Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 10-05-08, 13:17   #769
szyms
Polna Bestia

szyms awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał sebus Zobacz post
CZe, jednak poszedłem juz ścieżka Beliara i teraz mam problem z tym smokiem.Gdzie jest to całe jego jajko???
Jajo smoka znajduje się przed obozem sekty na bagnach, w jaskini jest tam dwóch orków elitów i przed jaskinią kreci się aligator jaskinia znajduje się przed głównym wejśćiem
RPG
szyms jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-08, 13:50   #770
sebus
Chrząszcz

Domyślnie

Dzienki, kurde ja bym go na stówke ne znalazl a i jeszcze ja ksie zabije tego Uriziela noi z tym avatarem innosa tez sie zrobi noto co potem koniec sciezki beliara??
RPG
sebus jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-08, 14:59   #771
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
No zainstalowałem 1.03 bez 1.02 i save nie działają :/ no pierwsz rozdział ? XD czlowieku wiekszosc zadan pobocznych zrobiona !! 20 lvl :/przyjety do nowego obozu :/
Słuchaj, to nie jest tak, że save zawsze będą działać. Mogą, ale nie muszą. Skoro nijak nie chcą one działać, no to musisz zacząć grę od nowa...
Cytat:
Dzienki, kurde ja bym go na stówke ne znalazl a i jeszcze ja ksie zabije tego Uriziela noi z tym avatarem innosa tez sie zrobi noto co potem koniec sciezki beliara??
Tak, to jest koniec ścieżki beliara.

PS: Radziłbym Ci panie sebusiu poćwiczyć poprawne pisanie na klawiaturze, bo twoje 'paskudy' rażą w oczy i nieraz nie da się tego czytać. O taka mała rada
RPG

Nieprzeczytane 10-05-08, 15:53   #772
sebus
Chrząszcz

Domyślnie

Jeszcze dwa małe pytanka.Gdy dołączyłem do magów ognia noto Corristo nauczył mnie tylko do 4 kręgu magii a mi sie wydaje ze magowie ognia jak i wody uczoł do 5 a potem Xardas 6 uczy.
Teraz znowu o tych drogach.Poszedłem droga Beliara i zabiłem pradawnych ale chyba tego co miał przetłumaczyc ten zwój od diego przy zadaniu z Nekiem.Noi teraz chce sie zapytać czy jak przyniose mu toto co on chcial (temu pradawnemu) z bagien noto on mi pomoze przetłumaczyc ten list??
A jak nie noto ze niemoge zaliczyć zadania od Diega ???
RPG
sebus jest offline  
Nieprzeczytane 10-05-08, 16:51   #773
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Jeszcze dwa małe pytanka.Gdy dołączyłem do magów ognia noto Corristo nauczył mnie tylko do 4 kręgu magii a mi sie wydaje ze magowie ognia jak i wody uczoł do 5 a potem Xardas 6 uczy.
Nie. Najpierw uczysz się u Corristo 4 kręgu, potem (po zaatakowaniu wolnej kopalni przez Gomeza) możesz dołączyć do NO, stać się magiem wody i nauczyć się 5 kręgu, a potem u Xardasa możesz zostać nekromantą i nauczyć się 6 kręgu.
Cytat:
Teraz znowu o tych drogach.Poszedłem droga Beliara i zabiłem pradawnych ale chyba tego co miał przetłumaczyc ten zwój od diego przy zadaniu z Nekiem.Noi teraz chce sie zapytać czy jak przyniose mu toto co on chcial (temu pradawnemu) z bagien noto on mi pomoze przetłumaczyc ten list??
A jak nie noto ze niemoge zaliczyć zadania od Diega ???
Emmm... Nawet jeśli dasz ten list pradawnym, to nie przetłumaczą ci oni go. A dać list mogłeś już chyba podczas pierwszego zdania, mogłeś go dać zdaje się Ken'Udzowi
RPG

Nieprzeczytane 10-05-08, 20:15   #774
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

może mi ktoś powiedzieć jak nazywają się te 4 części klucza z których samica pradawnych ma zrobić kryształ?
Nieprzeczytane 10-05-08, 20:56   #775
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
może mi ktoś powiedzieć jak nazywają się te 4 części klucza z których samica pradawnych ma zrobić kryształ?
To będzie tak:
- Kryształu Ognistego Strażnika
- Kryształ Bestii
- Kryształ Demona
- Kamienny Kryształ
RPG

Nieprzeczytane 11-05-08, 20:31   #776
PalBezi
Krwiopijca

Domyślnie

No to niestety se nie pogram chyba ze za pare miesięcy... nie lubie robic czegos 2 razy... pod rzad...
RPG
PalBezi jest offline  
Nieprzeczytane 12-05-08, 19:38   #777
xvyx
Chrząszcz

Domyślnie

No więc. Sheergar (czy jak mu tam) dał mi zadanie żeby wygrać na arenie i przynieść mu klejnot. Tylko że ja już walczyłem na arenie i klejnot zużyłem!
Czy jest jakiś kod na ten klejnot? Jak nie to muszę wybrać innego mistrza.
PS
Dołączyłem do obozu przy S.K. i nie mogę się uczyć kręgów magii. Czy jest jakiś kod na umiejętności?
RPG
xvyx jest offline  
Nieprzeczytane 12-05-08, 19:47   #778
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
No więc. Sheergar (czy jak mu tam) dał mi zadanie żeby wygrać na arenie i przynieść mu klejnot. Tylko że ja już walczyłem na arenie i klejnot zużyłem!
No to straszny peszek
Cytat:
Czy jest jakiś kod na ten klejnot? Jak nie to muszę wybrać innego mistrza.
Kod oczywiście jest, ale skoro chcesz się nauczyć kręgów magii to wybierz na swego mistrza Algiriona - on uczy bodaj kręgów oraz tworzenia magicznych kryształów.
RPG

Nieprzeczytane 12-05-08, 23:13   #779
mikros123
Chrząszcz

Domyślnie

Mam prośbe. Bardzo chcialbym sie dowiedziec jak nazywa sie piosenka, ktora slychac po otwarciu kamieniu ktory znajduje sie bodajze w latarni...Dla przypomnienia slowa szly ,,Prez Mgły Widzę,, Czy jakos tak...

Bardzo przepraszam jesli odpowiedz na to pytanie juz padla ale mam troszke malo czasu na przegladanie tak wielkiej ilosci stron...

Z Góry Dziekuje
RPG
mikros123 jest offline  
Nieprzeczytane 14-05-08, 12:54   #780
Artheas
Chrząszcz

Domyślnie

Mam do was takie pytanko.

Prawdopodobnie wiecie że po "użyciu" muzycznego kryształu jest taka fajna melodia "przez mgły widzę wyspę jak z dziecinnych snów jak że chciałbym zobaczyć ją znów..." ta melodia bardzo mi sie spodobała ale nie wiem jak sie ona nazywa i czy da sie ją ściągnąć z internetu.

Powiecie mi?
RPG
Artheas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania