Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę The Nightmare "Zły Sen"

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-02-08, 10:36   #1
Lord Michał VIII
Krwiopijca

Lord Michał VIII awatar

Domyślnie The Nightmare "Zły Sen"

The Nightmare - Zły Sen
  • Nazwa: The Nightmare
  • Nazwa polska: Zły sen
  • Twórca: mm | TART
  • Tłumaczył: LMVIII
  • Wersja językowa: polska, rosyjska
  • Platforma: Gothic II NK
  • Długość: średni
  • Trudność: łatwy/średni
  • Premiera: sierpień 2006
Opis:
Cytat:
Modyfikacja ściśle powiązana z losami Bezimiennego z obu części Gothica. Jest to bardo duża zaleta ale pewnie dla niektórych wada. Spotkamy dużo znajomych a fabuła głównie toczy się na części Jharkendaru i jest utrzymana raczej w śmiesznym tonie.

Cytat:
Oficjalny opis:

Dobro wygrało a zło zostało pokonane. Ostatni sługa Beliara poległ. Wyglądało na to, że pokój na świecie został przywrócony, ale niebezpieczeństwo dało wyczuć się w powietrzu. Bohater właśnie obudził się i wstał ze swojego łóżka w kapitańskiej kajucie. Otaczała go nieprzyjemna cisza. Znalazł w swojej kieszeni klucz do drzwi i wyszedł na zewnątrz. Przerażający widok przyćmił jego umysł: Załoga zniknęła a kapitan statku leżał martwy na pokładzie...
Brak dialogów mówionych.

Źródło: http://www.gothicmods.info
Galeria: klik
Strona Twórców: http://mm-tart.net.ru/

Tłumaczenie w zasadzie w wersji finalnej (numer 1).

Gdy tylko czegoś nie zrozumiesz, znajdziesz jakiś błąd, coś Ci się nie spodoba albo spodoba napisz!!!

Pobierz tutaj -->http://themodders.org/index.php?showtopic=828

Życzę miłej zabawy

RPG
Lord Michał VIII jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-08, 19:29   #2
marcinsud
Chrząszcz

marcinsud awatar

Domyślnie

mam problem jestem już w wieży Xardasa, a w niej jest taki mały czarownik co mnie traktuje kulą ognia, wie ktoś co z nim zrobić bo mieczem nie mogę go zabić?
RPG
marcinsud jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-08, 00:03   #3
Pieczona Laga
Krwiopijca

Pieczona Laga awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał marcinsud Zobacz post
mam problem jestem już w wieży Xardasa, a w niej jest taki mały czarownik co mnie traktuje kulą ognia, wie ktoś co z nim zrobić bo mieczem nie mogę go zabić?
Wiesz co, trudno mi to przechodzi przez gardło, ale jest to jedna z tych niewielu rzeczy w modach do G2NK, których nie rozgryzłem. Próbowałem ze zwojami magii lodu, mieczem, młotem, magią runiczną, zwojami przemian w różne zwierzęta, łukiem, kuszą... No i nic. Lepiej temu po prostu nie wchodzić w drogę.
RPG
Pieczona Laga jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-08, 05:55   #4
strzelec

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pieczona Laga Zobacz post
Wiesz co, trudno mi to przechodzi przez gardło, ale jest to jedna z tych niewielu rzeczy w modach do G2NK, których nie rozgryzłem. Próbowałem ze zwojami magii lodu, mieczem, młotem, magią runiczną, zwojami przemian w różne zwierzęta, łukiem, kuszą... No i nic. Lepiej temu po prostu nie wchodzić w drogę.
Ja, gdy ostro potrenowałem siłę i broń jednoręczną to mogłem załatwić tylko tylko tego gostka na górze wieży Xardasa...
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-09, 10:03   #5
strzelec

Domyślnie

Dobra, z okazji tego, że często wchodzę na http://forum.gothic.phx.pl/index.php oraz to tutaj zatwierdzone są najlepsze mody, to oznajmię, że mod Nightmare "Zły Sen", który okazał się najczęściej ściągający i najwyżej ocenianym oszacowałem na 6/10! I chętnie podzielę się swoimi przeżyciami.

1.Po pierwsze dialogi były śmieszne dość ciekawe, tylko, jak zawsze krótkie kwestie mogłem czytać BARDZO wolno, a dłuższe to tak, że prawie zawsze nie zdążyłem doczytać kilku słów! Mam nadzieję, że nasi eksperci to wkrótce rozwiążą

2. Nightmare wreszcie zawiera wiele ciekawostek.
- podobał mi się styl i wysławianie Xardasa jak i Bezia - komiczny
- NPC także wydawali się mało mówić, a nawet w ogóle, mimo, że posiadali imiona, np. "niegościnni" Przesiedleńcy z kanionu i koczownicy. Rosjanie mogli to jeszcze dopracować...
- przy wejściu do obozu przesiedleńców, od razu na górze po prawej stronie zauważyłem barana, który stał, jakby był orłem na czubku Mercedesa!
- gdy rozpoczynałem 3 rozdział i poznałem Wrzoda(?), od razu połaziłem
po terenie i odkryłem, że tu obszaru jak za trzęsienie, co było dla mnie zbędne w tym aspekcie, a zamek okazał się dla mnie bardzo opustoszały, no, ale podkład dźwiękowy był jak najbardziej na miejscu i wprowadzał fajny nastrój!
- to narzędzie w stylu teleportu z opisem "działania nieznane" mnie trochę wpieniał, bo to raz nie działał, a to mnie przeniósł na jakieś łódki i dalej nie mogłem go rozszyfrować, odrzut totalny. Za to amulet Adanosa podnoszący życie znacznie mi pomógł w boju (miecz jednoręczny i kusza)

3. Mod wydawał mi się, jak zresztą i wam tajemniczy i zagadkowy, że zakładam, że każdy wszedł na nasze forum przynajmniej raz w rozwiązaniu któregoś zadania. Nawet po zakończeniu nie mogłem jeszcze do końca wyjaśnić sobie paru spraw!

To tyle ode mnie, jeśli ktoś miewał podobne odczucia, niech mi odpowie, a nie zostawi tak interesujący (z mojej strony) post, żeby przygotować się w przyszości na podobne wykonania rosyjskiej roboty!
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-01-09, 10:45   #6
Ichigo-Kurosaki
Czarny Goblin

Ichigo-Kurosaki awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Ichigo-Kurosaki
Domyślnie

A ja mam pytania:
Gdzie znalezc magiczny kilof i jak wejs do wiezy xardasa?
Zapraszam!!
RPG
Ichigo-Kurosaki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-08, 23:38   #7
diegosawyer
Chrząszcz

Domyślnie Jak to uruchomić?

Wypakowałem programem ruskim .exe pliki do folderu z grą, później też łatkę polską i nie wiem jak to uruchomić. Jak włączam NK to mam NK a nie zmodyfikowaną wersję. Może w jakiś inny folder wypakować? Poradźcie coś...
RPG
diegosawyer jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-08, 22:50   #8
*AngeL*
Chrząszcz

*AngeL* awatar

Angry Coś jest chyba nie tak...

Na wstępie chce was przeprosić jeśli już jest taki post. Jestem tu pierwszy raz.
Mam taki problem... ściągnęłam moda "Zły sen", zainstalowałam go, i uruchomiłam, na początku wszystko wydawało sie ok, menu sie pokazało itd. Włączyłam "nowa gra" lecz zamiast obrazu, widzę tylko czarne tło, na dole pasek życia i słyszę szum morza. Czasem tylko widzę prześwity mojej postaci.
I nie wiem co z tym jest nie tak!
Jeśli potrafilibyście pomóc, będę wdzięczna, i proszę co wyrozumiałość i cierpliwość

Pozdrawiam.
RPG
*AngeL* jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-08, 15:28   #9
Morph_93
Chrząszcz

Domyślnie

Witam mam pewien problem. Gdy jestem w jaskini gnomów, aby wejść do tego skarbca gnomów wstaję o północy. Podchodzę do obrazu i wymawiam zaklęcie, pokazuje się taki różowy dymek i nic się nie dzieje. Co mam zrobić? Może coś robię źle? Proszę o odpowiedź...
RPG
Morph_93 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-08, 11:58   #10
xardi95
Polna Bestia

xardi95 awatar

Question

a ja mam mały prblem otóż mam moda ale po rosyjsku
czy mógłby ktoś mi dać link do spolszczenia
z góry bardzo dziękuję

dobra mam polską wersję gry, ale mam mały problem a mianowicie gdzie mogę znaleśc ten magiczny kilof do otworzenia tej zawalonej jaskini?

Ostatnio edytowane przez xardi95 : 03-07-08 o 19:29.
RPG
xardi95 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-08, 07:37   #11
Ichigo-Kurosaki
Czarny Goblin

Ichigo-Kurosaki awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Ichigo-Kurosaki
Domyślnie

Cytat:
Napisał *AngeL* Zobacz post
Na wstępie chce was przeprosić jeśli już jest taki post. Jestem tu pierwszy raz.
Mam taki problem... ściągnęłam moda "Zły sen", zainstalowałam go, i uruchomiłam, na początku wszystko wydawało sie ok, menu sie pokazało itd. Włączyłam "nowa gra" lecz zamiast obrazu, widzę tylko czarne tło, na dole pasek życia i słyszę szum morza. Czasem tylko widzę prześwity mojej postaci.
I nie wiem co z tym jest nie tak!
Jeśli potrafilibyście pomóc, będę wdzięczna, i proszę co wyrozumiałość i cierpliwość

Pozdrawiam.

Mam taki sam problem.A dokladniej mialem.Zapisz gre , wyjdz z gothica , wejdz i kliknuij na wczytanie gry i to bedzie dzialac.
Zapraszam!!
RPG
Ichigo-Kurosaki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-08, 04:09   #12
strzelec

Domyślnie Problem ze ściągnięciem moda Nightmare

Siema wszystkim. Zacznę od tego, że nie mogę tego moda nawet ściągnąć. Przeglądałem jakiekolwiek posty na temat ów modyfikacji i nie moge znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mianowicie jak chcę zainstalować wersję rosyjską wymaganą do zainstalowanie łatki na stronach:
http://www.gothicmods.info/index.php/nightmare-pliki
lub
http://themodders.org/index.php?showtopic=828
pojawia się się wnerwiający mnie problem "404 Not Found'!
Na stronie
http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?page=1&id=003
również nie mogę moda pobrać!
Do tego nie mogę wejść nawet na stronę twórców:
http://mm-tart.org.ru/
bo antywirus mi mówi że znaleziono trojana i trzeba przerwać połączenie!

Please help me
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania