Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Dyskusja
Przeładuj stronę napisz coś o sobie śmiało

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-08, 22:37   #1
barlogo
Krwiopijca

barlogo awatar

Domyślnie napisz coś o sobie śmiało

Bardzo serdecznie witam temat założony z myślą o najbliższych żart xD . Dobra w tym temacie piszmy kim jesteśmy z zawodu w gothicu i jakie funkcje wypełniały np myśliwy godz 9:00 polowanie i jedzenie kanapki zrobioną prze moją babcię z SO hehe. Ja napisze o sobie że jestem łowcą orków chodze z ich bronią i ich nią zabijam także z kuszy bronie które mam za orków nie sprzedaje tylko wywalam po całej chałupie a wiecie gdzie mieszkam?? znalazłem takie ruiny tam jest łózko ognicho i ten teren często orkowie patrolują serio a więc to jest obozowisko 1 inne to takie gdzie jest jakinia i siedzi w niej pare orków myśliwych i jeden żołnierz a tera wam powiem gdzie jest moja chałupa w SO mieszkam na arenie dosłownie mam chate blisko areny ale nie żadnego wojownika tam są składowane bronie mówią moji kumple że mam tam zbrojownie jak będzie wojna to będą potrzebne te topory tera przejdźmy do mojego życia ostrzegam to nie jest plan dnia a w planie dnia pisałem o magu a to jest łowca a więc kupuje u wszytkich kowali to wszytko co mają robie broni ile moge i ide z takim ekwipunkiem na orków biore 100 mikstur leczniczych i 200 smożonego mięsa zawsze wracam 23:32 i przynosze chociaż 56 orkowych toporów ale jakoś orków mi zawsze nie brakuje a już 2tygodnie poluje. piszcie chce coś usłyszeć o myśliwym
RPG
barlogo jest offline  
Nieprzeczytane 12-12-08, 23:34   #2
Ichigo-Kurosaki
Czarny Goblin

Ichigo-Kurosaki awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Ichigo-Kurosaki
Domyślnie

Kupiec - mysliwy

Zajmuje sie sprzedawaniem.Przeremontowalem dom cavalorna na wiekszy(jedna wielka sciana i kilka malych) .Postawilem kilka polek , lade .Codziennie wieczorem (19:30) wychodze z cavalornem w pobilze Nowego Obozu .Polujemy tam aż do 22:52.Gdy przychodzimy ,,odzbrajamy" sie , zamykamy drzwi i idziemy spac.Rano wstaje pierwszy , uzbrajam sie(zakladam stroj , miecz , luk i kolczan ze strzalami) , otwieram sklep i wchodze za lade.Sprzedaje do wieczora , wieczorem znowu idziemy polować , potem wracamy , zamykamy sklep , spimy do rana i tak w nieskocnczonosc.
Zapraszam!!
RPG
Ichigo-Kurosaki jest offline  
Nieprzeczytane 13-12-08, 11:32   #3
fighter
Skazaniec

Domyślnie

Wstaje rano siedze na stołku przez pół godziny
wychodze z chaty umyć sie do jeziorka.
Potem sie wysikać.
Ide do karczmy troche se postoje
potem popojam ryżówke wracam do chaty nad ranem.
Następnego dnia ide coś upolować do jedzenia
robie mięso.
Przy okazji napadam na konwój ze starego obozu.
Jem śniadanko naprawiam swoją chatę.
Rozmyślam na ławce.
Pale ziele przy ognisku potem przy nim siedze.
RPG
fighter jest offline  
Nieprzeczytane 20-12-08, 15:37   #4
Wieczny Wedrowiec
Czarny Goblin

Wieczny Wedrowiec awatar

Domyślnie

Jestem Nowicjuszem z Obozu Bractwa na bagnie, który pracuje u Fortuno jako dostawca towarow. Jednak zawsze po drodze ziele w cudowny sposób znika a ja czuje sie bardzo lekko. Do normalnego funkcjononowania wracam dopiero gdy spotykam Bala Namiba przy bramie który bardzo głośno do mnie mówi.
Nieprzeczytane 21-12-08, 11:36   #5
psychotoxic
Krwiopijca

psychotoxic awatar

Domyślnie

też działam jako nowicjusz w obozie na bagnie, wcześniej bawiłem się w szkodnika ale znudziło mi się trochę pożarłem się z Lee, poszło o dziewczynę, znaliśmy tą samą jeszcze za czasów wolności...
teraz siedzę sobie pod laboratorium kaloma i palę ziele, w sumie to co można tu robić innego?
ostatnio dostałem genialny towar, i chyba skontaktowałem się ze śniącym, ale nie wiem czy to na pewno on, bo leżał w mojej wizji upalony a zielony dym wylatywał mu z uszu.
Nieprzeczytane 22-12-08, 11:51   #6
Nocny Wilk

Nocny Wilk awatar

Domyślnie

Jestem myśliwym.
Mam żone Andzie jest bardzo piękna.
Mam kolege kopacza ma na imie Marko ,który mi wykopał jaskinie.
Ja razem z żoną mieszkamy tam.
Mam także hodowlę ścierwojadów oraz wilka Wolfika.
Mój plan dnia: wstaję rano 8:30 ,żona robi mi śniadanie jajecznica z jaj ścierwojada ,potem idę nakarmić ścierwojady i Wolfika ,o 10:00 robię z jednego ścierwojada pasztet (nawet niewiecie jak szybko rozmnażają się ścierwojady)i sprzedaje go na zamuwienie,13:00 obiat mięso ze ścierwojada (lubie jeść ścierwojady) ,14:00 idę na polowanie razem z Wolfikiem czasami nawet znajdziemy zbłokanego ścierwojada i prubujemy go oswoić a jak się nie udaje Wolfik ma dokładkę po obiedzie ,o 16:30 idę odwiedzić Marko on też ma wilka ,który ma na imię Bingo i gdy go odwiedzam Marko częstuje mnie jego własnej roboty Bimbrem a Wolfik idzie bawić się z Bingo, potem idę do domu (nachlany sam bym nie trafił więc wziołem ze sobą Wolfika) i o 20:00 idę spać Andzią i to nie koniec zabawy ;p.
Nieprzeczytane 22-12-08, 21:11   #7
aaxxeell123
Chrząszcz

Domyślnie

Jestem sobie skromnym zbieraczem na polach Ryżowego Księcia. W zasadzie to mam w d**ie tego spasionego bydlaka. Kręcę lewe interesy z Silasem. Za specjalną cenę dostarczam Magom Wody podrasowaną ryżówkę. A jak się dostaję do Saturasa? Proste. Pewnego pięknego dnia prawie do zgona upiłem Cronosa, który elegancko literka po literce wyśpiewał mi hasło. A robie jako zbieracz, bo nie chcę się narażać tym nadętym czerwonym kundlom Gomeza ;P
RPG
aaxxeell123 jest offline  
Nieprzeczytane 16-06-09, 19:39   #8
Bury Zenosław
Chrząszcz

Domyślnie

Ćpun*
9.00 wstaje i idę na polowanie na gobliny. 12.00 ide do fortuno i pale sobie maryśkę. Ide się przespać ( jestem naćpana jak ... nic??) i 14.00 wychodzę do Starego Obozu i szantażuję Gomeza 21.00 i siedzę sobie przy fajce i THE END

* Sekciarz
RPG
Bury Zenosław jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-09, 14:38   #9
mariusz15200
Chrząszcz

mariusz15200 awatar

Domyślnie

Dobra jestem Łowcą Orków. Wstaję o 7.00 i jem mięso. Idę na orki i (ups) zapomniałem broń, więc spylam zpowrotem do obozu. Idę do sekty żeby coś zajarać. Siedzę tam do nocy i kładę się spać. Od ziela mam zanik rozumu i wstaję o 1.00 w nocy będąc pewny że jest dzień . poluję na ścierwojada i zjadam jego mięso poczym udaję się odlać. Robię włama na Stary Obóz i wyciągam od Gomeza 100 bryłek rudy . Wracam do Łowców Orków kładę się spać ok. 17.00 i następnego dnia wszystko od początku .
RPG
mariusz15200 jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-09, 15:24   #10
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Jestem Cieniem z SO i zajmuję się kuciem broni którą następnie sprzedaję handlarzom. A kiedy Fisk i Dex nie mają już hajsu to wyruszam do NO i Sekty. Wstaję rano, jem śniadanie,(potrawka z chrząszcza i piwko) idę kuć, ok godz 13:00 jem obiad(potrawka z chrząszcza i piwko) idę kuć, o godz 17:00 jem kolację 9jak myślicie, jaką? ;p) kuje jeszcze do 20:00 i idę spać.
RPG
kuroi jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-09, 19:15   #11
Marecky
Krwiopijca

Marecky awatar

Domyślnie

Jestem strażnikiem świątynnym na bagnie i pilnuje porządku w obozie aby każdy mógł spokojnie jarać bagienne. Wstaje wcześnie rano spożywam mięso ze ścierwojadów upolowanych przez nowicjuszy i wyruszam na patrolowanie terenu.
Następnie przez 2-3 godziny ćwiczę walkę 2h swordem pod okiem Cor Angara.
Po wszystkich tych czynnościach jaram z kolegami bagienne aż dym leci jak z 5 kominów. W końcu trzeba się czymś znieczulić przed medytowaniem do Śniącego, a bagienne bardzo ułatwia wytrwanie w owych chwilach. I tak wygląda moje życie.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Marecky jest offline  
Nieprzeczytane 18-06-09, 14:16   #12
Adioss
Krwiopijca

Adioss awatar

Domyślnie

Jestem zwykłym łowcą, który mieszka sobie w chacie Cavalorna. Wstaje wcześnie i idę się umyc w pobliskim jeziorku. Potem wracam do mojego obozowiska siadam przy ognisku i spokojnie jem śniadanie. Po śniadaniu wyruszam zapolowac w pobliżu Nowego Obozu. Poluje średnio do południa a potem z moimi trofeami wyruszam do Starego Obozu aby je sprzedac i zarobic trochę rudy. Przy okazji razem z paroma znajomymi siadam przy ognisku, rozmawiam i pije piwko. Pod wieczór wracam do swojej chaty. Siadam przed nią, gram na lutni i popijam sobie ryżówke. Następnie ide spac i wszystko zaczyna się od poczatku.
RPG
Adioss jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania