Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę brak dialogów u Garonda

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-02-14, 18:02   #1
ququ
Chrząszcz

Domyślnie brak dialogów u Garonda

Witam,

Zmusiłem się założyć konto tutaj i napisać bo uważam, że problem jest raczej nietuzinkowy. Otóż tak jak w temacie, po zakończeniu kampanii w jarkendarze wróciłem do khorinis i udałem się do górniczej doliny. Slalom między orkami, pogaduchy z paladynami i do Garonda. A on nic! Miałem dialogi o Diego i Gornie z Miltenem, inni też rozmawiają normalnie udzielając informacji o sytuacji ze smokami itd. Garoond ma zupełnie puste dialogi - nie mogę powiedzieć, że przychodzę od Hagena, zapytać o rudę. Zupełnie nic.

Podejrzewam źródło swoim komplikacji, więc powiem jak u mnie było, żeby nie było niedomówień. Mianowicie grałem sobie normalnie na jednym komputerze (win xp) - początek + jarkendar. Po czym zainstalowalem grę na innym kompie (win 7 + fixy). Wgrałem wszystkie savy jakie miałem, więc startowałem na tym drugim kompie w jarkendarze. Skończyłem wszystkie q co miałem i ruszyłem do Khorinis. Odniosłem wówczas wrażenie, że wszystko się jakby... zresetowało. Stwory się zrespiły w większości miejsc, strażnik bramy do miasta mnie zatrzymał w kwestii czy nadaję się na wejście do miasta - sprawa z początku gry. Przy przejściu z Jarkendaru do Khorinis odpalił się też film początkowy (bezi pod stertą gruzu - film wprowadzający).

Rozmawiałem ponownie z Hagenem, nic nowego nie było. Nie wiem co robić :S
RPG
ququ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-14, 18:38   #2
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

A więc sprawa jest dość prosta, musisz usunąć wszystkie savy jakie masz i wkleić je ponownie, najlepiej tylko jeden. Save na którym grałeś był uszkodzony lub podczas wklejanie go połączyłeś z plikami już znajdującymi się w tym folderze i usuneło (lub podmieniło) ci plik odpowiedzialny za korinis

Ostatnio edytowane przez najemnikrav : 26-02-14 o 18:52.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-14, 19:09   #3
ququ
Chrząszcz

Domyślnie

cały katalog Saves poprostu podmieniłem z tym istniejącym w katalogu ze świeżo zainstalowaną grą. Wszystkie savy, które tam były zawierały postęp wyłącznie w jarkendarze, tzn. na podglądzie nigdzie postać nie stoi w khorinis - o ile ma to jakieś znaczenie. Jeżeli zapisy były wadliwe od początku no to za dużo już przeszedłem, żeby wracać się i próbować przeklejać :/
RPG
ququ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-14, 19:16   #4
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

tamte savy są uszkodzone i jak chcesz grać normalnie to musisz zrobić to co pisałem wcześniej, lub grać od nowa.

Cytat:
cały katalog Saves poprostu podmieniłem z tym istniejącym w katalogu ze świeżo zainstalowaną grą
a najlepiej jak byś wkleił tylko jeden save do tego folderu
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-14, 20:54   #5
MM91
Polna Bestia

Domyślnie

Jak grałem pierwszy raz to sobie kopiowałem savy, ale szybko zrezygnowałem z takiego pomysłu. Dzięki kopiowaniu i wklejaniu zapisy gier mi się pouszkadzały i jak wszedłem po raz pierwszy do Jarkendaru to był on w całości prawie pusty. Brak przedmiotów, roślin i potworów zmusiły mnie do ponownej rozgrywki. Najlepiej nie kombinować tylko zacząć od nowa grę, ale tym razem wybrać inna gildię by zachęcić się do powtórnego grania.

Ostatnio edytowane przez MM91 : 26-02-14 o 20:57.
RPG
MM91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania