Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - wakacyjny raport

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 02-08-10, 12:13   #1
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie Czas Zapłaty - wakacyjny raport

Jak na swojej oficjalnej stronie informuje team tworzący moda pt. Czas Zapłaty w wakacje prace nad ich dziełem zostały wstrzymane. Mają nadzieję, że po wakacjach CZ będzie wciąż rozwijany, a jako rekompensatę braku w ostatnim czasie newsów zamieszczają nowy wygląd miecza runicznego.

» Miecz runiczny
» Oficjalna strona projektu

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 12:21   #2
Surmolex
Kąsacz

Surmolex awatar

Domyślnie

Miecz bardzo fajny.

Według mnie należą im się wakacje i nie mam żadnych pretensji że wstrzymali pracę nad projektem, w końcu nie dostaną za to żadnej kasy, więc nawet jakby porzucili to bym nic do nich nie miał, ale znając życie to zaraz się posypią komentarze w stylu pana który za posty w tym dziale dostał bana niedawno(nie będę rzucał nickname'ami)
RPG
Surmolex jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 12:31   #3
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Dobrze wiedzieć, że prace nad modem wciąż trwają i nie został porzucony. Miecz bardzo mi się podoba, jest taki niecodzienny. Chociaż gdybym był na ich miejscu to bym umieszczał co tydzień na stronie jakąś notkę w stylu "Mod nie został porzucony" żeby ograniczyć głupie wypowiedzi, że mod nie powstanie.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 13:17   #4
Hadrian
Czarny Goblin

Hadrian awatar

Domyślnie

Czas Zapłaty! Ja prawie o nim już nie pamiętam, tak długo żadnych newsów, nic nie mówione, a prace nadal trwają! choć wstrzymane na okres wakacji, no każdemu przyda się odpoczynek. Ale tak długo, żadnych newsów, a teraz ten marny mieczyk, to trochę mało, jak na kilka miesięcy ciszy....
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 18:41   #5
paladyn88
Jaszczur

paladyn88 awatar

Domyślnie

Czas zapłaty to naprawde będzie zarąbista gra bo twórcy robią go już 5 lat
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 18:48   #6
MaximusTDM
Czarny Goblin

MaximusTDM awatar

Domyślnie

To może również znaczyć, że po prostu twórcy mają wolne tempo . Poza tym CZ to nie będzie gra tylko mod .

RPG
MaximusTDM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-10, 22:59   #7
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

A spodziewałem się go przed MT 2.0 Ale cóż wygląda na to że premiera będzie po Arcanii.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-10, 20:00   #8
Lord Alpha
Krwiopijca

Lord Alpha awatar

Domyślnie

Samego gothica już szybciej zrobili...świetnie..mnie tak się nie pali tak na tego moda, ale to już przesada...wszędzie, na każdej stronie o gothicu chwalą się nim..nie lepiej dać informacje gdy mieli by wszystko ? robią to już tyle lat.. po kawałeczku.. powoli jak cholera.. i zaraz będą usprawiedliwienia typu ''a oni to za darmo robią, powinieneś być wdzięczny'' tak tak.. za darmo ale jak, ale niech by dali moda jak już prawie skończą.. teraz przerwa, potem wymówka że szkoła albo praca.. gothic 4 spokojnie wyjdzie i każdy przejdzie..mogę dostać warna..bana nawet perma.. ale nie obchodzi mnie to.. zauważyłem że większość na tym forum ludzi.. i tak nabija posty po kilka na dzień...moim zdaniem żałosne.. co do CZ, to powiem krótko i zwięzle.. jeszcze takiego chwalenia się niczym.. nie widziałem..i tak naprawdę..dla mnie mogą się z tym modem pierdolić ile chcą.. a wam mydlą oczy..
Już widzę jak admin wpada..ale ludzie.. którzy nie mają 15 czy 16 lat.. wiedzą że to co tu napisałem.. jest choć trochę prawdy.
RPG
Lord Alpha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-10, 20:51   #9
Hadrian
Czarny Goblin

Hadrian awatar

Domyślnie

Widzę, że w CZ ma więcej tajemnic niż wszystkie Gothicy razem wzięte...
Żadnego newsu, jeśli takie coś nazywają newsem to trochę mi ich szkoda, że nie wiedzą jak pocieszyć fanów, ze niedługo(na pewno z jakieś 2 lata) wyjdzie gra. Chyba widocznie grupa tworzących CZ się mocno uszczupliła, a może po prostu robią nam taką niespodziewankę(co mało podobne)?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-10, 13:27   #10
MaximusTDM
Czarny Goblin

MaximusTDM awatar

Domyślnie

Lord Alpha - tu mówisz prawdę, ale niech cię nie dziwi brak nowych newsów, przecież podczas ataku TM na nasze forum, sam Zdunek napisał takie zdanie "Nie robimy tego moda dla fanów, tylko dla samych siebie". Temu mają gdzieś, że tyle osób czeka na moda i pracują jak im się chce, skoro i tak robią to tylko dla siebie. A tak poza tym, to TM zjada pycha i to straszna. "Najbardziej oczekiwany mod do Gothica", a skąd oni mogą o tym wiedzieć? Możliwe, iż jest wyczekiwany, ale przez to (jak napisał Lord Alpha), że TM mydli oczy. Nowości? Potrafię wymienić przynajmniej 5 modów, które mają więcej nowości. Miecz runiczny? Wszyscy się tak tym podniecają, a nie wiem co w tym takiego fajnego. Jeden miecz i różne efekty czarów, lepiej by było jakby zamiast tego opracowali nowy rodzaj broni albo nowe animacje, a nawet jak jest już taki miecz, to chyba jest to główny atut moda bo ciągle o nim gadają. Pisałem to już, znów ta stara Kolonia (z nic nie poprawionym vobowaniem), znów te Gothicowe questy (i chodź fabuła główna ma być trochę zmieniona [chodzi mi o istniejące questy, bo wiadomo, dojdą nowe fabularne questy] to nie oszukujmy się, kto robił same questy główne w Gothicu? Questów pobocznych tych co są raczej nie usuną, chodź mogę się mylić, więc znowu misje, które znamy już na pamięć będziemy musieli robić) i jedynie 3 rzeczami mi CZ plusuje : czarami, make-upem i muzyką. Niestety reszta jakoś nie bardzo mnie przekonuje.

RPG
MaximusTDM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-10, 13:40   #11
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Musze przyznać, że mnie bardzo zawiedli. Kiedy zagrałem w Prolog Czasu Zapłaty, to nie mogłem usiedzieć na miejscu. No to czekałem z niecierpliwością, aż kompletnie zapomniałem o tym modzie, bo Twórcy przez dłuższy czas nie dawali oznak życia. Owszem jak mod wyjdzie to z przyjemnością zagram, ale za nim wyjdzie, to na pewno, czeka nas jeszcze dużo dat planowanej premiery. Przynajmniej wiemy, teraz, że mod nie został porzucony.

Подземелье Белиара | Ученик Меча
RPG
Xsant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-10, 14:03   #12
MaximusTDM
Czarny Goblin

MaximusTDM awatar

Domyślnie

Porzucony może nie został, ale pamiętajmy, że data "przed 1 kwietnia" jest jeszcze sprzed tego szaleństwa z Ikarusem. Wtedy kiedy TM nie planował jeszcze wprowadzenia go do moda, więc data była "przed 1 kwietnia". Skoro autorzy chcą go wprowadzić (a sama nauka tego sporo zajmuje czasu, nie mówiąc już o samym wprowadzeniu rzeczy do moda) to bądźcie pewni, że się data premiery przeciągnie.

RPG
MaximusTDM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania