Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Nauka otwierania zamków?problem

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-06-09, 12:41   #1
bezimiennyGNKII
Chrząszcz

Domyślnie Nauka otwierania zamków?problem

witam,
Gram w Gothica II Noc Kruka i jestem w 3 rozdziale a gildia jaką wybrałem to Najemnicy.
Chcę sie nauczyć włamywania.
Wiem że otwierania skrzyń moze nauczyć mnie tylko Thorben i Ramirez z gildii złodziei.
Jednak gdy prosze Thorbena on odpowiada że nie może mi zafuać i tylko gdy udowodnię mu że jestem uczciwy nauczy mnie, jednak nie ma tam żadnej misji z tym związanej.Z kolei nie wiem skąd mam wziąć klucz do gildii złodziei?
Jak kiedys grałem w Gothic NK to gdy wyda się straży pewnego złodzieja w porcie za chatą pojawia się taki gość i jak go zabiję to on ma klucz i mozna się dostać do złodziei.Ale teraz nie wydałem go straży i nie wiem gdzie mam szukać klucza?
Doradź mi proszę jak mogę się nauczyć tego fachu?
dzieki
RPG
bezimiennyGNKII jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 12:54   #2
Aravilar
Polna Bestia

Aravilar awatar

Domyślnie

Tutaj (zadanie "Przyłączenie do gildii złodziei") masz odpowiedź jak dostać się do złodziei, a tutaj (zadanie "Matteo i Gritta") znajdziesz jak zdobyć szacunek Thorbena.

Edit: najlepiej jak zapłacisz za Grittę, a potem pobij Lehmara i zabierz książke długów, dasz ją potem Thorbenowi, a on za darmo nauczy cię włamywania.

Ostatnio edytowane przez Aravilar : 27-06-09 o 13:11.
RPG
Aravilar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 12:57   #3
Coldkiller
Jaszczur

Coldkiller awatar

Domyślnie

OK wytłumaczę wszystko po koleji.Aby wejść do gildii złodzieji musisz wydać straży Rengaru-targowisko(misja od handlarza Jory) Halvora-w porcie musisz mu przynieść rybę z wiadomością(niedaleko farmy Akila) Nagura-knajpa w porcie (przedtem popytaj barmana o specjalną pracę) paczkę dla Nagura przynieś do Baltrama i pogadaj o tym Lorde Andre.Wróć do Barmana w porcie i pogadaj z nim.Idz za sklep Halvora zabij kolesia wez z jego zwłok klucz do kanału.Uff wreszcie koniec Pomogłem???
RPG
Coldkiller jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 13:14   #4
bezimiennyGNKII
Chrząszcz

Domyślnie

ok dzieki chłopaki za szybkie odpowiedzi
RPG
bezimiennyGNKII jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-11, 20:24   #5
aik86
Chrząszcz

Domyślnie

Witam mam taki sam problem jak bezimiennyGNKII jednak ja probowalem pogadac z Mateo i nie mam wogole mozliwosci wykonania tego zadania. Czy jest jakis inny sposob zeby zdobyc zaufanie Torbena i nauczyc sie otwierania zamkow??
RPG
aik86 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-11, 20:34   #6
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Nie nie istnieje inny sposób zadanie to można wykonać tylko w 1 rozdziale zanim przystąpimy do którejś z gildii

Tak swoja drogą to zdobycia klucza jest realne tez w druga stronę jeśli nie wydamy żadnego z tych 4 złodziejaszków to i tak atila się pojawi ale zamiast walki odda nam klucz bez gadania
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-11, 20:45   #7
aik86
Chrząszcz

Domyślnie

ja nadal jestem w pierwszym rozdziale, zostalem straznikiem miejscki i narazie biegam po calej mapie i zbieram pkt dos. ale za ch.. nie umie sie nauczyc otwierania zamkow. Mozesz cos doradzic.
Ps nie zrobilem wszystkich mozliwych zadan z tego rozdzialu i nie naleze do zadnej gilgi. Gram dopiero drugi dzien.
RPG
aik86 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-11, 22:28   #8
HeadShoot
Polna Bestia

Domyślnie

Zostałeś strażnikiem więc już jesteś w gildii. Teraz zostało Ci wydać Rengaru i zabić Attyle żeby dostać klucz do gildii złodziei.
RPG
HeadShoot jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-11, 23:06   #9
aik86
Chrząszcz

Domyślnie

czyli już sie nie naucze otwierac zamkow?? wydalem rengaru ale tej atiili niema. Mam tez inne pytanie czy moge cos zrobic aby sprzedawac trofea po wyzszej cenie niz 2szt zl (skora, kly, szpony)
RPG
aik86 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-11, 09:05   #10
HeadShoot
Polna Bestia

Domyślnie

Żeby pojawił się Atylla musisz iść do karczmy w porcie i zagadać do Kardifa.
Nic nie poradzisz na cenę kłów i pazurów. Jedynie skóry możesz sprzedawać po normalnej cenie jeśli jesteś czeladnikiem Bospera.
RPG
HeadShoot jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-11, 13:30   #11
warkatmwaraktm
Krwiopijca

Domyślnie

żeby wzbudzić zaufanie Thorbena trzeba poprostu być czeladnikiem u kogoś w mieście. niewiem jak się to ma gdy jesteś czeladnikiem i dołączyłeś do najemników, ale też się pewnie da.
RPG
warkatmwaraktm jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania