Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Nowa przygoda- postać Hybrydowa

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-04-15, 15:31   #1
W4ldi
Chrząszcz

Domyślnie Nowa przygoda- postać Hybrydowa

Witam mistrzów i miłośników gier z serii Gothic. Teraz do rzeczy, od niedawna odkopałem płytke z Gothic 3, postanowiłem zagrać jeszcze raz ale za swój cel postawiłem zrobić hybryde. Przez 3 lata przerwy troche pozapominałem :P Troszeczkę pogrzebałem na internetach o rozwoju takiej postaci, natrafiłem na temat Tizgara http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=39703.

Mam kilka pytań odnośnie takiego stylu gry. Gram tylko z CP 1.75.14. Szybką nauke wbiłem od razu na 1lvl. Można powiedzieć że Varant jest w 50-60% zrobiony bo od niego zacząłem grać i najpierw tam chce zrobić jak najwięcej, później Myrtana i Nordmar lecz mniejsza o to aktualnie wygląda to tak http://przeklej.org/file/ZHsbt7/snap...04-01.0000.bmp. Mógłbym nauczyć się już walki kosturami itp. na co pozwalają mi pn oraz statystyki ale nie wiem czy teraz marnować na to pn. Proszę o garść porad a mianowicie:
- Jak wygląda sprawa z miksturkami dodających stałe bonusy (jakie mikstury robić ze szczawiów królewskich celuje w wojownika-łucznika)
- do jakiego progu wydawać pn na siłe czy ZM żeby dobić odpowiednie wartości z mikstur/zadań/ walk itp.
- co z maną oraz PW? Jakieś pomysły jak nabić jej trochę więcej nie wydając pn? Jeżeli chodzi o PW to to co widać na ss nabiłem dzięki tabliczkom, pulpitom itp. Kusi mnie żeby założyć szate i korone Addanosa lecz potrzeba wartości 300 oraz 250 PW
- Nie miałem planu miecza mistrzowskiego u Enzo a nie zrobiłem zapisu przez co nie mogłem już miksować zawartości handlu jest szansa na kupienie go w Ishtar?
- Ktoś może dokładniej opisać mechanike wartości zadawanych obrażeń? Co na co wpływa w broniach oraz czy założona tarcza dodaje abs do obrażeń jako obrone gruntową czy tylko w przypadku parowania ciosu?
-są jeszcze jakieś miejsca takie jak grób nad bragą gdzie do zdobycia są stałe miksturki respiące się co jakiś czas. Tizgar pisze w swoim poradniku o miksturce życia u Xardasa hmm pobiegłem do niego lecz nie mam opcji handlu?
RPG
W4ldi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-15, 22:12   #2
foemka2
Chrząszcz

Domyślnie

Niestety nie da sie zrobic hybyrdy na cm 2.6.2 bo jak juz nauczysz sie byc magiem ognia to nie bedziesz nikim innym. Szkoda
RPG
foemka2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-15, 07:27   #3
Xivragis
Czarny Goblin

Xivragis awatar

Domyślnie

chyba że zmienisz exp w ge3.ini na 200% i poziom trudności na trudny i może być ciekawie

@up kolega nie gra na żadnym cm tylko na czystym patchu 1.75.14 bez modów z tego co pisze

nie masz możliwości handlu u xardupy bo nie jest ona dostępna bez modyfikacji bodajże. Osobiście nie polecam grać na czystej niezmodowanej grze bo sporo traci ( co nie znaczy że niektóre rzeczy z modów są po prostu do dupy) ale na pewno ciekawiej się gra.

Ja gram na modach:
qp4
cm2.6.3
update pack do patcha 1.75.14 ze strony www.worldofgothic.de/ (ten możesz nawet sobie zainstalować, nie wymaga bodajze restartu gry)

Ostatnio edytowane przez Xivragis : 23-12-15 o 16:38.
RPG
Xivragis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania