Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Bezimienny-Wygląd

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 28-07-09, 12:20   #49
Pan_Smok
Polna Bestia

Domyślnie

http://arcania.gram.pl/photogallery.php?photo_id=100
Widać tam że bohater ma 3 lvl i jaką zbroje!
Załączone Grafiki
File Type: jpeg photo.jpeg (40.9 KB, 32 wyświetleń)
RPG
Pan_Smok jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-09, 12:22   #50
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Problem nie tyle w wyglądzie zbroi co jej współczynników. Jak faktycznie zaraz na początku zdobywa sie najlepsza, to potem robi się troche nudnawo...
Ja wole, jak przez całą gre, co jakiś czas, zdobywa się przedmioty o coraz lepszych statystykach.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-09, 13:35   #51
Arim
Zębacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Problem nie tyle w wyglądzie zbroi co jej współczynników. Jak faktycznie zaraz na początku zdobywa sie najlepsza, to potem robi się troche nudnawo...
Ja wole, jak przez całą gre, co jakiś czas, zdobywa się przedmioty o coraz lepszych statystykach.

Wiesz dzieciak woli od razu dostac najlepsza panerz, aby potem moc zabijac tysiace przeciwnikow... A coz taa gra chyba wlasnie taki typ graczy preferuje.

"Tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie"
RPG
Arim jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-09, 15:43   #52
nameless one
Krwiopijca

Domyślnie

Co do prowadzenia rozgrywki to zgadzam się, że powinno być kilka sposobów jej rozpoczęcia. Determinowały by one do jakiej gildii możemy się przyłączyć. Np jako rybak moglibyśmy przyłączyć się co najwyżej do Najemników, bo oni przyjmą każdego odpowiednio silnego. Do paladynów tylko przy starcie jako syn strażnika/szlachcica - widział ktoś rycerza - wieśniaka? Do gildii złodziei po rozpoczęciu jako sierota ze slamsów - w dzieciństwie już musiał kraść by mieć co jeść w wyniku czego rozwinął zręczność i zna światek przestępczy, niezbędny dla złodzieja. Nad magiem musiał bym pomyśleć z jakiej warstwy społecznej rekrutują się magowie. I tak w I akcie wykonywalibyśmy zadania dla określonej gildii, w której startujemy. Dodatkowo początkowy wybór determinował by miejsce rozpoczęcia rozgrywki - zrujnowana farma/kładka rybaka obok małej wioski, warowny zamek ojca gdzie bohater przyjmuje się na giermka u jednego z paladynów, główne miasto gdzie zaczynamy jako początkujący złodziej, klasztor zakonu gdzie sierota/podrzutek spędził dzieciństwo i wchodzi w nowicjat - w ten sposób w naszym średniowieczu byli rekrutowani mnisi.

Co do wyglądu bohatera to nie jestem przekonany do rozwiązania z Fable. Jak ktoś chce Simsy to niech je sobie kupi.

Jeśli chodzi o rozwój postaci to wolę nadmiar punktów z G3 niż ciągły ich brak z NK. Gra z gry fabularnej i chodzenia za zadaniami i ich wykonywaniem zamienia się w pościg za doświadczeniem. Nie ratujesz komuś życia bo szkoda ci 3 PU na naukę destylacji jakiejś substancji (misja z Fortuno). Oczywiście nie jestem fanem maksymalizacji postaci, ale zbytni rygor również mi się nie podoba.
RPG
nameless one jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-09, 16:37   #53
mateusz12
Krwiopijca

mateusz12 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ostatni Samuraj Zobacz post
No więc jakiego nowego Bezimiennego chcielibyście widziec na swym monitorze? Morze z brodą, wąsami, czy też łysy? Jaki wygląd będzie odpowiedni dla nowego bohatera? Piszcie, komentujcie itd.
woel stary jego wyglod z gothic 3 mojim zdanie jest najlep ale to tylko moje zdanie niewem jak to inni podchodzola do tego ale moze sie dowiem jak scos napiszol na forum elo wam
RPG
mateusz12 jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-09, 17:49   #54
mikol121
Polna Bestia

mikol121 awatar

Domyślnie

w G3 można było się chociaż nauczyć dostawania o jeden punkt nauki więcej.
RPG
mikol121 jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-09, 18:07   #55
DiegoMasterV
Chrząszcz

DiegoMasterV awatar

Domyślnie

,,beyond some vague hints that the nameless main character may not be the same nameless main character from the previous Gothic titles"

Więc nie wiadomo czy będzie ten sam bezi, na razie nie trzeba zaprzątać sobie tym głowy.
Żeby nie było że roznoszę plotki, źródło :
http://www.arcania-game.com/?lang=en&ID=1836
następnie przekierowało mnie tu :
http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3169534&p=1
RPG
DiegoMasterV jest offline  
Nieprzeczytane 17-03-10, 22:14   #56
Feliks
Polna Bestia

Feliks awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Feliks
Domyślnie

Czarne nie długie włosy z maluteńką bródką i spokojny , wesoły głos.
RPG
Feliks jest offline  
Nieprzeczytane 23-03-10, 15:41   #57
Shine<3
Czarny Goblin

Shine<3 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał nameless one Zobacz post
Co do prowadzenia rozgrywki to zgadzam się, że powinno być kilka sposobów jej rozpoczęcia. Determinowały by one do jakiej gildii możemy się przyłączyć. Np jako rybak moglibyśmy przyłączyć się co najwyżej do Najemników, bo oni przyjmą każdego odpowiednio silnego. Do paladynów tylko przy starcie jako syn strażnika/szlachcica - widział ktoś rycerza - wieśniaka? Do gildii złodziei po rozpoczęciu jako sierota ze slamsów - w dzieciństwie już musiał kraść by mieć co jeść w wyniku czego rozwinął zręczność i zna światek przestępczy, niezbędny dla złodzieja. Nad magiem musiał bym pomyśleć z jakiej warstwy społecznej rekrutują się magowie.również mi się nie podoba.
Jasne, ja widziałem byłego skazańca z kolonii jako Mag Ognia lub Paladyn : D.
RPG
Shine<3 jest offline  
Nieprzeczytane 10-04-10, 21:13   #58
thorus333
Czarny Goblin

thorus333 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do thorus333
Domyślnie

Dla mnie powinien być mega napakowany, z głosem o dużym basie, po prostu PAKER.

RPG
thorus333 jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-10, 18:51   #59
Matheo7
Czarny Goblin

Matheo7 awatar

Domyślnie

a ja chcę , aby był taki jak w poprzednich częściach, jednak przywiązanie to przywiązanie, oczywiście można mu dołożyć parę atrybutów, na przykład wąsy, albo odjąć - ściąć włosy...
RPG
Matheo7 jest offline  
Nieprzeczytane 14-04-10, 00:11   #60
kubag02
Jaszczur

kubag02 awatar

Domyślnie

Nie wiem, czy ty sobie jaja robisz, no ale przyjmijmy, że nie ...

Cytat:
Napisał thorus333 Zobacz post
Dla mnie powinien być mega napakowany, z głosem o dużym basie, po prostu PAKER.
Jeszcze z napisem na klacie: "Ile razy mnie zabijają, tyle razy się podnoszę" i dopiskiem "Arnold Schwarzeneger".

Naprawdę myślicie, że dobre wrażenie sprawiłoby osadzenie w świecie fantasy jakiegoś strong-mana, superbohatera, wrestlera, czy kogoś tam innego z grona waszych (nie do wszystkich mówię) idoli?

Młodzieniec, pasterz, czarne włosy z grzywką delikatnie opadającą na czoło, lekki zarost, spokojny głos ... Mi się podoba- nie potrzebuję tu jakiegoś Pudzianowskiego, czy Triple H'a ...
kubag02 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania