Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Reset bounty dla całego miasta

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-05-19, 18:22   #1
Kwasek
Chrząszcz

Domyślnie Reset bounty dla całego miasta

Hej, nie do końca wiem jak to nazwać ale próbowałem skroić lewą rękę (najemnika) w Geldern ale się to nie udało. Byłem pewien że mogę to rozwiązać siłowo i dałem się raz uderzyć żeby system wykrył że to on zainicjował walkę. Niestety pół miasta goni mnie teraz i nie wiem jak sobie z tym poradzić, save mam sprzed godziny więc troszkę stracę jeśli wczytam, zależy mi więc żeby to skończyć bez wczytywania. Klepanie każdego w mieście nie wchodzi w grę bo lares miesza się do walki. Mam zainstalowane konsekwencje więc odbicie także nie wchodzi w grę. Czy rzucenie zapomnienia na cel kradzieży pomoże z anulowaniem kosy u każdego? Jest jakieś rozwiązanie za pomocą kodu lub sposobu?

Ostatnio edytowane przez Kwasek : 03-05-19 o 18:23. Powód: Nazwa miasta
RPG
Kwasek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-19, 11:50   #2
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Może zostaw złoto w jakimś kufrze i daj się pobić? Ewentualnie podejdź ostrożnie do każdej osoby, ale na tyle daleko, by Cię nie zaatakowała (wyciągnij łuk, kuszę lub jakiś zwój), wpisz bardzo szybko "marvin", potem naciśnij ~ i napisz "edit". Tam, we właściwościach NPC kliknij PPM tam gdzie będzie napisane "hostile" / "angry" i wybierz "friendly". I tak ze wszystkimi.
Albo po prostu wczytaj, bo godzina, to niezbyt wiele. I zapisuj przed każdą kradzieżą .
RPG
Mika 123 jest teraz online  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-19, 15:36   #3
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

jak znajdziesz Dawsona w lesie na północny zachód od Geldern to da ci on zadanie poinformowania Samuela o obrabowaniu kopalni - wtedy Samuel ze swoimi dwoma podręcznymi najemnikami pójdzie do Dawsona i tam możesz obić i skroić ową jego "lewą rękę".
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania