Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę portal

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-11-09, 17:19   #13
Niewolnik
Czarny Goblin

Niewolnik awatar

Domyślnie

Do Jarkendaru najlepiej isc w III rozdziale. W II obawiam sie, ze nie dasz rady polnym pelzaczom, blotnym wezom, brzytwiakom i co najgorsze Krukowi. Przed pojsciem do Jarkendaru powinienes miec okolo 40 lvl, przynajmniej ja tyle mialem

Ostatnio edytowane przez Niewolnik : 19-11-09 o 17:21.
RPG
Niewolnik jest offline  
Nieprzeczytane 19-11-09, 18:06   #14
Xardin
Zębacz

Xardin awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Niewolnik Zobacz post
Do Jarkendaru najlepiej isc w III rozdziale. W II obawiam sie, ze nie dasz rady polnym pelzaczom, blotnym wezom, brzytwiakom i co najgorsze Krukowi. Przed pojsciem do Jarkendaru powinienes miec okolo 40 lvl, przynajmniej ja tyle mialem
. . .
Do Jarkendaru lepiej iść w II rozdziale. Spokojnie wystarczy 12-17 poziom... Polne pełzacze i błotne węże nie są aż takie trudne - trzeba tylko umieć z nimi walczyć (no i trzeba mieć dobrą broń...) W walce z brzytwiakami pomagają piraci, a pojedyncze osobniki nie są aż takie trudne. Jedyne stwory, które mogą być trudne to: Kamienni Strażnicy, 2 Cieniostwory i Ogniste Demony. Ale i na nie są odpowiednie taktyki - trzeba tylko umieć walczyć.
Xardin jest offline  
Nieprzeczytane 19-11-09, 22:03   #15
Atylla50
Polna Bestia

Atylla50 awatar

Domyślnie

Ja zawsze szedłem na ok.15-20 lvlu wtedy miałem 80-90 siły i niekiedy mistrz 1h/2h zależnie co wybrałem .
A na kruka łatwo - podchodzisz za niego walisz ognisty deszczyk a jak nie dednie to Tchnienie o ile mamy a ognień od Zurisa w Khorinis
A i moje pytanie bo gram Strażnikiem Miejskim - zanim pójde do Jarkendaru skoczyć do GD i kupić od Erlona czy jak mu tam Ciężką Zbroje Strażnika Miejskiego czy nie opłaca sie bo cóż tylko u Piratów ponosze sobie Zbroje a potem cały czas Stroje Bandyckie
To warto iść przed czy dopiero po Jarkendarze tam do GD?
Nieprzeczytane 20-11-09, 17:53   #16
kraso
Chrząszcz

Domyślnie

Ja poszedłem do Górniczej Doliny po zbroję, runki teleportacyje i dać mięsko Engorowi (on ma na imię Engor a nie Erlon) i nie żałowałem - zbroja bardzo dobra, 70 obrony przed bronią (do tego pas straży = 80). 70 obrony ma dopiero najlepsza bandycka zbroja, do której trzeba dość długo czekać. Z taką obroną to powinieneś dać radę 5-6 zębaczom naraz .
RPG
kraso jest offline  
Nieprzeczytane 21-11-09, 09:38   #17
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Do Jarkendaru ja poszedłem na 12 lvl II rozdział i dałem sobie rade jest dość łatwo.
RPG
Krz90 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania