Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Gothic Site > Vortal
Przeładuj stronę Historia na GS

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-08-06, 23:40   #1
ChaRoN
Czarny Goblin

Domyślnie

W dziale Historia w tutejszym Vortalu jest zdanie dotyczące tworzenia bariery przez magów. A mianowicie: "Król zwołał 12 najpotężniejszych magów Królestwa: sześciu z kręgu wody i sześciu z kręgu ognia."
Ja się z tym zdaniem dokładnie zgadzam (chodzi o ilość magów tworzących barierę), jednak musze być upewniony przez kompetentną do tego osobę, czy to zdanie rzeczywiście jest prawdziwe.
Założyłem ten temat, gdyż w dziale "Ogólna dyskusja"; temat - "Podział magów" większość użytkowników jest za opcją 13 magów tworzących barierę. Staram się ich od dłuższego czasu przekonać do opcji 12 magów (takiej samej jak na Vortalu), jednak oni dalej są przy swojej opcji. Dlatego chciałem zapytać, czy to zdanie na Vortalu jest prawdą. Jeśli tak to mógłby ktoś kompetentny wstawić się za mną w temacie "Podział magów" i temat mógłby bydź ostatecznie zamknięty. Nie sugerujcie się nazwą tematu, w temacie są prowadzone ogólnie dyskusje na temat magów. Z góry dzięki.
RPG
ChaRoN jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-06, 00:02   #2
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Dobra, może osoba która ma tytuł Vice Mistrza (cholerny MoG... ) i status Magnata jest dla Ciebie wystarczająco kompententa ? Jeśli nie, to świetnie, jeśli tak, to trudno...

Bariere tworzyli:

Magowie Ognia:
-Corristo
-Torrez
-Rodriquez
-Drago
-Damarok
-? ? ? ? ? ?
Magowie Wody:
-Saturas
-Myxir
-Nefarius
-Cronos
-Riordian
-Merdarion
Trzynasty Mag:
-Xardas

Dopiero Saturas nam opowiada o tym że bariere tworzyło 13 Magów, Xardas był tym ostatnim który nadzorował całe zajście. A już sam fakt że jakiś NPC w grze nam mówi o liczbie Magów jest wystaczającym dowodem. Problem jest taki że nie wiadomo kto był jednym z 6 Magów Ognia. Milten odpada ponieważ przyłączył się do kręgu ognia już po stworzeniu bariery.
Jako główny bohater znamy legendę że barierę stworzyło 12 Magów, Saturas zaprzecza temu i opowiada nam o 13 Magu dopiero gdy Magowie Ognia zostają wymordowani.

Tak więc wiem że się powtarzam, ale czasami robię to aby ktoś kto czyta zrozumiał o co mi chodzi...

Podsumowując: Bariere stworzyło 13 Magów a nie <s>12</s>

EDIT: Rodriquez muszę poprawić...

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania