Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 04-06-06, 16:46   #13
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
Kyroman, prószę uprzejmie o nie odpisywanie nieuprzejmych postów w związku z moja tezą.
Przepraszam bardzo, ale nie mogę się powstrzymać. Mam kilka zastrzeżeń co do tego, co napisałeś.
Cytat:
dalsza nasza konwersacja nie ma celu, ponieważ twój intelekt jest niewystarczający by móc zrozumieć połowę, chociaż mojej kontemplacji.
Rzeczywiście, niekiedy nie potrafię zrozumieć, co ty tam bełkoczesz pod nosem. Twoje teksty zawierają często tyle bluźnierstw, że trudno się połapać, co jest kłamstwem, a co nie. W sumie cała trudność polega nie na tym, by wychwycić kłamstwo, ale na tym, by znaleźć chociaż ziarno prawdy. Mam także zastrzeżenia co do poprawności gramatycznej i ortografii.
Cytat:
robienie moda nie jest łatwą rzeczą, i nie robi się go w kilka dni, taki Np. Diccuric powstawał 2 lata, a nie jak wy myślicie że 3-4 dni. Jeżeli macie taką wiedze na temat modowania to daleko nie zajdziecie
Nie myślimy wcale, tak jak powiedziałes, o robieniu moda w 3- 4 dni. A nasza wiedza o modowaniu?
Dopiero co zaczynamy, tak samo jak wy, więc nie masz tu co mówić o tym, że jesteśmy w tym laikami. Sami nie jesteście lepsi, a nawet sądzę, że nie dłużej niż za tydzień wasza grupa przestanie istnieć. Co do screenów, widziałem wasze.
1- przedstawia waszego bohatera, który nie został wykonany przez was, więc nie macie co się chwalić.
2- Pizza Chuck - przepraszam bardzo, ale ten pomysł podsunął ci pan izdeb1991 w rozmowie na GG.
3- zbroja z napisem "Porąbana Kolonia" - napisanie na teksturce dwóch wyrazów nie zabiera dużo czasu, no, jeśliby chociaż jakoś ładnie to wykonać, ale tak najprostszą czcionką?

Cytat:
A i właśnie: skoro o tym mowa, to pokaz efekt swojej pracy
Przykro mi bardzo, ale nasza grupa nie jest taka jak wasza. My najpierw dobieramy odpowiednich ludzi, planujemy, demokratycznie wybieramy, co ma się w modzie znaleźć, a potem odpowiednio rozdzielamy zadania. To trochę trwa, tak jak powiedziałeś, Diccurica tworzono przez 2 lata.

Cytat:
dalej będziesz ciągnął te bezsensowną rozmowę nie prowadzącą do celu lecz kolejnego bzdurnego dialogu
Chciałbym na koniec zauważyć, że to nie ja zacząłem, lecz ty, w swoim pierwszym poście w tym temacie:
Cytat:
Szczerze mówiąc-Nie uda sie wam!
Tak więc, nie sądzę, by dalsza rozmowa miała jakikolwiek sens, szczególnie z osobą (żeby nie powiedzieć czegoś bardziej znaczącego) taką jak ty.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 17:42   #14
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Wiesz co?Jesteś jak troll, a zasada brzmi:nie karm trolla.I ja tak zrobię, tylko dodam jeszcze:Brak słów chłopcze.
RPG
Nekromanta Xardasek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:22   #15
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

Ej dziewczyny pax między chrześcijany

Tak sobie czytam te wasze niepozbawione agresji posty i myślę, że szkoda czasu na takie pierdoły.

A co do pomocy to dlaczego by nie. Jak macie jakieś problemy to wbijać na nasze forum. Jak będziemy mogli to na pewno coś doradzimy (nijaki Beliar dość często z tego koRZystał).

No i powodzenia w modowniu

Aha i bynajmniej nikogo nie ponaglam, to były tylko słowa zachęty

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:31   #16
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Dobra, przejdźmy do konkretów!!
Koniec z kłótniami (i tak racja leży po naszej stronie). Ten temat miał dotyczyć grupy moderskiej Vajhalla, a nie wypominania błędów innym grupom, które są niezdyscyplinowane i nie potrafią się zorganizować.
Nasza grupa nie jest jeszcze wystarczająco skompletowana, potrzebujemy ludzi, którzy mają dużo ambicji i wolnego czasu oraz cokolwiek potrafią. Na dzien dzisiejszy jest nas trzech: Ja, Kyroman i jeszcze jeden kolega. Oprócz tego chęć współpracy wyrazili:
1. Tai- zaproponował stworzenie scenariusza i zrobienie intra oraz innych filmików, zajmie się również grafiką 3D.
2. Cynober- zajmie się tworzeniem loga Vajhalli i różnych innych rzeczy potrzebnych do oprawy graficznej menu gry.
3. Glorfinder- scrypter, pomoże tworzyć NPC i misje.
4. Kasen- powiedział, że może pomóc, ale nie wie czy umie dostatecznie dużo by się na coś przydać.

Prosimy także innych forumowiczów o przyłączenie się do naszej grupy. Jeśli ktoś chciałby zaistnieć w świecie moderów, to serdecznie zapraszamy!!

Potrzebujemy:
1. Specjalistów od Spacera
2. Grafików znających się na 3D Maxie
3. oraz ludzi, którzy mają duuużo weny twórczej do wymyślania imion, misji i przedmiotów.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:32   #17
\\Siekacz
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Po pierwsze shergar należy do jednaj z najlepszych polskich grup moderskich- "Poziomkaz",
W kraju? Na świecie!!

Cytat:
Przykro mi bardzo, ale nasza grupa nie jest taka jak wasza. My najpierw dobieramy odpowiednich ludzi, planujemy, demokratycznie wybieramy, co ma się w modzie znaleźć, a potem odpowiednio rozdzielamy zadania. To trochę trwa, tak jak powiedziałeś, Diccurica tworzono przez 2 lata.
Szczerze mówiąc nie wiem co zajeło tyle czasu twórcom Diccurica, chyba oni też sie dopiero uczyli zaczynając tego moda.

A jeśli chodzi o szukanie ludzi to nie jest takie łatwe. Większość poziomek sam lub z naszą pomocą sie wyszkoliło. Nie było tak że przyszedł ktoś co już wszystko umiał.
Najwyżej możecie poszukać grafików, ale nie jest to łatwe.

Liczcie na siebie, jak coś to raczej pomożemy.
RPG
\\Siekacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:34   #18
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Ten "nijaki" Beliar to ja.Wiec ja tam jestem często, dużo mi pomogliście, ale też dużo i nie, np teraz dałem wersje alpha żebyście sprawdzili czy działa ale nei sprawdzacie :/ :-(
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:37   #19
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

Eno przecież maci Mr Ecko od takich spraw.

Ja czasu nie mam więc z testowaniem się bawić raczej nie będę. Ale na pewno znajdzie się jakiś chętny...

Zapytaj Strażnika

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:39   #20
\\Siekacz
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Ten "nijaki" Beliar to ja.Wiec ja tam jestem często, dużo mi pomogliście, ale też dużo i nie, np teraz dałem wersje alpha żebyście sprawdzili czy działa ale nei sprawdzacie :/ :-(
Wszystkiego za was nie zrobimy. My pomagamy raczej w sprawach techicznych i za was moda testować nie będziemy Sugerował bym załatwić sobie jakiegoś testera.

EDIT
Znowu shergar mnie wyprzedził. A to cwaniak
RPG
\\Siekacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 18:46   #21
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Drodzy moderzy Poziomkaz!!!

Bardzo dziękuję w imieniu całej Vajhalli za słowa wsparcia. Liczymy na pomoc naszych starszych i bardziej doświadczonych kolegów, którzy już wiedzą, co i jak.

A co do tego dwulicowego, ba, trzylicowego Xardaska Nekromanty, to lepiej niech tak często nie zmienia nicków. Tu Xardasek, tam Beliar, doszły mnie słuchy, że gdzie indziej także Miltenek... Coś tu się kroi.

Dla zainteresowanych współpracą podaję numer GG:
9666729 - Ja
1743468 - izdeb1991 (lepiej zwracajcie się do niego, ponieważ łatwiej jest go zastać na komputerze)

Przykro mi, ale na razie nie mogę podać numerów innych Vajhallan, ze względu, że nie wiem, czy wyrażają na to zgodę, czy też, że nie znam ich numerów.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 21:05   #22
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Po pierwsze nie obrażaj mnie bo ja Cię nie obrazam, po drugie:To że ktoś ma kilka xywek nie oznacza że jest dwulicowy albo trzy licowy!.Po trzecie:Nie podajesz nr. gg innych członków bo ich nie ma!Jesteście tylko Wy dwaj!A teraz w ramach pomocy:jeżeli macie jakieś chęci i chcecie się czegoś nauczyć to pierwszym krokiem do światełka w tunelu będzie pójście po nauki na modders.Zyczę powodzonka, i życzę sobie że juz więcej nei będziesz rozwijał tego bezsensowanego tematu!Jak coś masz do mnei to na PW albo na gg, żeby nie zasmiecać forum.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 21:18   #23
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Nie podajesz nr. gg innych członków bo ich nie ma!
Przepraszam bardzo, ale przecież podałem już ich nicki. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, powiedz mi, kto to jest ten Mann i Quard, których zapisałeś na swojej liście banańców.
Cytat:
jeżeli macie jakieś chęci
Właśnie przed chwilą zrobiliśmy swojego pierwszego małego modzika z pomocą Sz. P Siekacza. Mod nie wprowadza do gry istotnych zmian, więc nie zamieszczamy go w Internecie. Nie będę go tu opisywał, bo i tak nie jest zbyt rozwinięty.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 21:57   #24
Avertheme
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Avertheme
Domyślnie

Do pana Xardaska ja wstępuję do Vajhalli i jeżeli panu zależy mogę podać mój nr. GG.

Vajhallia Górą!

...:::VISCA EL BARCA:::...
RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania