Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę GothicW8 nie chce sie zapisać, wcześniej się dało.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-12-13, 19:53   #1
Kusy Sonix

Kusy Sonix awatar

Domyślnie GothicW8 nie chce sie zapisać, wcześniej się dało.

Witam, mam taki problem w gothicu 2 NK. Miałem za małą rozdzielczość to zmieniłem ją w pliku gothic.ini. Niby dobrą dopasowałem ale obraz był źle ułożony (nie mój screen ale tak samo to u mnie wygląda) http://imageshack.us/f/89/gothic2nkv.jpg/. Przeczytałem, że trzeba zainstalować GothicW8 przez Application Compatibility Toolkit. Zainstalowałem i wszystko ładnie działa, zero błędów w obrazie, obraz był idealnie dopasowany do ekranu. Potem zachciało mi się zainstalować multiplayer do gothica i coś namieszałem i musiałem usunąć multiplayera. Następnie odpaliłem zwykłego gothica 2 NK i wyskoczył mi błąd. Reinstalowałem całego gothica wraz z tym Application Compatibility Toolkit. Chciałem również na nowo zainstalować GothicW8 no i niby pisze że zainstalowano pomyślnie: http://i.imgur.com/nObHGXc.png ale gdy wchodze do gothica to dalej mam źle ułożony obraz (taki biały kwadracik w lewym górnym rogu powrócił). Zauważyłem, że to chyba wina tego Application Compatibility Toolkit ponieważ (jak widać na screenie) utworzyło się "installed databases" ale po ponownym włączeniu programu tego nie ma. To samo było w panelu sterowania > usuń programy. Gdy wszystko działało był tam GothicW8 a teraz nie ma. Czy ktoś wie co z tym zrobić? Dlaczego nie moge zainstalować tego GothicW8 skoro wcześniej się dało?

Mam windowsa 8 64-bity, posługiwałem się tym poradnikiem: http://www.youtube.com/watch?v=mHIrtrmJ12Y

EDIT: NAPRAWIONE. Reinstalowałem Application Compatibility Toolkit na zmiane chyba z 10 razy, ściągałem od nowa też 10 razy ale sie udało. Nie wiem jak. Możliwe że to przez antywirusa bo przez cały ten czas kiedy gothic mi dobrze chodził był on wyłączony, problemy zaczęły się gdy postanowiłem włączyć ten antywirus (korzystam z Aviry).

Ostatnio edytowane przez Kusy Sonix : 25-12-13 o 23:18.
RPG
Kusy Sonix jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-14, 18:32   #2
squares48
Chrząszcz

Domyślnie POMOC

Czy moge prosić o linki bo mam taki bład ale tego gothicw8 i innych nie mogę znaleźć
RPG
squares48 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania