Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę nie mam menu NK

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-04-06, 22:54   #1
Krzych
Chrząszcz

Domyślnie

Witam
Czy może mi ktoś pomóc??
Przy pierwszym uruchomieniu Nocy Kruka jest ok, ale wystarczy że zapisze gre i wyjde z niej to już nie moge powrocic do gry bo nie mam menu wyboru, tylko abyście mnie dobrze zrozumieli, gra sie wczytuje do momentu gdzie jest plansza z menu gry, u mnie widać tylko tło a nie ma tej tabelki z poszczegÓlnymi opcjami wyboru (tj: wczytaj, zapisz, ustawienia itp). Gdy SAVE jest pusty jest OK, tylko gra jest od początku co zresztą normalne. Probowałem już kopiować SAVE, reinstalować i jeszcze inne rzeczy i za kazdym razem to samo, na początku moge grać ale jak zapisze gre i wyjde to już nie moge, no chyba że wyczyszcze SAVE i uruchomie ponownie to jest ok, ale przecieŻ nie o to chodzi aby za kazdym razem od początku zaczynać.
Czy ktoś sie spotkał z czymś takim i gdzie tkwi problem??
RPG
Krzych jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-06, 23:01   #2
Ethan

Wyślij wiadomość przez AIM do Ethan
Domyślnie

Hmmm problem rzeczywiście dziwny

Spróbuj może zainstalować najnowesze sterowniki do karty graficznej, lub coś w tym stylu, może to właśnie stanowi problem.

Ja osobiście polecam defragmentacje wszystkich partycji dysku. Ja miałem problem z grą GTA: VC, w której postać samoczynnie skręcała w lewo Było to niezwykle uciążliwe i w pewnym momencie wręcz uniemożliwiało gre Właśnie defragmentacja uratowała mnie z opresji

RPG
Ethan jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-06, 23:13   #3
Krzych
Chrząszcz

Domyślnie

robiłem defragmentacje i nowe sterowniki tez są, chyba bede musiał nie wyłĄczać kompa do konca gry, bo jak nie wyjde z gry to SAVE działają i jest wszystko OK
RPG
Krzych jest offline  
Nieprzeczytane 23-04-06, 23:00   #4
Kojot
Chrząszcz

Domyślnie

Wyglada na to tak jakby gra miala problem z zapisywaniem lub odczytywaniem plików gry. SprÓbuj moze na innej partycji zainstalowac moze masz akurat ta walnieta?
RPG
Kojot jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania