Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Dyskusja
Przeładuj stronę Gothic 3 zwykły i zmierzch bogów

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-02-10, 22:17   #1
avi1121
Chrząszcz

Domyślnie Gothic 3 zwykły i zmierzch bogów

witam

od dziś stałem się posiadaczem gothica 3 Zb i mam pytanko czym on się różni od zwykłego gothica 3 ma lepsza grafika inne misje czy co? proszę o opisanie zmian.Ja nie mogę sam sprawdzić zmian gdyż kupuje dodatkowe Gb ram i jeszcze nie zdążyłem kupić więc proszę o opis zmian.
RPG
avi1121 jest offline  
Nieprzeczytane 16-02-10, 22:53   #2
karnas
Polna Bestia

karnas awatar

Domyślnie

Gothic 3 Zb ma grafike poruwnywalna z 3 bez CP 1.73.Gra jest liniowa bardzo malo swobody w wykonywaniu zadan.Masz do dyspozycji tylko Myrtane(Nordmar i Varant sa odgrodzone niewidzialna sciana).dodali tam pare nowych fajnych pancerzy i troche nowych postaci ale niestety Diega wyeliminowali(tylko na kodach da sie do niego dostac).Dodatek jest krotki okolo 120 zadan. Jak jeszcze nie zaczoles gry to radzilbym zainstalowac patch 1.0.89 to wtedy oszczedzisz duzo nerwow bo w tej grze jest TROCHE niedociagniec.
Nieprzeczytane 17-02-10, 09:27   #3
avi1121
Chrząszcz

Domyślnie

czyli ja mam teraz zainstalować patch czy grę bo jeszcze nie zdążyłem kupić ramów
RPG
avi1121 jest offline  
Nieprzeczytane 17-02-10, 12:08   #4
mecio
Krwiopijca

mecio awatar

Domyślnie

Najpierw grę, następnie patcha...Mi już się nie chciało grać w ZB jak mi się G3 znudziło i nie przeszedłem do końca. Ciągłość fabuły została zachwiana...

RPG
mecio jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania