Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę dubbing do Mrocznych Tajemnic tuż tuż

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 22-12-08, 12:39   #49
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

myślę, że już szybko poziomkom pójdzie dorobienie brakujących dilogów, żeby tylko ludzie się zgłaszali. mam nadzieję ze wyjdzie niedługo, świetny mod jest a z dialogami będzie jeszcze świetszy
Nieprzeczytane 27-12-08, 13:32   #50
BalTondral
Krwiopijca

BalTondral awatar

Unhappy

No kurde codziennie oglądam ten wątek z nadzieją że coś się wydarzy. Kiedy w końcu poziomki coś z tym zrobią. Grałem w mroczne tajemnice już z 5 razy i jeszcze nie mam dość, ale czuje niedosyt bez dubbingu. JAKIEŚ NEWSY MUSZĄ BYĆ, bo coś tu ostatnio pustkami świeci. Pzdr dla wielkich fanów Gothica !!! I jeszcze jedno nie mógł by mi ktoś wysłać instalki do Gothica bardzo proszę e mail lolman50o2.pl wielki dzienks

"Naszym celem nie jest ginąć za ojczyznę, ale sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoja"

Ostatnio edytowane przez BalTondral : 27-12-08 o 13:58. Powód: (zepsucie się gry)
RPG
BalTondral jest offline  
Nieprzeczytane 10-01-09, 02:21   #51
Ja...
Chrząszcz

Domyślnie

Za 3 dni mija rok od założenia tematu i było mówione że jest już wszystko w ostatnich fazach testu , rozumiem że trzeba trochę czasu żeby dubbing był dopracowany ale prawie 2 lata od mrocznych tajemnic NIE MA DUBBINGU??? może potrzeba kolejnych 2 lat na ukończenie ? ludzie wydajcie to w jakimś gorszym wydaniu bo nawet syntezator ivona był by lepszy niż w ogolę nie było głosu..... czekałem od samego początku na dubbing ale straciłem nadzieje oni nas robią w jajo , co tydzień , miesiąc mówią że będzie w krotce dubbing i tak od 2 lat...

A większość ludzi co oczekiwało na dubbing teraz gra sobie w gothic 3 a niedługo 4 wychodzi i raczej oni też stracili nadzieję i nie wrócą do gothica jedynki może jak dorosnę i będę miał dzieci , się zestarzeje jedno jajo mi odpadnie , połamie sobie oko i włosy i stane na rzęsach to jest nawet nikła szansa że w końcu skonczą ten dubbing więc ludzie piszę wam żebyśćie wierzyli i mieli nadzieję do końca................... swych dni oczywiście
RPG
Ja... jest offline  
Nieprzeczytane 11-01-09, 19:55   #52
cieniostwur
Jaszczur

Domyślnie

wiecie co? myślę że ten dubbing w ogóle nie wyjdzie. za długo nie ma o nim żadnych informacji ,a do tego mood jest tak duży że nie dziwie się że nie mogą znaleźć ekipy.
ale ja się z tego nawet bardzo ciesze! nie wiem jak wy ale ja umiem czytać i nie potrzebuje specjalnie dialogów mówionych. podejrzewam też że jego jakość byłaby tak niska jak prologu "czas zapłaty" gdzie wyłączałem głos. nie mogłem wytrzymać tak amatorszczyzny(nie chce tu nikogo obrażać po prostu uważam:albo dobrze albo wogóle i nie ma sensu się niepotrzebnie męczyć)
znacznie bardziej czekam na ewentualnego patcha
RPG
cieniostwur jest offline  
Nieprzeczytane 11-01-09, 20:04   #53
Makgajwer

Domyślnie

Cieniostwur i jego poprzednik. Jeśli dubbing nie wyjdzie to nie wyjdzie. Jeśli wyjdzie to nie wyjdzie. Nie od was zależy czy coś z tego będzie, czy ludzie ze niego odpowiedzialni przezwyciężą przeciwności losu i zwyciężą bitwę pomiędzy pracą a lenistwem. Nie od was. I wasze teksty w niczym tu nie pomogą. Jeśli te osoby przeczytają wasze posty mające wybrzmienie negatywne w ich kierunku istnieje większe prawdopodobieństwo że będziecie grali bez głosu. Wtedy lenistwo nie będzie głównym problemem lecz szótsy grzech główny - gniew, który w parze z siódmym grzechem - lenistwem stworzy sojusz na mocy którego chęć stworzenia dubbingu nie będzie. Cieniostwur - jeśli dubbing będzie ci stwarzał komplikacje i dobrze o tym wiesz to nie zawracaj nim sobie głowy. Ściągnij sobie wersję bez dubbingu i będziesz w ten sposób usatysfakcjonowany.
RPG

Nieprzeczytane 22-01-09, 19:20   #54
Orkowy Wojownik
Krwiopijca

Domyślnie

Ja tam nie wiem jak Wy, szanowni gracze, ale ja po tylu dniach, tygodniach, miesiącach ciągłej gry od nowa i od nowa przyzwyczaiłem się do braku dialogów. To wszystko kwestia GUSTU no chyba że niektórzy mają problemy z czytaniem (bez żadnej obrazy) to im przydadzą się dialogi. Wiadomo chciałbym posłuchać gróźb Malkora czy głosu Ken'Udza, ale bez przesady. Jeśli Duubing wyjdzie to wyjdzie pewnie skorzystam, a jak nie wyjdzie to trudno mi tam nic nie szkodzi, wiec wam też jak narazie radze sie przyzwyczaić bo duubing może po prostu nie wyjść z różnych powodów: Brak betatesterów, brak duubingerów etc. Więc nie przeglądajcie co dzień tego wątku tylko np. co trzy dni to nie zawiedziecie się że nie ma nowych wiadomości. Ale jak duubing będzie jak w demo "Czas Zapłaty" to szybko odinstaluje i będę czekał na jakieś "polepszone" wersje
Nieprzeczytane 25-01-09, 03:15   #55
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do piksel169
Domyślnie

Ta, pamiętam bodajże jak po premierze MT w 2007 roku sobie jaja robiliśmy, że się tak obijają, że dubbing wyjdzie na święta '07. Wszyscy się nabijali z tego. Dziś mamy prawie luty 2009 a o dubbingu ani widu ani słychu.
Poziomkaz nie usprawiedliwia to, że to ludzie robią za darmo. Jak się zobowiązali do tego, to niech to zrobią z szacunkiem. Ale o powadze teamu świadczy to, że do dubbingu zatrudniają ludzi przez neta, których znają tylko przez Gadu albo przez forum. Nie znam tajników tego teamu, ale wszyscy ludzie biorący udział w dubbingu powinni być dorośli, powinny się znać i mieć ze sobą stały kontakt telefoniczny. Daruje sobie już podpisanie umowy. Ale to co oni robią to się nadaje na Nonsensopedie albo do programu Drozdy...

A jak brakuje kilku(nastu) dialogów to wystarczy włączyć najprostrzy program świata, który nazywa się IVONA i dograć kilka dialogów - po to by uratować honor grupy. Ale tego się już nie uda uratować. Radzę przerzucić się na Duke Nukem Forever. Przynajmniej przy tym nie trzeba sobie robić nadziei na premiere .

Poziomki - darujcie sobie. Gothic 1 jest powoli odstawiany przez graczy. Gothic 4 w drodze. A tu ktoś się męczy nad dubbingiem do modu do jedynki. Śmiech na sali.

Czy to normalny team, że rok temu powiedzieli na forum, że brak im jednej kwestii, a po roku nie mamy sklejonego dubbingu?

Zanućmy sobie: Śmiechu warte, tu tu ru tu tu tu tu...
No cóż, panowie i panie, wyszło zjeba*ie. To już jest koniec, nie ma już nic. Dubbing zjeb*ny, możemy iść...

Mam nadzieję, że przeczytają mnie twórcy dubbingu i zrozumieją, że zepsuli całą sprawę i że są noobami do kwadratu. Jestem ciekaw, czy oni między sobą się znają. Iććę w Tibję pszes BJOSA pogratsch dziećaki...
Myślą że zrobią sobie MT i burżuazja totalna, tak? Ba!

To wszystko jest na miarę Zmierzchu Bugów... Pomysł totalnie spieprzony.

Jestem wielkim fanem Gothica i radzę się wszystkim pożegnać z nadziejami. Myślicie, że to wyjdzie? Założe się o stówę że nie.

Ale się napisałem

Boże ile lat tu nie byłem...
RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-09, 13:51   #56
Orkowy Wojownik
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał piksel169 Zobacz post
Poziomki - darujcie sobie. Gothic 1 jest powoli odstawiany przez graczy. Gothic 4 w drodze. A tu ktoś się męczy nad dubbingiem do modu do jedynki. Śmiech na sali.
1.Jakbyś był PRAWDZIWYM fanem Gothic nigdy byś tak nie mówił
2.Narazie mam słaby komp nawet G3 mi sie tnie (mimo wszystko przeszedłem) Więc w 4 nie pogram.
3. Gothic 1 to najlepsza według mnie część Sagi i nie bluźnij mi że gracze to odstawiają. Ja tego nigdy nie odstawie!

Cytat:
Mam nadzieję, że przeczytają mnie twórcy dubbingu i zrozumieją, że zepsuli całą sprawę i że są noobami do kwadratu. Jestem ciekaw, czy oni między sobą się znają. Iććę w Tibję pszes BJOSA pogratsch dziećaki...
Myślą że zrobią sobie MT i burżuazja totalna, tak? Ba!
I tutaj udowodniłeś kto jest dzieckiem Odpuścił byś już sobie, jak taki jesteś "dobry" i taki z ciebie super extra cool ziomek to może sam zrobisz dubing? he? No myślę że ty byś nawet nie umiał ułożyć jednego dialogu. Mądry się znalazł.

Cytat:
Jestem wielkim fanem Gothica i radzę się wszystkim pożegnać z nadziejami. Myślicie, że to wyjdzie? Założe się o stówę że nie
Prawdziwy fan Gothic nie odstawi pierwszej i najlepszej części sagi. Oprócz tego po przeżyciach z opuźnianiem przez Piranie prawdziwy fan Gothica już się przyzwyczaił do przekładania premiery Jeśli chcesz takie komenty jak te mieć to usiądź sobie, poczekaj aż ci przejdzie, a najlepiej nic nie pisz! Wszyscy się chyba ze mną zgodzą!
Nieprzeczytane 25-01-09, 14:48   #57
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Domyślnie

Ja też uważam, że pierwsza część Gothica jest najlepsza. Bo w końcu jest. Ale Gothic wyszedł 8 lat temu. I chyba mi nie powiesz, że do dziś może pochwalić się świetną frekwencją, taką samą jak 7 lat temu? Oczywiście nie mówię, że w Gothica nikt nie gra.
Tak samo jest z Windowsami (ludzi z Win 98 jest coraz mniej), z komputerami (kto dziś gra na Commodore'ach?).
Ja w G4 pogram na konsoli.

Jestem WIELKIM fanem Gothica i dla mnie takie olanie sprawy dubbingu do gry jest czymś niewyobrażalnym. Zresztą, jak mam nie płakać to się będe śmiał.

A co do tego drugiego cytatu Orkowego Wojownika, to naprawdę trudno załapać, że to była jedna wielka kpina.

Według Ciebie, to musimy im butki całować, za to, że chcieli się za to zabrać? Jak się zdecydowali to niech to zrobią i to porządnie. A nie, że "proszę nie narzekać, dubbing wyjdzie kiedy wyjdzie". Mam się cieszyć, że się za to zabrali? Ha!

RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-09, 20:44   #58
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

piksel169 ty idioto. Wiesz, że trzeba było nagrywać od nowa ponad połowę dubbingu? Jak czytam komentarze twoje i ciebie podobnych to mam ochotę rzucić robotę nad dubbingiem. A jak jesteś taki inteligentny to sam nagraj wszystkie kwestie i użyj IVONY.
Hold on tight, this ain´t my fight
RPG
Garrett jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-09, 21:32   #59
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Domyślnie

Och tak, najprościej wyzwać od idiotów tego, kto mówi prawdę.
To o czym mówisz (i jak mówisz) już świadczy o Waszej dojrzałości i kontroli nad dubbingiem. Jak się bierze pierwszych lepszych ludzi z neta to nic dziwnego, że potem wychodzi gówno. A że połowa dubbingu jest do dupy to tym bardziej.

Szkoda gadać Panowie, szkoda gadać...

PS. Nie mówię o tym, że się LENICIE, tylko o tym, że w ogóle nie macie kontroli nad wszystkim...

RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-09, 22:09   #60
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

Weź tu rozmawiaj z głupkiem. Gówno to są twoje posty. Jak ci się nie podoba MT z dubbingiem to go po prostu nie ściągniesz. Ja nie mam ŻADNEJ kontroli nad dubbingerami. Nagrywają kiedy chcą. Wskaż mi fragment w którym napisałem przyczynę ponownego nagrania dubbingu. Dla twojej wiadomości tępa pało, w kilkunastu postaciach były pojedyncze braki, a osoby je nagrywające olały sprawę. Czy teraz zrozumiałeś? Dubbingu nie ma z powodu naszej jak to nazwałeś "kontroli i dojrzałości", tylko dlatego, że ludzie oleli sobie sprawę. I zanim coś napiszesz, pomyśl. A jak jesteś taki mądry, to napisz jak kontrolować kogoś gdzie ma się tylko numer gg i maila. Czekam na mądrą odpowiedź.
Hold on tight, this ain´t my fight
RPG
Garrett jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania