i robić trza co trza). Biłem go co jakiś czas i biegałem do okoła za pomocą A i D tak, by był do mnie plecami. No ale skóra (sprzedana dla Raula to kupa kasy i respekt) oraz aloes dla wiedźmy (ale leczyć potrafi, niech skonam).
RPG
Gamtul Gwar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-08, 01:55   #35
Sekciarz
Chrząszcz

Domyślnie

Nie smok..., Nie śniący... Nie rewolta w Monterze (choć do tego pewny nie jestem gdy przypomnę sobie 7 kuszników naraz w jednej linii, i 4 za plecami...), a nawet rozwałka ze szefem orków,kanem (chyba tak się zwie ten w Faring) lub tym drugim w irdorath, nie sprawiała mi tyle problemow co (proszę się nie śmiać) POSZUKIWACZ, możliwe, że miałem błąd gry, bo żadnym czarem nie mogłem go zaatakować, a jak wyrżnąłem go orężem to byłem opętany, a po 5 sek. ERROR, dlatego wolę z nimi nie walczyć już wolę Robhara drugiego na HARD, tam przynajmniej nie mam awarii typu ON jest chyba nieśmiertelny
RPG
Sekciarz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-08, 16:42   #36
Bucaf
Chrząszcz

Domyślnie Walka

Mi jakoś zapadła w pamięć, walka z Krolową Pełzaczy

Całą otoczka miała swój klimacik.
Przemierzam zamkniętę kopalnie, z mieczem zabitego wcześniej strażnika świątynnego ( 74 dmg , ciemność mnie otacza - a ja niezmordowany brnę dalej, ostatecznie bijąc się z pełzaczką wielkości smoka.

W całym Gothicu 1, podobnym momentów było sporo, w Gothicu II mniej, a w Gothicu III takowych sobie nie przypominam.
RPG
Bucaf jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania