Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen > Pomoc
Przeładuj stronę Pomoc dla Patty, szukanie wskazówek.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-12-09, 22:48   #1
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie Pomoc dla Patty, szukanie wskazówek.

Więc dotarłem z tą uroczą właścicielką tawerny na cmentarz niedaleko obozu Bandytów. Pokonoałem szkielety i potem wykopałem skarb. Dostałem kolejne zadanie aby znaleść ukryte wskazówki, które mógł zostawić jej ojciec aby znaleść droge do skarbu. No i tu zaczynają się schody... Ide do pierwszego zaznaczonego miejsca na mapie. Po drodze spotykam Wasyla i opowiada mi o tym że kazano mu mnie śledzić. Idziemy dalej. Dochodze do jakieś ruin. Wszystko co sie poruszało zostało przezemnie zabite, znalazłem nawet pierscien wesalny. Ale co dalej ? Znalazłem pewne drzwi, ale aby je otworzyć potrzebuje własciwego klucza, którego nie posiadam Mógłby mi ktoś powiedzieć, pomóc gdzie znajdę ten klucz ?
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 28-12-09, 08:55   #2
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Dobry dzień!

(Kel'Thuzad popija w zadumie poranną herbatę, rozmyślając nad nadgorliwością - słuszną przecież Pana Szanowanego Webstera, dzielnie stojącego na straży prawości działu, którą skromnego Kel'Thuzada zaskoczył).
W owym zadaniu nie drzwi odgrywają kluczową rolę - za nimi nie znajdziemy bezimiennego grobu. Aby go odnaleźć, należy nam stanąć na terenie twierdzy tuż nad skarpą do morza. Powinniśmy ujrzeć tam (w pobliżu rzeczonych drzwi zresztą) półki skalne, za pomocą których powoli i ostrożnie, mój drogi przyjacielu, zejdziemy prawie na sam poziom morza - tam, na jednej z owych półek, odnajdziemy grób.

Drzwi będą odgrywały ważną rolę w następnym zadaniu, już po odnalezieniu skarbu. Klucz do nich będzie miał kapitan Romanov.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Kel'Thuzad jest offline  
Nieprzeczytane 28-12-09, 13:09   #3
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Masz rację znajdują się te pułki skalne i nawet raz po nich skakałem. Być może nie zwróciłem uwagi na coś co mogło by przypominać grobowiec. Poszukam dokładniej. Bardzo dziękuję za pomoc. Ale mam jeszcze jedno pytanie...
Szukając tego grobowca, zszedłem w dół scieżką. Doszedłem do małego wodospadu. Wspiąłęm się na niego pokonałem kilka Ghuli, potem tego wielkiego stwora (zapomniałem jak sie nazywa) no i doszedłem do magicznych drzwi. Bohater podchodzi do nich dotyka ich odpychają go. Uzywam zaklęcia które powinno zniszczyć bariere ale nic. Naciskam a tu nawet nie ruszy ręką. Mam pełną mane itp. Może dlatego że pare metrów odemnie stoi przywołany przezemnie szkielet?

Kurde, przeszukałem te półki skalne i nic! Nawet przeszedłem na druga strone wodą gdzie znajdują sie podobne półki i nic.

Ostatnio edytowane przez Arturrr : 31-12-09 o 01:56.
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 04-01-10, 14:02   #4
marcin8800
Polna Bestia

marcin8800 awatar

Domyślnie pomoc

Nie wchodż tam to jest jaskinia jednego z grobowców kapłanów a skarb jest zakopany gdzieś w koncie po drodze i jest zaznaczony krzyżem bezimiennego bandyty podobnie jak pozostałe poszukaj go musi sie tam znajdowac
RPG
marcin8800 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania