Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Porady i triki
Przeładuj stronę Srebrowod

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 02-08-13, 09:33   #1
Wojtas31
Chrząszcz

Domyślnie Srebrowod

Witam 3 pytania :

1. Czy jeżeli wejdę do Srebrowodu, będę mógł swobodnie przechodzić z powrotem do Steward , czy zacznie się "nowy rozdział" i nie będzie już powortu ?

2. Posiadam mianowicie taki klucz " zardzewiały klucz z wygrawerowana literą L". Wydaje mi się, że jest to klucz do miejsca w Steward gdzie ukrywa się Luiven , ale po otwarciu dolnych drzwi , klucz dalej mam w ekwipunku. Czy ten klucz ewentualnie otwiera jakieś inne pomieszczenie, lub skrzynie ?

3. Czy warto kupić Rubin. Jeden już znalazłem , drugi mogę kupić za 400, ale pytanie czy ten przedmiot jest bardzo potrzebny w dalszej części i czy ewentualnie będzie można go kupić u kolejnych kupców w Srebrowodzie ?

Bardzo proszę o pomoc , gdyż chcę przejść Arcanie, tak jak poprzednie części na przysłowiowe "100%". Z góry dziękuje i pozdrawiam.
RPG
Wojtas31 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-13, 09:38   #2
Domas
Zajebisty

Domas awatar

Domyślnie

Odpowiem ci na pierwsze pytanie. Można z powrotem wrócić do Steward. Wystarczy trochę poskakać na tych kamieniach, przy tej klapie. Jednak moim zdaniem nie ma sensu tam wracać. Mimo wszystko jest taka możliwość.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-13, 11:01   #3
Statha
Chrząszcz

Domyślnie

Klucz z Literą L nic już nie otwiera, możesz go spokojnie sprzedać lub wyrzucić.
RPG
Statha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania