Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen 3: Titan Lords > Ogólna dyskusja
Przeładuj stronę Risen 3: Titan Lords

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-02-14, 17:21   #13
Innos_Knight
Polna Bestia

Innos_Knight awatar

Domyślnie

Zachorował na włosy ;d pamiętam że w R1 bohater był łysy a tu na tych obrazkach już ma "bujny fryz" ;d. Sądząc po artach i po tym że gra ma mieć "dawny klimat" to szykuje się niezła premiera Poczekamy - zobaczymy co z tego wyniknie .
Innos_Knight jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 18:00   #14
rah1991
Polna Bestia

rah1991 awatar

Domyślnie

Risen 3? Czemu nie, dobrych rpg nigdy za wiele, o ile ten będzie dobry. Powrót do korzeni, starego klimatu to chyba dobry pomysł, chociaż na pewno nie bedzie to gothic, to jednak może to być niezła gra. Gdy już wyjdzie, chętnie pogram, mimo iż Risen jakoś nie szczególnie mnie wciągnąl, grałem w obie dotychczasowe części, lecz żadnej nie ukończyłem, czegoś mi w tych grach brakowało. Mam nadzieję, że klimatem bliżej bedzie do pierwszej części niż drugiej, gdyż moim zdaniem ta jest zdecydowanie lepsza. Poczekamy, zobaczymy.
RPG
rah1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 18:09   #15
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Te obrazki to raczej arty niż żywcem wycięte momenty z gry, jednak widać z daleka ze jedzie R1 podrasowany popiołak który nim jest i bardziej zdeformowany ghoul

Bohater to tez ten sam łysy bezi tylko ma już włosy co tłumaczy dlaczego je miał w R2 nie zapeszam ale chyba dobrze mierze ze R3 będzie miedzy końcem R1 a początkiem R2

Ululala jeśli tak ma wyglądać zbroja władcy tytanów to jestem za :P

Co do grafiki to mój nowy sprzęt chętnie powita grę na Ultra i full HD i to bez szemrania 60fps+
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 18:58   #16
dunio1
Zębacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tizgar Zobacz post

Bohater to tez ten sam łysy bezi tylko ma już włosy co tłumaczy dlaczego je miał w R2 nie zapeszam ale chyba dobrze mierze ze R3 będzie miedzy końcem R1 a początkiem R2

+

Skoro r1 a r2 rozni sie 10 lat to raczej nie ma mowy o koncu r1 i poczatku r2 bo gra musialaby trwac 10 lat, co raczej nie bedzie mialo miejsca ;d
RPG
dunio1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 19:12   #17
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Tobie jak zawsze trzeba tłumaczyć tylko dlatego ze nie grałeś i nie masz bladego pojęcia o czym mówisz/piszesz.

R1 kończy się w momencie kiedy znowu więzimy jednego z tytanów ( zakładamy ze jest ich 4 każdy od żywiołu ) i stajemy się defakto nowym władca tytanów, za pośrednictwem ursergora.

I od tak sobie po 10 latach zaczyna się r2, mamy włosy i wypalone oko z powodu monokla inkwizytora i trzymamy się tych których w sumie pamiętamy i nas znają czyli Patty.

Nie zdziwię się gdy R3 zacznie się końcowym filmikiem z R1, jesteśmy świeżo upieczonym władca tytanów i wiemy ze nie tylko jeden się uwolnił, ktoś musi ich znowu zagonić do buty i to nasze zadanie, zresztą nie chce być prorokiem ale tytuł na to wskazuje wiec osadzenie tego miedzy r1 a r2 to wręcz idealne posuniecie.

Wiem, sam tytuł to za mało na takie posuniecie ale nie ja jeden jestem tego zdania, ze to będzie ten moment.

Sa tez inne przesłanki jak choćby to ze to tytani są odpowiedzialni za magie w r2 niema magi bo i tytani znikli, czyżbyśmy jednak przez 10 lat coś zdziałali a nie przespali w fotelu :P

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 19:22   #18
dunio1
Zębacz

Domyślnie

Nie czepiam sie o koniec r1 w twojej wypowiedzi tylko , o to ze napisales poczatek rs.

A wiec przypuscmy ze R3 zaczyna sie tydzien po r1, akcja gry trwa 2-3 tygodnie, i zeby przeskoczyc te 10 lat to co rozdzial gdyby bylo 5 rozdzialow, miedzy kazdym rozdzialem musialoby minac 2 lata, albo musialby byc epilog , 10 lat pozniej.

,, końcem R1 a początkiem R2.
Lepiej by bylo napisac , przed akcja r2 i koncem r1, lepiej brzmi
i wiadomo o co chodzi ;d

No i umieszczajcie FABULE R1 W SPOILERACH

Tyle mojego czepialstwa ; o

Ostatnio edytowane przez dunio1 : 22-02-14 o 19:32.
RPG
dunio1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 19:35   #19
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Ja tobie polecam grac.

Argument pozbawiony sensu w grze nie masz zdefiniowanego czasu akcji/wydarzeń, to nie Ac gdzie dostajesz te info.

Przecież może być filmik z r1 potem napis rok później i gdzieś tam se jesteśmy, zaczyna się gra i po end game r3 mamy napis nie wiem 2 lata później i nagle se jesteśmy z opaską na oku gdzieś w portowej karczmie jako prolog do r2.

Zresztą w r1 inkwizycja z wody nie wyszła tez skąd przypłynęli, to jest zabieg jak w g2, okażę się ze mamy pewnie ze 3 światy w kazdym po 1 tytanie wiec wydłużenie tego na lata to nie problem.

Opcji jak rozwiązać to jest kilka, czepiasz się czegoś co ma gówniany sens i twórcy spokojnie ten problem rozwiążą w byle jaki sposób to nie on jest dla gry istotne.

Tytuł wskazuje na przedstawienie działalności władcy tytanów, może to być nasza kontynuacja z r1 jaka ciągłość, mogą to tez być dzieje ursergora z przed r1 chociaz wtedy ostatni art byłby trochę taki bezsensu.

RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 20:47   #20
Gold10
Chrząszcz

Domyślnie

Nie wiem skąd wy macie te wszystkie informacje bo napewno nie są prawdziwe będzie nowy bohater a akcja będzie się działa normalnie po Risen 2
Tu macie mniej więcej przetłumaczony oficjalny artykuł z worldofrisen.de
http://gothic.org.pl/component/conte...-3-titan-lords

P.S - Oficjalna zapowiedz 25 lutego we wtorek
Aha i tutaj też coś macie
http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=86&t=15447

Ostatnio edytowane przez Gold10 : 22-02-14 o 20:53.
RPG
Gold10 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 21:02   #21
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Informacje a spekulacja to dość spora różnica, my nie mamy żadnych info tylko luźne spekulacje gdybanie domysły na zasadzie tego co wiemy

To info z niby przetłumaczonego pc games jest na obecna chwile dość mało wiarygodne, gdyż na czołowych portalach niema wzmianki o tym, wiec dopóki tam się coś więcej nie pojawi konkretnego należy się wstrzymać pełna jasność będzie w dniu zapowiedzi :P

RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 21:32   #22
dunio1
Zębacz

Domyślnie

Nie wiem jak wy ale chciałbym żeby były potwory z sagi gothic ;\
RPG
dunio1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 21:33   #23
Gold10
Chrząszcz

Domyślnie

Jednak te informacje które podałem są raczej prawdziwie na potwierdzenie mojej hipotezy przytaczam cytat z gry-online
"Redakcja PC Games otrzymała od Piranha Bytes wyłączność na publikację obszernego tekstu, opatrzonego dodatkowo garścią screenshotów." Natomiast screeny z Risena 3 pochodzą z worldofrisen.de którzy je dostali od Deep Silver ale ktoś chyba nie wytrzymał i posłał je w świat
RPG
Gold10 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-14, 21:40   #24
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

No niezbyt są prawdziwe gdyż połowa nie zgadza się z tym co jest na WOR, SS a raczej arty są prawdziwe ale ze w Niemczech R3 to teraz temat gorący to na WOR mamy najwięcej newsów i tam mamy ledwo 4-5 akapitów które sobie przetłumaczyłem bo niemiecki dla mnie to nie problem i wiele z tego co jest na gothic.org się nie pokrywa a info jakie jest na WOR pochodzi z wywiadu z kierownikiem produkcji czyli już pewniejszego źródła niema

Pełne tłumaczenie 8 stron z Pc games pojawi się dopiero gdy te pojawia się w sieci czyli 26 luty razem z zapowiedzą oficjalna R3

Wystarczy wejść na WOR i przetłumaczyć sobie nawet gównianym translatorem newsu i posklejać to w logiczna całość :P

RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania