Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-03-08, 14:17   #709
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
jeszcze tylko jakbys mi podal ten kod to bylbym wdzieczny
Proszę, zdaje się, że ten kopacz miał na imię Nix? Szczerze to się przyznam, że też musiałem użyć kodu w tym zadaniu.

VLK_2083_Buddler - Nix
RPG

Nieprzeczytane 26-03-08, 13:06   #710
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

takie pytanie trochę inne, czy komuś się zdażyło chodzić po drzewach? mi się zdażyło i nie wiem czy tak miało być czy to błąd, ale dość ciekawe przeżycie
Nieprzeczytane 28-03-08, 01:58   #711
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał psychotoxic Zobacz post
takie pytanie trochę inne, czy komuś się zdażyło chodzić po drzewach? mi się zdażyło i nie wiem czy tak miało być czy to błąd, ale dość ciekawe przeżycie
Odpisałam na tego posta, przy okazji zwróciłam uwagę na błąd ortograficzny zawarty w tekście (zdażyło - zdarzyło). Nie bardzo rozumiem powód, dla którego post został usunięty, czyżby moderatorzy tolerowali pisanie z błędami? Po raz pierwszy spotkałam forum, na którym uwagi na ten temat są kasowane. W większości są tu młodzi ludzie, którym to wyjdzie tylko na dobre, dlatego zupełnie nie rozumiem zachowania moderatorów, najlepiej zamieść pod dywan i udawać, że wszystko jest OK.
Przy okazji - choroba nazywa się dysortografia, a nie dyzortografia (to do psychotoxic'a... jak zdąży przeczytać).
ps.
Nie wiem dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości.

Nie mam pojęcia o jaki post chodzi bo nie ja go usuwałem, ale jeśli chodzi o prywatne wiadomości:
Wejdź w Edycja Opcji -> Zaznacz kwadracik przy napisie "Przysyłanie prywatnych wiadomości" i już będziesz mogła to robić - dop. Ertix

Ostatnio edytowane przez Ertix : 28-03-08 o 07:37. Powód: Dodane ps.
RPG
kryha jest offline  
Nieprzeczytane 28-03-08, 11:14   #712
Lukaszqq91
Chrząszcz

Domyślnie kody

pisze do was poniewaź potrzebuje kod na fałszywą krew ogniościenicy czy jakoś tak nazwy nie pamiętam proszę o szybką odpowiedz
RPG
Lukaszqq91 jest offline  
Nieprzeczytane 28-03-08, 18:14   #713
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
pisze do was poniewaź potrzebuje kod na fałszywą krew ogniościenicy czy jakoś tak nazwy nie pamiętam proszę o szybką odpowiedz
Huh, wymyślasz jakieś nowe potwory... To nie ogniościeńca, a Ognionośca (niektórzy mówią jeszcze 'pradawny potwór') Proszę, oto kod:

BeastBlood_False - Fałszywa krew Pradawnego Potwora
RPG

Nieprzeczytane 29-03-08, 15:15   #714
sirlukass
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
Proszę, zdaje się, że ten kopacz miał na imię Nix? Szczerze to się przyznam, że też musiałem użyć kodu w tym zadaniu.

VLK_2083_Buddler - Nix
No ten kod nie dziala.Jak wciskam v to mi wskakuje version, a jak VLK pisze ze komenda nieznana?
RPG
sirlukass jest offline  
Nieprzeczytane 29-03-08, 22:09   #715
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
No ten kod nie dziala.Jak wciskam v to mi wskakuje version, a jak VLK pisze ze komenda nieznana?
Nie pamiętam jak to było w gothicu 1, ale spróbuj dodać przed kodem 'insert'. Ewentualnie możesz zrobić coś takiego: wciskasz v, a wyskakuje ci version, no to kasujesz 'ersion' i już masz v ^^ No to tylko dopisujesz kod i masz
RPG

Nieprzeczytane 19-04-08, 19:38   #716
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

taki problemik mam: w obozie fanatyków dostaję zadanie mianowicie aby odnaleźć Fao i Tailina(chyba tak się nazywa?) no i Fao już pomściłem. problem jest z tym drugim bo zabiły go wstrętne czarne gobliny, czy da się coś z tym zrobić? mi się wydaje że nie ale jeśi jest ktoś kto bardziej się zna na gothiku to bardzo bym był wdzięczny za pomoc
Nieprzeczytane 19-04-08, 20:51   #717
xeroloth

Domyślnie

Hehe, nie masz poprzedniego save'a? Jak masz to wczytaj po prostu grę, a jak nie to możesz, a właściwie musisz (o ile chcesz zaliczyć to zadanie) użyć kodu na tegoż NPC'a
RPG

Nieprzeczytane 22-04-08, 10:26   #718
93miki93
Chrząszcz

Domyślnie

Nie wiem czy juz padło takie pytanie, bo nie chce mi sie czytac całego forum bo tego jest za duzo. Czy wyszedł juz >>Polski<< dubing do mrocznych tajemnic? Jesli nie to kiedy??????????????
RPG
93miki93 jest offline  
Nieprzeczytane 22-04-08, 17:10   #719
Inkasent
Krwiopijca

Inkasent awatar

Domyślnie

Wybaczcie jeśli być może zaśmiecam forum ale nie mogę moda uruchomić. Wykakuje mi błąd:

Sygnatura błędu

AppName: gothicmodmod.exe AppVer: 1.0.8.11 ModName: gothicmod.exe
ModVer: 1.0.8.11 Offset: 0014f2ef

Czy trzeba coś pozmieniać w plikach? Menu uruchamia się normalnie jednakże gdy wciskam Nowa gra pojawia się powyższy błąd. Czy szanowni forumowicze zechcą odpowiedzieć mi na to pytanie?
RPG
Inkasent jest offline  
Nieprzeczytane 22-04-08, 19:04   #720
xeroloth

Domyślnie

Cytat:
Nie wiem czy juz padło takie pytanie, bo nie chce mi sie czytac całego forum bo tego jest za duzo. Czy wyszedł juz >>Polski<< dubing do mrocznych tajemnic? Jesli nie to kiedy??????????????
Nie, ale jest już nagrany, trwają testy wersji beta tegoż dubbingu. Jeżeli bardziej tym się interesujesz, to możesz zawsze poczytać stronę the moddersów
Cytat:
Czy trzeba coś pozmieniać w plikach? Menu uruchamia się normalnie jednakże gdy wciskam Nowa gra pojawia się powyższy błąd. Czy szanowni forumowicze zechcą odpowiedzieć mi na to pytanie?
Czy w plikach pozmieniać, to nie wiem, bo nie próbowałem Jednakże miałem kilka razy ten błąd, mi zawsze pomogło odinstalowanie MT i zainstalowanie jeszcze raz. Spróbuj tak zrobić
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania