Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Pomoc
Przeładuj stronę Pancerz

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-12-08, 00:38   #1
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie Pancerz

1.Mam pytanie, skąd mam kupić jakiś pancerz? Chodzę po wszystkich kupcach i pancerza nikt nie ma, gdzieś ale nie pamiętam gdzie widziałem kupca z Pancerzami od Asasynów. Mi konkretnie chodzi o pancerze buntowników, bo mam 50 reputacji u nich i jeszcze żadnego pancerza nie mam

2.Zn ów o pancerz Gdy raz wyszłem z Geldern, drogą w stronę Silden to stał tam taki gruby asasyn który powiedział że gdzieś koło Silden w jaskini coś na mnie czeka. Co dokładnie? Gdzie jest ta jaskinia??

3. Tu już nie o ekwipunek ale szkoda zakładać kolejnego tematu to zapytam tu. Po zabiciu Czarnego Maga Anog kazał mi porozmawiać z Gornem lub Thorusem. Więc ide do Gothy i lecę do Gorna ale strażnik na bramie żąda 50000 złotych monet(troche za wiele), jako że znam się trochę na błędach Gothic'a to wyciągnąłem przy strażniku broń, on kazał mi ją schować i tak przeszłem przez bramę bez zapłacenia. Poszedłem do Gorna ale on mówi nie mam teraz czasu. i mam pytanie jak zapłacę to 50 tyś to wtedy gorn ze mną porozmawia? Czy da się poźniej tą kase odzyskać jakoś.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

RPG
szyms jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 08:52   #2
Xardas99
Chrząszcz

Domyślnie

Gorn ma w skrzyniach Ciężki Pancerz Nordmarczyka. Pancerze Asasynów są w Vengardzie, ma je jakiś kupiec. W jaskini obok Montery pod Gotą stoi jakiś mag wody, który prosi cię o zabicie bestii w jaskini, jest w niej pewien pancerz, aby go zdobyć będziemy musieli ubić szkieleta. Twórcy nie przewidzieli, że ktoś tam zajrzy przed questem głównym i można ten Pancerz wziąć dużo wcześniej, w głębi jaskini są pełzacze i gargulce, więc jak masz słabą postać to sie nie zapuszczaj. Co do położenia jaskini to w G3 siedzieli przed nią chyba złodzieje zboża. Kierując się z Montery w strone Gothy skręcasz w lewo przed palisadą buntowników.
RPG
Xardas99 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 11:35   #3
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

jak chcesz dużo kasy w tym dobrą zbroje udaj sie do chatki gdzie w g3 był lester tam bedą orkowie, zlecą ci misje żebyś odparł ataki paladynów, ja po misji miałem 14 tarcz paladyna kilka mieczyków i 2 pancerze ceremionialne
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 12:36   #4
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

właśnie też tak zrobiłem dzięki

RPG
szyms jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 13:32   #5
SIMON 100
Polna Bestia

Domyślnie

Ja najlepsze pancerze znalzłem w skrzyniach na zamku w Vengardzie. Między innymi nową wersję zbroi Paladyna i strój króla Robala.
Ciekawą zbroję znalzłem również w skrzyni przy kamiennym kręgu między Ardeą a Vengardem (strój agenta czy jakoś tak). Znalzłem też tam koronę króla Myrtany ale nie można jej założyć (przynajmniej na razie).
RPG
SIMON 100 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 13:37   #6
Mr_Donegan
Polna Bestia

Mr_Donegan awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Mr_Donegan
Domyślnie

Cytat:
Napisał SIMON 100
Między innymi nową wersję zbroi Paladyna i strój króla Robala.
Nie grałem w dodatek, ale czy na pewno w zwykłej skrzyni znalazłeś te pancerze? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć.

Cytat:
Napisał SIMON 100
(strój agenta czy jakoś tak)
Tutaj to całkowicie mnie zszokowałeś.

=Brat Burratosa=Kuzyn Riodriana=
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Mr_Donegan jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 13:45   #7
SIMON 100
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr_Donegan Zobacz post
Nie grałem w dodatek, ale czy na pewno w zwykłej skrzyni znalazłeś te pancerze? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć.
Jeżeli jeszcze nie grałeś to nie jedno Cię zdziwi.
Np. Gniew Innosa u przypadkowo zabitego orka....
RPG
SIMON 100 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 14:31   #8
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

Właśnie Mr_Donegan nie jedno cie zdziwi , np że oko innosa ma ponoć thorus, a co do skrzyń w których są te pancerze to jest możliwe, wkońcu dzięki misji odparcia ataków paladynów zdobyłem 2 pancerze ceremonialne tera pójde do vengardu przeszukać wszystkie skrzynie bo chce pancerz paladyna

PS : z tą zbroją agenta to również prawda a dokładnie sie nazywa "Elitarny Pancerz szpiega"
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 15:22   #9
Riodrian
Polna Bestia

Riodrian awatar

Domyślnie

Wy też to macie, jestem w geldren i każdy z kupców ma pancerz palladyna na obrazku jest narysowany ork w pancerzu palladyna, pancerz jest warty 1 sztuke złota i nie da się go założyć.

RPG
Riodrian jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 17:15   #10
Mr_Donegan
Polna Bestia

Mr_Donegan awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Mr_Donegan
Domyślnie

<rotfl> Faktycznie nie jedno mnie zdziwi. Ten dodatek jest aż tak banalny, że w byle skrzyni jest pancerz Paladyna...
"Toż to też śmiech na sali"

=Brat Burratosa=Kuzyn Riodriana=
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Mr_Donegan jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 19:52   #11
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

W byle skrzyni są sztabki magicznej rudy, mam ich już 10, w byle skrzyni dobre czary i miecze bardzo dobre. Nie wiem o co chodzi ale może twórcy grę traktują jako jeden wielki kod na wszystko.

RPG
szyms jest offline  
Nieprzeczytane 16-12-08, 22:09   #12
lelad
Krwiopijca

Domyślnie

Odpowiedź dla Szyms.
Dotyczy punktu 3.
Jak zapłacisz to Gorn będzie z tobą rozmawiał. Żeby odzyskać kasę możesz bez żadnych konsekwencji pobić strażnika i mu ją zabrać.
Ale możesz śmiało sobie darowć odzyskiwanie kasy, gdyż pieniądze w dodatku nie są do niczego więcej potrzebne. Wszystkie potrzebne rzeczy (pancerze, wspaniałe bronie, mikstury) znajdziesz w dużych ilościach w skrzyniach i kufrach. Tym bardziej, że w większości przypadków możesz je rabować bez żadnych negatywnych konsekwencji. Wystarczy, że się nauczysz otwierania trudnych zamków. Poza tym nie ma żadnych problemów ze zdobyciem kasy. Wystarczy, że będziesz zbierał wszysko ze skrzyń i pokonanych przeciwników. Kupcy mają dużą ilość gotówki, więc łatwo jest wszystko sprzedać.
Twórcy dodatku zabili ducha RPG. Zero trudności.
RPG
lelad jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania