Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Gothic Wielka Wojna
Przeładuj stronę Gothic Wielka Wojna

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 15-10-07, 18:56   #1
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie Gothic Wielka Wojna

25.03.2007

Fabuła moda Gothic Wielka Wojna

Wstęp
1 Obozy
2 Cele
3 Koniec gry
4 Nowości

AD1

W modzie będzie dostępnych kilka nowych obozów Gwardii królewskiej, która jest oddana swojemu królowi. Zadania dla tej grupy będą związane z pozbyciu się wrogów królestwa.

Mieszkańcy pustyni grupa ta będzie zamieszkiwać pustynię jej celem będzie dążenie by władzę na świecie opanował Beliar

Druidzi ich rola w modzie będzie miej ważna wykonując zadania dla tej grupy poznamy sporo wiedzy o pradawnej magii. Druidzi będą specjalizować się w magii przemiany ( bardzo istotnej w grze)

Magowie ziemi jak sama nazwa mówi, iż ta grupa będzie opierając się na władzy nad czarami ziemi ( nauczą nas czarować magia ze strefy ziemi)

Nekromanci ta grupa będzie nas wprowadzać w fabułę dla Beliara wszystkie ich zadania będą połączone z Beliarem

>>> to tylko kawałek <<<

Ad 2

Celem modyfikacji Gothic wielka wojna jest doprowadzenie do zwycięstwa 1 z 3 bogów

Wiele tysięcy lat temu Beliar i Innos rozpoczęli swoją walkę. Ziemię ogarnął chaos. Ogarnął z pokolenia na pokolenie zostawali wybierani ludzie tak zwani wybrańcy. Każdy bóg miał swojego ziemskiego przedstawiciela. Niestety od bardzo dawna nie ma człowieka, który odmieniłby los świata .

Ad 3
Zdobywamy Urizjel broń potężnego generała. Jak się później okazuje jest to broń Innosa.
Po rozmowie z Xardasem dowiadujemy się o Pustyni Varant. W tym celu udajemy się na pustynie, by dowiedzieć się o prastarych artefaktach bogów. Wkraczając na pustynie zostajemy obrabowani, gdzie tracimy Urizjela hihi.Potem należy go odzyskać wędrując po paskach pustyni spotykamy wiele ciekawych osób. Aż pewnego dnia trafiamy do pewnej świątyni. Świątynia jest miejscem, gdzie przebywa potężny artefakt zwany Kieł Beliara.
Dowiadujemy się również, że oba te miecze łączy potężna magia. Artefakt Innosa oraz Beliara po połączeniu da nam Boski Oręż, jednak musimy odzyskać Urizjela, a to zadanie może dać nam spory kłopot .
Gdy odzyskamy artefakty, pozostaje nam bardzo ciężkie zadanie. By móc je wykonać, będzie potrzebny Urizjel oraz Miecz Beliara. W tym celu musimy zdobyć surowce, by przekuć miecz Beliara w „Jego Łaskę”. Jednak zdobycie miecza Beliara będzie wymagało ogromnego trudu. Magowie oraz Assasyni nie oddadzą go dopóki nie zgładzimy potężnej świątyni. To, gdzie ona jest, pozostanie wielką zagadką dla graczy 
Po pozbyciu się wrogów zabieramy stamtąd kilka cennych rzeczy . Gdy już je dostarczymy do miasta otrzymamy cenny artefakt.
Po zgromadzeniu artefaktu dokonamy po raz pierwszy procesu Demonizacji. Proces ten zamieni nam ów miecz w miecz o ogromnych mocach. Następnie dowiadujemy się o kolejnym artefakcie Berle Adanosa. By go zdobyć musimy się udać do kolejnej części świata. Tam wykonujemy kolejne zadania, aby zdobyć zaufanie oraz potężny artefakt.
Po zdobyciu Berła Adanosa, możemy przejść do kolejnego etapu, zwanego „ Demonizacja Miecza”. Po wykonaniu tego zadania dowiemy się o pradawnym Bogu, który jak się okaże był Bogiem Chaosu, o którym wszyscy zapomnieli.
Bóg ma dosyć wiecznego ukrywania się przed innymi Bogami i postanawia zemścić się na Addanosie, Innosie i Beliarze. Wzywa swoje plugawe istoty na Świat, który przez to kolejny raz jest w wielkim zagrożeniu. Bezimienny staje przed ogromnym niebezpieczeństwem. Aby mieć jakiekolwiek szanse zbiera magiczne przedmioty i przygotowuje się na Wielką Wojnę >>>

Ad 4

Mod będzie oferować sporo nowoczesnych rozwiązań takich jak np. Reputacja w obozie, czy walki na arenach. Nowe umiejętności napewno dodadzą ciekawego urozmaicenia a poziom trudności wzrośnie. Opracowane zostaną specjalne przedmioty zwiększające statystyki. Nowe premie i bonusy. Pracujemy również nad nowymi przedmiotami tak, aby mod dostarczył jak największych wrażeń. Nowy system czarów doda nam sporych możliwości. Nowe gildie dadzą nam ok. 9 innych zakończeń gry. Nowe światy urozmaicą rozgrywkę i wprowadzą nas w kolejną historię. Jeżeli będziemy rozrabiać trafimy do celi i tam może się nasze życie całkiem odmienić.

25.03.2007

Zapraszam do oglądania screnów

http://themodders.org/forum/index.ph...t=0#entry15838
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-07, 10:59   #2
diego25
Krwiopijca

Domyślnie

no no szykuje sie fajny mod żeby tylko wypalił bo wiele było pomysłów tylko robić nie było komu
RPG
diego25 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-07, 18:04   #3
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

Tak ale my robimy prawie rok i niedługo demko więc bez obaw

ja dotrzymuje słowa

wybaczcie ale podam ta strone

http://www.gothicgww.fora.pl/

tu jest wiecej informacjii i nie chce spamować na tym fajnym forum
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-07, 14:58   #4
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

http://www.gothicgww.fora.pl/ogolnie,3/screeny,26.html na samym dole są pierwsze screny z g1 w którym są tarcze jestśmy

jest to 1 polski mod z tarczami
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-07, 15:20   #5
Gawsi
Jaszczur

Gawsi awatar

Domyślnie

Ja pier...., to jest mod na miarę Mrocznych tajemnic, albo i lepszy, screeny są po prosu przepiękne(nie do wiary że to na silniku G1)
Mam kilka pytań:
- Gdzie Wy upchnęliście te nowe krainy?
- Na kiedy jest przewidywana premiera i skąd będzie można ściągnąć?
- Czy są jakieś wątki wspólne z G1?
- Jaki to ma rozmiar?
- Czy będzie do tego dubbing?
I w to z chęcią zagram- jakieś urozmaicenie
RPG
Gawsi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-07, 18:01   #6
lothar18
Krwiopijca

lothar18 awatar

Domyślnie

Jeśli wypali szykuje się SUPER mod (o ile wypali) i tak jak napisał GAWSI szykuje się pierwszy (poważny) polski konkurent Mrocznych Tajemnic

Przyczajony tygrys
ukryty smok
<<ŚwiętePrzymierze>>Stolica<<Przybysz na próbie>>
RPG
lothar18 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-07, 10:14   #7
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GAWSI Zobacz post
Ja pier...., to jest mod na miarę Mrocznych tajemnic, albo i lepszy, screeny są po prosu przepiękne(nie do wiary że to na silniku G1)
Mam kilka pytań:
- Gdzie Wy upchnęliście te nowe krainy?
- Na kiedy jest przewidywana premiera i skąd będzie można ściągnąć?
- Czy są jakieś wątki wspólne z G1?
- Jaki to ma rozmiar?
- Czy będzie do tego dubbing?
I w to z chęcią zagram- jakieś urozmaicenie

Po pierwsze ma prośbe nie drwicje ze mnie tekstem jeśli wypali nie po to prawie rok go robie by zrezygnowac mod jest na miare DFicurica a nie mt

W gww wszystko sie rusza jak na silniku g2 i g3 tarcze są na wzór g3 kazada broń będzie mieć inny syl walki itd sporo talentów itd

ad 1
Krainy Gothic wielka wojna to Nordmar Warant i troszke Myrthany a fabuła pokaze jak tam dojść
ad2
Premiera nie nzna tylko demo bedzie 30.11 2007 data ustalona ( bez zmian )
pobranie demka bedzie 30.11 na naszej stronie o gww następnie w ciagu następnych kilku dni ukaze sie na innych stronach jeżlei ich administracja sie zgodzi!!
ad3
Gww to połaczenie trylogi i mażeń fanów nasz mod daje wszystko co PB przygotowała do g1 ale togo z jakiegoś powodu nie dała my staramy sie to wszystko wykonać prowadzimy wywiady z fanmi gothica wypytujemy czego brakowało itd dzieki temu twożymy Moda który ma powstać na ogromną skale
sami widzicie co jest zrobione ( jeśli oglądacie screny )
ad4
Rozmiar dema to mniej wiecej 240 - 300 mb ( po spakowaniu 80 - 100 mb )
ad5
kwestja dubbingu to zależy od was oficjalnie są teraz prace nad dabingiem ale jesli bedzie za mało osub to nici z niego tu tak naprawde fani maja do powiedzenia

co do serwerów postram sie by demo było na 3-5 serwerach

Co do was prosze o to byście nas potroszku na tym forum rozreklamowali bo jak widze że nikt nie czyta tego a warto to tak sie troszke smutno robi
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-07, 17:54   #8
Gawsi
Jaszczur

Gawsi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xardas17 Zobacz post
W gww wszystko sie rusza jak na silniku g2 i g3
To na którym w końcu bo między G2 i G3 była kolosalna różnica(nie można pracować na obydwu tych enginach na raz)

Cytat:
ad 1
Krainy Gothic wielka wojna to Nordmar Warant i troszke Myrthany a fabuła pokaze jak tam dojść
Czyli jest nowa mapa.

Cytat:
ad2
Premiera nie nzna tylko demo bedzie 30.11 2007 data ustalona ( bez zmian )
A macie zamiar wypuścić pełną wersję?

Cytat:
ad5
kwestja dubbingu to zależy od was oficjalnie są teraz prace nad dabingiem ale jesli bedzie za mało osub to nici z niego tu tak naprawde fani maja do powiedzenia
Piszę się na to- tylko mikrofon odkurzę.
RPG
Gawsi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-07, 21:08   #9
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GAWSI Zobacz post
To na którym w końcu bo między G2 i G3 była kolosalna różnica(nie można pracować na obydwu tych enginach na raz)

Czyli jest nowa mapa.

A macie zamiar wypuścić pełną wersję?

Piszę się na to- tylko mikrofon odkurzę.

ajsne że bedzie pełna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

ale jak skończymy prace nad modem a demo 30.11.2007

są nowe światy ( nowe mapy )

silnik g1

a to że sie rusza krajobraz to moja zasługa !nie żadnego systemu g2 czy g3 tylko 100% mojej interwecjii w animacje
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-07, 21:26   #10
Gawsi
Jaszczur

Gawsi awatar

Domyślnie

Cytat:
a to że sie rusza krajobraz to moja zasługa !nie żadnego systemu g2 czy g3 tylko 100% mojej interwecjii w animacje
Nie musisz się tłumaczyć- domyślił bym się.
No to wszystko jasne, to czekam do trzydziestego...
RPG
Gawsi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-07, 19:22   #11
xeroloth

Domyślnie

Zapowiada się fantastycznie! Czemu wcześniej o tym modzie nigdzie nie czytałem i nie słyszałem? Nie ogłaszaliście się czy co? W każdym razie liczę na Was i życzę Wam żeby się udało. Nie mogę się doczekać demka. A macie jakąś datę "premiery"? Ile będzie ważyć pełna wersja?
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-07, 21:17   #12
Xardas17
Polna Bestia

Xardas17 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał xeroloth Zobacz post
Zapowiada się fantastycznie! Czemu wcześniej o tym modzie nigdzie nie czytałem i nie słyszałem? Nie ogłaszaliście się czy co? W każdym razie liczę na Was i życzę Wam żeby się udało. Nie mogę się doczekać demka. A macie jakąś datę "premiery"? Ile będzie ważyć pełna wersja?

Mod reklamujesz kiedy sporo żeczy masz do pokazania tak jest u nas po co reklamowac mod kiedy nie zainteresuje nikogo i potem sobie zniszcze reputacje bo coś nie bedzie ciekawe lepiej tak jak my
RPG
Xardas17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania