Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Mroczne Tajemnice

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 17-02-11, 01:39   #553
BoomShaker
Czarny Goblin

BoomShaker awatar

Domyślnie

Mam pewien problem z modem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. A więc jestem strażnikiem w obozie koło kopalni i próbuję wypełnić zadanie od przemytników dotyczącego Quentina i tu zaczyna się mój problem. Gdy wchodzę do ich "siedziby" to z kimkolwiek bym nie próbował gadać, to on dalej wykonuje swoje czynności (np. łazi bez sensu w te i we wte) i kamera się na nim zatrzymuje, ale to da się obejść z pomocą kodu (tzn. odblokować kamerę), ale z nikim nie mogę porozmawiać! Jeszcze jak wszedłem na ten placyk gdzie stoi Quentin, to Volar (ten co pilnuje jaskini [chyba tak się nazywał]) zaczyna atakować innych bandytów i wszyscy się zaczynają nawzajem wyrzynać (przy okazji ja też obrywam). Mam nadzieję, że ktoś powie mi dlaczego tak się dzieje i pomoże rozwiązać ten problem i nieważne czy z pomocą kodów czy nie-ważne, aby było to skuteczne. Bardzo proszę o pomoc i będę naprawdę wdzięczny, jeśli ją otrzymam!
RPG
BoomShaker jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-11, 12:26   #554
Elrath
Spectre

Elrath awatar

Domyślnie

Emm nigdy czegoś takiego nie miałem... :| spróbuj może wczytać wcześniejszy zapis gry, może to coś pomoże, ale w obozie bandytów to i tak z nikim nie masz rozmawiać prócz z Quentinem więc zostaw innych bandytów w spokoju. : p Volkara (czy jak mu tam) też zostaw w spokoju, później coś tam z nim zrobisz. : p

|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|
RPG
Elrath jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-11, 20:39   #555
bezi62
Krwiopijca

Domyślnie

jak zrobić próbe ken'udza pradawnego próba dotyczy MAGÓW WODY mam już dowody i przeczytałem a jak gadam z ken'udzem to jest tylko KONIEC . POMOCY

Ostatnio edytowane przez Luke : 22-02-11 o 22:09.
RPG
bezi62 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-11, 09:11   #556
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

Zajrzyj do solucji. Nie po to ją pisałem, żeby każdy się pytał o rzecz, która tam jest dokładnie opisana.
Hold on tight, this ain´t my fight
RPG
Garrett jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 17:30   #557
sewer
Chrząszcz

Domyślnie

witam wszystkich. gothica przeszedłem na wszystkie strony i to ze sześć razy, w MT 1.xx też pocinałem, a teraz sobie zainstalowałem MT2.02 (dobrze mówię??), znaczy tą najnowszą wersję. gra jest trudna, choć gram na normalnym poziomie trudności... wykonuję raczej zadania z głównego wątku, mam 12 poziom, nie mogę zatłuc pieprzonej królowej pełzaczy. postać silna nie jest, na różnych forach czytałem o poziomie nawet 40 w pierwszym rozdziale, ale to trochę nie teges jak dla mnie.
PYTANIE
czy to zasrane doświadczenie tylko ja zdobywam tak powoli czy to normalne? gdzie najlepiej go nabrać, albo przynajmniej siły potrzebnej do ubicia tej poczwary?
RPG
sewer jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 17:56   #558
gumiok19
Krwiopijca

Domyślnie

Dobrym sposobem na doświadczenie jest ostrzenie mieczy
RPG
gumiok19 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-11, 08:44   #559
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

Ale tylko na poziomie łatwym i chyba normalnym. Na trudnym już tak dobrze nie ma.
Hold on tight, this ain´t my fight
RPG
Garrett jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-11, 21:10   #560
bezi62
Krwiopijca

Domyślnie inny mod

mtoczne tajemnice są super ale inne mody też niczego sobie
__________________________________________________ _____________________________
ZA gomeza

Ostatnio edytowane przez bezi62 : 13-03-11 o 09:21.
RPG
bezi62 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-11, 21:35   #561
bezi62
Krwiopijca

Cool ok

czy jest kod na kolesia co ma wszystkie itemy z mt
__________________________________________________ _________________
ZA GOMEZA
RPG
bezi62 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-11, 01:13   #562
Comfur
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał bezi62 Zobacz post
jak zrobić próbe ken'udza pradawnego próba dotyczy MAGÓW WODY mam już dowody i przeczytałem a jak gadam z ken'udzem to jest tylko KONIEC . POMOCY
Masz wszystkie trzy dowody?Prywatne zapiski "Saturasa",almanach odesłania("Dziwna księga."),i księga z formułą zaklęcia która jest w jaskini nieopodal kamiennego kręgu w pobliżu zatopionej wieży "Xardasa".Nie zapominaj również że na wykonanie tego zadania jest siedem dni.
Cytat:
Napisał BoomShaker Zobacz post
Mam pewien problem z modem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. A więc jestem strażnikiem w obozie koło kopalni i próbuję wypełnić zadanie od przemytników dotyczącego Quentina i tu zaczyna się mój problem. Gdy wchodzę do ich "siedziby" to z kimkolwiek bym nie próbował gadać, to on dalej wykonuje swoje czynności (np. łazi bez sensu w te i we wte) i kamera się na nim zatrzymuje, ale to da się obejść z pomocą kodu (tzn. odblokować kamerę), ale z nikim nie mogę porozmawiać! Jeszcze jak wszedłem na ten placyk gdzie stoi Quentin, to Volar (ten co pilnuje jaskini [chyba tak się nazywał]) zaczyna atakować innych bandytów i wszyscy się zaczynają nawzajem wyrzynać (przy okazji ja też obrywam). Mam nadzieję, że ktoś powie mi dlaczego tak się dzieje i pomoże rozwiązać ten problem i nieważne czy z pomocą kodów czy nie-ważne, aby było to skuteczne. Bardzo proszę o pomoc i będę naprawdę wdzięczny, jeśli ją otrzymam!
Kod:
Niestety nie wiadomo co powoduje ten błąd. Na razie jedynym wyjściem jest zabicie bandytów i przywołanie kodami Kosę i Quentina.
Kod:
Sposób Souler'a:
Cytuję:Jest  lepszy sposób, dla tych, co nie cierpią kodów. Idziemy do bandytów,  wybijamy tych co przeszkadzają, wywabiamy Quentina z obozu i odchodzimy  od niego tak daleko, by nas zostawił (powie wtedy "Nigdy więcej się tu  nie pokazuj!" lub coś w tym stylu). Potem gadamy z nim ZANIM przejdzie  przez bramę (pffff), której pilnuje Kosa. Walnie nam tekst w stylu  "znowu szukasz kłopotów?" i zacznie gadać. I proszę, mission completed, a  kody nieużyte.

Tylko trzeba pamiętać, by pomówić z Kosą.

Jakie są kody na Kosę i Quentina?
Kosa - "org_864_kosa"
Quentin - "org_858_quentin"
RPG
Comfur jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-11, 09:19   #563
bezi62
Krwiopijca

Domyślnie odp

Comfur wiem co się stało miałem złą księgę a jak zdobyłem tą dobrą to 7 dni już upłyneło\ grałem od nowa w mt
ale dzięki
__________________________________________________ _________________
ZA GOMEZA
RPG
bezi62 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-11, 12:33   #564
sewer
Chrząszcz

Domyślnie

dzięki za tą poradę z kowalstwem, poczekam aż mi zręczności nieco przybędzie mam problem z misją u przemytników - zbieram graty od Kortha, Sevrina(?) i Anghara, ale Tangor nie chce mi podać hasła, tylko każe pogadać z chłopakami. Może jest to spowodowane tym, że podczas rozmowy z byłym paladynem pojawia się informacja o wpisie w dzienniku, a żadnego wpisu nie ma? jestem w 3 rozdziale, nie byłem u pradawnych choć mogę wyruszyć w każdej chwili. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić lub co zrobić by działało?

zaraz, Monk daje nam coś dla bandytów?

Ostatnio edytowane przez sewer : 13-03-11 o 13:02. Powód: kurwa sury
RPG
sewer jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania