Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Czy Śniący Powróci?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 29-12-09, 22:07   #73
Mr. Death
Polna Bestia

Domyślnie Śniący? Mam nadzieję...

Cóż, dla mnie by było super. Uwielbiałem Śniącego! Był świetnie zaprojektowany (to znaczy wspaniale wyglądał, nie zgadzam się z tym, że aż tak przypomina Pełzacze - po pierwsze jest wielki, po drugie jest półbogiem, czy tam demonem, a po trzecie... jest bardziej cool, no i ma oczy prawie jak ludzkie - przypatrzcie się jego "twarzy"). A jego świątynia to wciąż dla mnie najlepsze miejsce w dziejach gier komputerowych.
Co do jego powrotu... Nie jestem przekonany. Jak już kilku z Was mówiło, tę część robi nowe studio i... cóż, przecież robią nawet nowego bohatera, więc zbyt wiele wspominania nie będziemy mieli. A zresztą, mają czy nie mają tego Śniącego, to nic nie zmienimy, bo gra już chyba jest gotowa. Kiedy ma wyjść? Ja czytałem, że w tych okolicach, to znaczy grudzień 2009. Ale zaczynam wątpić (3 dni do Nowego Roku, jupi jej!).

GothicFan
RPG
Mr. Death jest offline  
Nieprzeczytane 29-12-09, 23:44   #74
Skyrim
Kąsacz

Skyrim awatar

Domyślnie

Osobiście uważam, że ten cały powrót Śpiocha to tylko plotka lub zwykła podpucha twórców gry, aby gracze zainteresowali się nieco ich produktem.Przecież gdy trwały prace nad trzecia części gothic-a, to wielu fanów również wtedy dyskutowało nad powrotem naszego frienda z koloni karnej.
RPG
Skyrim jest offline  
Nieprzeczytane 30-12-09, 00:19   #75
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Śniący być może będzie rozkozywał Beziemu przez ten amulet wydawał polecenia przecież Bezi chciał tylko zjednoczyć Myrthane a gdy założył nieznany amulet to stał się innym człowiekiem.
Ale jedna osoba napisała że Bezi znalazł ten amulet JUŻ w trakcie podbijania wysp ale różnie to może być gdzie znajdzie amulet.
RPG
Krz90 jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-09, 10:56   #76
Nameless98
Chrząszcz

Jak Śniący przywołał swoje sługi ostatnim krzykiem, to skąd można wiedzieć, że nie było tam jeszcze JEDNEGO szamana, w Dworze Irdorath, z którego przeniósł się do Nieznanych Krain, i tam uaktywnił amulet?
Amulet mógł zrobić Śniący, z pomocą szamanów. Gdy portal w świątyni runął, z kamienia z którego został zrobiony portal mógł właśnie wtedy wylecieć ukryty do tego czasu amulet. W tym czasie mógł przybyć nowy szaman i zabrać amulet. Amulet Śniącego, który był jak jego właściciel, do pewnego czasu Śniący. Znając Xardasa, to pewnie wiedział o Nim, ale skupił się na ratowaniu Bezimiennego.
RPG
Nameless98 jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-09, 16:34   #77
Meeraw
Czarny Goblin

Domyślnie

Ach te zgadywanki . Osobiście uważam, że to nie Śniący opanował Rhobara III, bo wątpię, że gdy ten znalazł amulet to tak od razu go sobie włożył bo ma fajne zdobienia. Tym bardziej, że ma kształt ryja śpiocha. Pewnie został sprawdzony przez magów. Klątwa Rhobara ma inną przyczynę.
RPG
Meeraw jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-09, 17:43   #78
Uranus
Krwiopijca

Uranus awatar

Domyślnie

Moja odpowiedź brzmi : raczej nie. Jeżeli poszukacie BARDZO dokładnie po forach to dowiecie się że historia Śniącego nie wszystkich zafascynowała, a nawet pod koniec stała się nużąca (ja tego faktu nie potwierdzam). Śniący to legenda G1 ... Przez G2 tylko troche był wspominany, a w G3 prawie wogóle. Myśle że Śniący już nie powróci (chyba że kieeeeedyś ... w Gothicu 8).
RPG
Uranus jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-09, 22:29   #79
wojtas10
Krwiopijca

Domyślnie

Śniący moim skromnym zdaniem ma nikłe szanse na powrót, który gracze różnie by odebrali. Myślę, że amulet nosi swoją nazwę, żeby choć trochę nawiązywał do korzeni serii-G1. Spellbound pewnie myśli że jeśli amulet będzie się nazywał Śniącego, to wzbudzi zainteresowanie starych graczy(fanów G1).
Jeśli G4 byłby całkowicie inną grą starsi gracze niechętnie by po nią śęgali.
RPG
wojtas10 jest offline  
Nieprzeczytane 31-12-09, 23:25   #80
safiron
Chrząszcz

safiron awatar

Domyślnie

Według mnie Śniący nie pojawi się się G4. Raczej będzie to znów Xardas. A dlatego bo: w G1 Xardas pomógł Beziemu zabić Śniącego. W G2 smoki. Pozyskał moc smoka ożywieńca. Po wydarzeniach w G3 stał się pewnie jeszcze potężniejszy niszcząc bogów. Prawdopodobnie stworzył ten amulet i podrzucił go Beziemu. Bezi z amuletem stał się jezcze silniejszy niż dotychczas. Xardas być może chce zabić Beziego i Beziego 2 nasyłając ich na siebie i przejmując ich moce (chodzi o to że Bezi i Bezi 2 [chyba] są wybrańcami bożymi). W ten sposób stałby się pewnie najsilniejszym żyjącym stworzeniem. Mógł by władać Śniącym, Beliarem i innymi...

Tak mogłoby być.
RPG
safiron jest offline  
Nieprzeczytane 01-01-10, 13:32   #81
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Ostatnia rozmowa z magiem w gothicu 3 zmierzch bogow była że do Beziego przyczepiła się kawałęk energii czy mocy Xardasa więc może ten amulet przejmie tą moc w nienawiśći z Xardasem bo ptrzecież stoczyli bój Bezi i Xardas i Xardas napewno by tak tego nie pozotawił i napewno coś może być z tym amuletem i tą energią.
RPG
Krz90 jest offline  
Nieprzeczytane 02-01-10, 00:47   #82
Zavisza
Polna Bestia

Zavisza awatar

Domyślnie

Myślę ,że nie ma co gdybać, a czekać jedynie na rozwój wydarzeń. Amulet Śniącego pojawi się? Myślę ,że tak.
RPG
Zavisza jest offline  
Nieprzeczytane 02-01-10, 13:45   #83
Qesak
Krwiopijca

Qesak awatar

Domyślnie

Spellbound mówiło, że będą nawiązywać do starszych części Gothica. Między innymi będzie to wprowadzenie tych 'rozdziałów'. Ale czy śniący powróci? Jak dla mnie ten śniący trochę się przejadł. Ciągle będziemy go rozwalać i rozwalać. NIE.

Ogólnie to zrzędzę, narzekam i flejmie.
http://www.youtube.com/user/shlerit
RPG
Qesak jest offline  
Nieprzeczytane 02-01-10, 20:52   #84
luukiwitek
Krwiopijca

luukiwitek awatar

Domyślnie

RACZEJ sniący bedzie bo po co robili ten amulet sniącego mi się wydaje ze jakiś wątek z tym będzie związany moze nie głowny ale jakis podchodzący pod główny
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania