Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 04-06-06, 22:10   #25
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Mam taka prośbę Izdeb, możesz nie wyzywać mojej grupy moderskiej?Skoro ja nie wyzywam twojej to mam takie prawo.
Co do Manna i Quarda:
Mann:Nie ma gg, ma tylko scype'a
Quard:3993769

P.s.
Ja chcę zakończyc te bezsensowną rozmowe a wy zasmiecacie forum, jak macie jakąs sprawe to na PW albo gg.
P.s. 2
I więcej nei wyzywaj mojego teamu moderskiego od "banańców"
RPG
Nekromanta Xardasek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 23:39   #26
Avertheme
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Avertheme
Domyślnie

Zgodzę się z Xardaskiem. Koniec z kłótniami i obelgami bo to nie ma sensu. moderatorzy powinni się trzymać razem i pomagać sobie (chociaż czasami :]) nawzajem. Bierzmy przykład z Poziomkaz.

Pokój

Ach, bym zapomniał: Bananas Studio jeżeli sobie nie życzy nazywania siebie "banańcami" to nie widzę powodów dlaczego nie można pisać "Bananas Studio". Proszę Izdeba1991 i Kyromana o spełnianie tego drobnego wymogu. Z góry tenks i

MODERATORZY GÓRĄ!!!

...:::VISCA EL BARCA:::...
RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 23:43   #27
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

A więc do rzeczy:Co NAPRAWDE chcecie zrobic z tym modzie i na co Was stac (czyli co umiecie) ?
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 23:47   #28
Avertheme
Krwiopijca

Domyślnie

Heh, odpowiedziałbym Ci ale nic jeszcze nie wiem i nawet jeszcze nie jestem Vajhallem. Musisz poczekać na posty od Izdeba1991 i Kyromana. A co do umiejętności to ja nic nie umiem Ale wszystkiego się można nauczyć

RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 23:53   #29
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Avertheme@4-06-2006, 22:48
Ale wszystkiego się można nauczyć

W sumei tak, ja tego zo umiem (a umiem dośc dużo ) uczyłem sie około tygodnia, jeżeli chcesz sie nauczyc w takim tempie jak ja to zajzyj na moddders, do działu Tutoriale.Tam Ci na pewno w większości problemów pomogą, bo to , moim zdaniem, najlepsze forum polskie o modowaniu.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 23:58   #30
Avertheme
Krwiopijca

Domyślnie

A propo czy nie wiesz skąd mogę ściągnąć programy do moderowania po polsku albo spolszczenia do nich (takich jak Spacer czy Playerkit)?

RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-06, 00:06   #31
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Tych programów nie znajdziesz po polsku albo spolszceń do nich.Co do potrzebnych programów to orcwarrior ładnei to opisał tutaj.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 14:53   #32
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
Co NAPRAWDE chcecie zrobic z tym modzie i na co Was stac (czyli co umiecie) ?
Panie Xardasku!
Chyba piąty raz ci mówię że na razie się uczymy, a temat modów ustalamy wspólnie. Nasza grupa nie jest jeszcze w pełni skompletowana, a z niektórymi członkami po prostu nie mogę złapać kontaktu (np. z Taiem)

A co do ciebie Abertheme, to bardszo bym Cię prosił, żebyś z Xardaskiem zbytnio nie gadał bo znając go wciągnie cię w jakąś parszywą grę.

Ostatnia sprawa: Jeśli na tym fotum pojawiłby się Tai, Cynober lub Glorfinder to proszę o jakąś prywatną wiadomość lub rozmowę przez GG. Mój numer: 9666729

Pozdrwaiam Siekacza i Shergara!!!

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 19:16   #33
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Skąd: z Żagania (małe miasto niedaleko Żar i Zielonej Góry)
Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Eee... lol?
1. Skoro dopiero sie uczycie to po co zbieracie mod team?
2. Po co zakładacie nowe forum, nie lepiej na The Modders?
3. I na co te kłótnie z Xardasem. Wy nie wiecie dokładnie co on chce zrobić w modzie bo to tajemnica bananów (mam nadzieję, że nie obraziłem nikogo stwierdzeniem "banany") i w drugą stronę tak samo
Tak więc nie kłóćcie się o bzdety tylko do roboty

Podpisano: Ojciec Redaktor - członek jednej z największych modderskich grup - POZIOMKAZ

RPG
Ojciec Redaktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 20:09   #34
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Drogi Ojcze Redaktorze!!!

Ad 1. Zbieramy mod team, żeby się czegoś nauczyć. Jeżeli byśmy sami tylko czytali cały czas forum modders, to nic by z tego nie wyszło. A jeżeli najpierw utworzymy grupę i staniemy się zgraną paczką, coś na pewno z tego wyjdzie.

Ad 2. Można by i na modders, ale wydaje mi sie, że tutaj więcej osób to przeczyta. I tak, na przykład, kiedy napisałem:
Cytat:
Dla zainteresowanych współpracą podaję numer GG
po około pięciu minutach przeczytał to pan Avertheme i napisał do izdeba1991. Niedługo potem został przyjęty i co napisał?
Cytat:
Na tworzeniu gier, grafice ani innych takich się nie znam ale poszukujecie kogoś do wymyślania imion, misji i przedmiotów. (...) Jutro zaczynam się szkolić.
(Cytat z archiwum GG)
Wcześniej Izdeb1991 napisał w poście:
Cytat:
ludzi, którzy mają duuużo weny twórczej do wymyślania imion, misji i przedmiotów.
Czy są nam potrzebni ludzie do wymyślania imion?
Chyba nie, bo i sam nick Avertheme jest idealny do gry. Ale czy pan Avertheme, który nic nie umiał... UMIAŁ - czas przeszły! ... zgłosiłby się do nas, gdybyśmy napisali: potrzebujemy specjalistów od 3ds Maxa, najlepiej żeby mieli trzyletni staż w jakiejś innej grupie moderskiej, np. Poziomkaz. Na pewno nie. A teraz? Co pan Avertheme pisał do Izdeba?
Ciągle jakieś pytania, porady - uczy się chłopak i coraz lepiej mu idzie.

Ad 3. Co do kłótni z Xardaskiem, zawsze mnie jakoś bierze, żeby mu dogadać, a jak już napiszę, to się serce ściska, jak kasuję. Od <-- Backspace swędzą mnie palce, więc lepiej go nie wciskać.

Cytat:
co on chce zrobić w modzie bo to tajemnica bananów
Po pierwsze: swojego moda opisał w innym temacie na tym forum, chcesz, to wejdź i poczytaj te brednie o Chucku Norrisie.
Po drugie: czyżbyś użył sformułowania "bananów"? "BANANÓW"?!!! A Xardasek mówił, że nikt ich tak nie nazywa, a tu sam Ojczulek!!!
Cytat:
I nie wiem, kto powiedział ci, że nazywamy się potocznie "banańcami" jak ty to powiedziałeś. To jest twój wymysł
Chyba, jeśli już kilka osób używa tej nazwy w tym samym kontekście, to znaczy, że przyjęło to się jako nazwa potoczna, pozwólcie, że nazwę to bananowym kolokwializmem.

Na koniec ostatnia sprawa:

VAJHALLA RZĄDZI!!!

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 20:33   #35
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Uwaga, uwaga!!! Achtung, Achtung!!! Attention, attention!!!

Chcielibyśmy wyjawić całą prawdę o członkach Vajhalli!!!

Teraz, drogi Xardasku, przygotuj się na szok!!!

Razem z naszym współpracownikiem, który początkowo się ukrywał, postanowiliśmy, że w końcu opublikujemy jego nick... Pamiętasz, jak napisałem:
Cytat:
Na dzień dzisiejszy jest nas trzech: Ja, Kyroman i jeszcze jeden kolega. Oprócz tego chęć współpracy wyrazili...
Kim jest ten tajemniczy kolega? Czy zaczynasz się domyślać? Ja go znam, ty go znasz, pisałeś nawet o nim ostatnio... Zgaduj... Liczę do trzech...

1. Szok jest jeszcze daleko...
2. Szok się zbliża...
3. Szok tuż tuż...

A więc... Kim on jest?

Szok nadszedł!!!

QUARD QUARD QUARD QUARD!!!

Przez cały czas od powstania Vajhalli pracował z nami, a od was się chciał nauczyć i odejść... Teraz nadszedł wreszcie czas powiedzenia prawdy i oto straciłeś kolejnego banańca... Nie wierzysz, sam go się zapytaj. Blefowaliśmy, że go nie znamy. Wydaje mi się, że wielkimi krokami zbliża się koniec Bananas Studio!!!

PS: Wydaje mi się, że te kroki są naprawdę WIELKIE!!!

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 20:39   #36
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Skąd: z Żagania (małe miasto niedaleko Żar i Zielonej Góry)
Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kyroman@6-06-2006, 19:10
Ad 2. Można by i na modders, ale wydaje mi sie, że tutaj więcej osób to przeczyta. I tak, na przykład, kiedy napisałem:

po około pięciu minutach przeczytał to pan Avertheme i napisał do izdeba1991. Niedługo potem został przyjęty i co napisał?

(Cytat z archiwum GG)
Wcześniej Izdeb1991 napisał w poście:
Czy są nam potrzebni ludzie do wymyślania imion?
Chyba nie, bo i sam nick Avertheme jest idealny do gry. Ale czy pan Avertheme, który nic nie umiał... UMIAŁ - czas przeszły! ... zgłosiłby się do nas, gdybyśmy napisali: potrzebujemy specjalistów od 3ds Maxa, najlepiej żeby mieli trzyletni staż w jakiejś innej grupie moderskiej, np. Poziomkaz. Na pewno nie. A teraz? Co pan Avertheme pisał do Izdeba?
Ciągle jakieś pytania, porady - uczy się chłopak i coraz lepiej mu idzie.
332322
Źle mnie zrozumiałes. W sygnaturce Avertheme znajduje sie odnosnik do forum waszej grupy modderskiej (BTW skin nie pasuje tematyce forum), a lepie, żebyście się połączyli z The Modders. Nie jest to żaden przymus, ale wg. mnie tak było by dla was lepiej.

Cóż z tym zbieraniem mod teamu to chyba mnie pzrekonaleś.

Ps. A tak po za tym do dalibyście na luz z tymi kłótniami z bananas studio. Lepiej żebyście sobie pomagali nawzajem i się wspierali niż się kłócić. Obie strony o wiele lepiej na tym wyjdą

Ps. 2 Izdeb, a skad wiesz, że Quard chce odejść z banans studio? Znam kilka osób które pracują nad kilkoma projektami. Som3 oficjalnei nalezy do the modders a i tak pracuje nad modem poziomek. Shergar też roi w dwóch projektach na raz. Tak więc quard niekoniecznie musi odejsc z Bananas Studio

RPG
Ojciec Redaktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania