Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę Zabijanie bandy Dextera

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-03-06, 10:13   #25
Zanfag
Czarny Goblin

Domyślnie

Sasik raczej się nie da, gdyż Greg ma "sprawy" do załatwienia z Dexem i jak my zaczynamy nawalanke to on przylatuje. Mój sposób to wejśc w samo centrum gdzie jest najwięcej bandytów i puścić czar grom. Wszyscy padną po kilku sekundach poza Dexem. Jak dobrze pójdzie to Greg zabije najwyżej 2 bandytów.

A co do twojego sposobu z zamianą w warga to znam lepszą zamianę. U Ignaza w porcie po wykonaniu zadania z zalęciem Zapomnienia może od niego kupic Przemianę w smoczego zębacza (200 sztuk złota).

RPG
Zanfag jest offline  
Nieprzeczytane 21-03-06, 12:52   #26
BazA
Polna Bestia

BazA awatar

Domyślnie

Eh... Po rozmowie z Dexterem (drugiej) ,zaczął biec na szczyt wierzy. Więc zacząłem gonić go. Tylko ,że on zamiast się zatrzymać biegł dalej i zabić go nie mogłem bo spadł

Gdy wróciłem na dół zastałem Grega i bandytów (martwych). Więc raczej się nie namęczyłem
Nieprzeczytane 21-03-06, 17:45   #27
Zanfag
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by BazA@21-03-2006, 12:53
Eh... Po rozmowie z Dexterem (drugiej) ,zaczął biec na szczyt wierzy. Więc zacząłem gonić go. Tylko ,że on zamiast się zatrzymać biegł dalej i zabić go nie mogłem bo spadł 
Gdy wróciłem na dół zastałem Grega i bandytów (martwych). Więc raczej się nie namęczyłem 
292472

Hehehehe dobre :P:P:P:P Wygląda na to, że kolejny bug heh. No to jest ich juz kilka. 1 ten, że wszyscy skaczą na dół a teraz, że Dex spada z wieży :P:P:P:P

Ta gra jest fajna właśnie dzięki takim rzeczom. Mi się wydaje, że priogramiści specjalnie zostawili takie luki i takie możliwości (bugi) albo jest to pO Prostu niedociągnięcie z ich strony.

Nie namęczyłeś się ale tez nie dostałeś Expa. Ja się nie namęczyłem a wybiłem ich z 10-12 na chyba 14 których tam było.

RPG
Zanfag jest offline  
Nieprzeczytane 21-03-06, 23:53   #28
sasik
Chrząszcz

Domyślnie

Owszem, można w smoczeg, ale warg wystarcza :] Szkoda takiej dobrej przemiany marnować.
No a poza tym jakąkolwiek przemianą da się wyrżnąć wszystkich/ew. 1 zostaje gdzieś na dachu niewiadomo skąd :P Tylko trzeba uważać, żeby Greg nas nie zauważył, bo niestety jak się odmieni spowrotem, a Greg się na nas rzucił, to czynu nie zaniecha. Na mój gust, nie powinno tak być.
RPG
sasik jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 12:26   #29
Przestrzeń
Skazaniec

Domyślnie

Ja osobiście w pierwszych etapach gry zabijam wszystko co się da, by móc zdobyć jak najwiekszy poziom. Wtedy inwestuje w siłe bronie jednoręczne itp. Jeśli jesteśmy zbyt słabi to "Greg" i dostaniemy PD lub wzywamy z jakiegoś zwoju przywołanie demona, szkieleta, wszystko obojętne byle tylko był jakiś potwór.
RPG
Przestrzeń jest offline  
Nieprzeczytane 26-03-06, 19:29   #30
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

jedynym problemem przy pokonywaniu tych cienkich leszczy jest greg który ich zabija i zabiera exp,ja po gadce z dexterem staję przy jego chacie ,tak po skosie w kierunku mostu i puszczam deszcz ognia ze zwoju,trzeba wcześniej zrobic sava ,bo czasem greg się wtedy pojawia dostaje deszczem i atakuje,bodajże chodzi o to ,żeby deszcz załatwił dextera,później zostaje tylko tych kilku przy wieży do dobicia.
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 28-03-06, 09:42   #31
Zanfag
Czarny Goblin

Domyślnie

Planetnik : Greg nie może dostać z deszczu, gdyż on jest kurna NIEśMIERTELNY z tego co pamiętam!!! a poza tym na tych "śmieci" wystarczy nawet sam grom, który jest tańszy i słabszy od deszczu.

RPG
Zanfag jest offline  
Nieprzeczytane 31-03-06, 19:22   #32
n4rsil
Chrząszcz

Domyślnie

ja raz fajnie 'zabilem' Dextera - pobieglem na szczyt wierzy (on za mna) a na szczycie .... skoczyl i sie zabil )))))
RPG
n4rsil jest offline  
Nieprzeczytane 31-03-06, 20:17   #33
Zanfag
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by n4rsil@31-03-2006, 19:23
ja raz fajnie 'zabilem' Dextera - pobieglem na szczyt wierzy (on za mna) a na szczycie .... skoczyl i sie zabil )))))
296065

LOl. Z tego co widze to sporo osób ma tak, że dexter albo pozostali skaczą....Ja tam lubie robić sieczke w tradycyjny sposób bądź wszystkich gromem rozwalić (poco deszcz ognio skoro grom wystarcza). :P Mi się ejszcze nigdy nie zdarzyło, że ci bandyci skoczyli sobie na Bandżi bez bandżi hehehe.

RPG
Zanfag jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-06, 02:59   #34
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

zanfaq mówisz ,że grom ale pisałeś że greg ci 2 zabił przy gromie przy deszczu nie zabije nikogo,poza tym WIEM ZE GREG JEST NIESMIERTELNY -właśnie dlatego używam deszczu ,gdyby greg był normalny to dostawałby w palnik jako pierwszy i kiedy by sobie odpoczywał obserwując gwiazdy przed oczami, spokojnie bym zabił tych leszczy mieczem.chociażby krutkim he he,gromu używam kawałek dalej przed drzwiami do jaskini ze szkieletami - ta jaskinia to fajne miejsce do rozwalenia szczególnie niskolewelową postacią.
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-06, 10:35   #35
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

ja miałem troche dziwnie jak byłem już magiem. Wchoidze do tej chaty gadam z Dexterem rozpoczynam walkę zalatwiam go wychodze żeby popatrzec ajk greg zabija bandytów i co widze jak cała chałastra dobija grega i rzuca sie na mnie no to ja ognisty deszcz i sru. Grega musiałem kodem ozywiać Czy wam sie kiedys tak wydarzyło??
Nieprzeczytane 04-04-06, 11:30   #36
Masterblaster
Nemesis

Masterblaster awatar

Domyślnie

Zabijanie tej grupki bandytów nie należy do najtrudniejszych bo mamy możliwość wykorzystania dwa dacy i kilka półek skalnych. Można ich zabić z dystansu strzelając kulami ognia albo ognistymi strzałami(czar), wykorzystując jedno z szerokiej gamy przywołań, ja proponuje Demona, choć z drugiej strony szkoda zwoju na tą marną gromadkę. Można sprowokować ich do ataku i wskrobać się na dach jeszcze przed rozmową z Dexterem no i użyć deszczu ognia ktry szybko i przyjemnie wyczyści teren. Jeśli się nie mylę to bandyci zabijani przez Grega nie dają nam doświadczenia, być może się mylę ale tak chyba jest. No i zawsze pozostaje wskrobanie sie na skałę i strzelanie do wszystkich z kuszy ewentualnie z łuku.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania