Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 15-05-08, 09:46   #781
Proki
Chrząszcz

Domyślnie Nie uruchamia się :(

Ja mam problem następujący:
Już podczas ładowania nowej gry gdy pasek postępu dochodzi do połowy gra się wywala i wyskakuje błąd Acces Violation i tak za każdym razem. Mam wersie MT 1.00, uruchamiam przez Player Kit'a. Nie zauważyłem żebym po drodze zrobił coś nie tak bo menu gry jest zmienione na MT i wszystko wygląda ok.

P.S. Jeśli ten problem był już wcześniej opisany to sory ale nie chciało mi się czytać 66! stron.
RPG
Proki jest offline  
Nieprzeczytane 15-05-08, 10:39   #782
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

to samo miałe, coś popisałem w plaki .dll i potem było dobrze, nie powiem Ci teraz co, musisz poczekać cały tydzień niestety, jak nikt nie napisze to ja to zrobię
Nieprzeczytane 16-05-08, 11:59   #783
Proki
Chrząszcz

Domyślnie

Poprawka miałem wersje 1.01 ale wczoraj spatchowałem do 1.03 i już działa
RPG
Proki jest offline  
Nieprzeczytane 16-05-08, 18:20   #784
xvyx
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
No to straszny peszek
Kod oczywiście jest, ale skoro chcesz się nauczyć kręgów magii to wybierz na swego mistrza Algiriona - on uczy bodaj kręgów oraz tworzenia magicznych kryształów.
On uczy mana i tworzenia kryształów. Kod na kręgi magii znalałem. Wpisałem insert ch i mi wyskoczył NPC The Cheater i mnie nauczył 6 kregów magii. Ale Algirion też chce tego kryształu więc potrzebuję kodu.
PS
Dostałem od Ken'Udza (czy jak mu tam) misję żeby zdobyć dowody że magowie wody naprawdę chcą wysadzić barierę a nie coś innego (czy jakoś tak). Jest to 2 msja od Ken'Udza (1 to test) Jak się do tego zabrać?
RPG
xvyx jest offline  
Nieprzeczytane 16-05-08, 18:29   #785
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Dostałem od Ken'Udza (czy jak mu tam) misję żeby zdobyć dowody że magowie wody naprawdę chcą wysadzić barierę a nie coś innego (czy jakoś tak). Jest to 2 msja od Ken'Udza (1 to test) Jak się do tego zabrać?
Ten dowód znajduje się w NO. Jak stoisz koło Saturasa, to skręć w podziemia (tak jak się idzie do kopca rudy), po drodze będziesz musiał przeskoczyć taką szczelinę, a potem przejść przez mostek. Musisz zejść pod ten mostek. Pod nim znajdziesz księgę, która jest dowodem
RPG

Nieprzeczytane 16-05-08, 20:02   #786
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał xvyx Zobacz post
Dostałem od Ken'Udza (czy jak mu tam) misję żeby zdobyć dowody że magowie wody naprawdę chcą wysadzić barierę a nie coś innego
Są jeszcze dwa dowody (oprócz tego powyżej):
Księga pod stołem w bibliotece Magów Wody i tekst w skrzyni, w jaskini znajdującej się niedaleko zatopionej wieży Xardasa.
Uważaj na Saturasa - moze Ci zabrać to co znajdziesz.
RPG
kryha jest offline  
Nieprzeczytane 16-05-08, 21:51   #787
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

mam pytanie czy w grze występuje taki przedmiot jak śpiwór?
Bo znalazłem na niego kod na stronie o MT kod to "Bedroll - Śpiwór"
kod nie działa jak wpisuje może niema takiego itema? albo zły kod? czy istnieje i jak tak to jak go urzyć i jaki jest poprawny kod?
Nieprzeczytane 17-05-08, 06:34   #788
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

W MT nie ma raczej śpiworu ale w modzie Diccuric jest śpiwór więc to może do diccurica ten kod
RPG
szyms jest offline  
Nieprzeczytane 17-05-08, 15:30   #789
xvyx
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał kryha Zobacz post
Są jeszcze dwa dowody (oprócz tego powyżej):
Księga pod stołem w bibliotece Magów Wody i tekst w skrzyni, w jaskini znajdującej się niedaleko zatopionej wieży Xardasa.
Uważaj na Saturasa - moze Ci zabrać to co znajdziesz.
Ale jak użyć tego kryształu który jest kluczem do śwątynii pradawnych? gdzie go użyć?
RPG
xvyx jest offline  
Nieprzeczytane 17-05-08, 17:17   #790
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

ludzie pomocy! użyłem kodu by wejść do jaskini malkorna czy jakoś tak i zabrałem z tamtąd wszystko a teraz gdy ide do bartholo by mu powiedzieć co się stało z sergio to nic nie ma. POMOCY!!!
Nieprzeczytane 17-05-08, 17:50   #791
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaris Zobacz post
ludzie pomocy! użyłem kodu by wejść do jaskini malkorna ... a teraz gdy ide do bartholo by mu powiedzieć co się stało z sergio to nic nie ma. POMOCY!!!
Mam propozycję - wgraj poprzedni zapis, znajdź Nesta, zabierz mu klucz i otwórz jaskinię normalnie. A z kodami zawsze są klopoty, poza tym omijają Cię zadania, za które dostajesz punkty doświadczenia.
RPG
kryha jest offline  
Nieprzeczytane 17-05-08, 18:07   #792
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

właśnie o to chodzi że poprzedniego zapisu nie mam bo zapisywałem na jednym (wielki błąd) potem otworzyłem normalnie ale wcześniej zabiłem tą owce i przywołałem ją teraz kodem. I nadal nic. Czy to że ciągle jestem w pierwszym rozdziale, nie wykonałem wszystkich misji w obozie tylko te zlecone przez szefa i ludożerce oraz że nie przyłączyłem się do żadnej innej gildii tylko od razu do kopalni może mieć na to jakiś wpływ?
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania