Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Fexo, Spykers - Kto mi wypija zapasy?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-10-16, 16:40   #13
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

Eddær postanowił szybko ustąpić miejsca uciekającemu i w tej samej chwili podłożyć mu nnogę, pomagając przez to Berserkowi. Myrthańczyk musi mieć bardzo dobry dzień i sam to zauważa, analizuje i czeka na rozwój sytuacji.

[Fexo, najlepiej usuń swój post, bo i tak nie pasuje, a i jest zbędny skoro tak się akcja potoczyła]

[Nie musi go usuwac ani zmieniac. ja czasem was wstrzymam z akcją aby dac wiekszy opis sytuacyjny, bo może sie zdarzyc, że dana lokalizacja bedzie w przyszłości scena innych wydarzeń. A wszyscy wiemy o co w sesji chodzi i co sie dzieje. - Smutas]
Sleep the journey from your eyes

Ostatnio edytowane przez Smutas : 14-10-16 o 16:42.
RPG
Spykers jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 16:48   #14
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Gdy Eddær podciął nogi Epikurowi jaszczuroczłek złapał uciekiniera i wyszczerzył się do niego w niezbyt przyjemnym grymasie. Spoglądając na swojego towarzysza dojrzał po chwili stojącego przed nimi Smutasa. Fexo wyszczerzył się na myśl co zaraz się stanie.
-Tego jegomościa szukasz? - Fexo wskazał na pojmanego Epikura

[Edit: Mam już wolne tak więc możemy zacząć ostro z sesyjką czyli post za postem. Posta i tak bym nie kasował bo to nie miałoby celu.]
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

Ostatnio edytowane przez Fexo : 14-10-16 o 16:53.
RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 16:54   #15
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Dobiegający do was Smutas potyka się o czyjąś nogę i leci łbem do przodu. Pada tak pechowo, że wali rogami swojego hełmu w dupę Epikura. Ten wydaje z siebie taki pisk, że na sąsiednich stołach pękają kufle z piwem. Potem się podrywa i ucieka przez drzwi do karczmy, mimo ze akurat były zamknięte… Po chwili widzicie zamiast drzwi tylko jedna deske smętnie bujającą się na zawiasach…
Smutasowi jakoś udaje się wstać. Rozgląda się dookoła.
- O, cześć Spykers! – woła uradowany. Potem spogląda w bok na Fexo. – A to co, masz oswojonego kameleona? – pyta. Przez chwilę stara się skupić wzrok. Gdy mu się to w końcu udaje mina mu rzednie…
- A, witam kochanieńkiego Gubernatora! Co też was tutaj sprowadza? Nie widzicie co się tu dzisiaj dzieje? Chcecie się zabawić czy służbowo wpadliście? Bo jak służbowo to ja nic o tym nielegalnym bimbrze nie wiem ani nie słyszałem. Ani o nielegalnych walkach, ani o nielegalnych zakładach i grach hazardowych. A o tym pobiciu, co to ten facet wszystkie zęby stracił, to nawet nie słyszałem. Ja tu dopiero co wszedłem. – tłumaczy się Smutas. – W ogóle to ja niewinny jestem! – Bije się w piersi aż huczy.

[he, he, he... Przeciez nie bede bił Epiokura na sesji, w której nie uczestniczy. Ot, i on i ja jesteśmy tylko epizodami w waszej przygodzie.]

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 14-10-16 o 16:58.
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:03   #16
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Gdy Fexo usłyszał pisk Epikura nieomal nie udławił się ze śmiechu który jak na złość nie chciał ustępować. W końcu gdy uciekinier odszedł jaszczuroczłek spojrzał na Smutasa i z zamyślonym wyrazem twarzy jął przysłuchiwać się jego tłumaczeniom. Gdy Berserker uderzył się w pierś Fexo poklepał go po ramieniu.
-Spokojnie Smutasie dziś nie jestem tutaj służbowo jako Gubernator. Przyszliśmy tutaj za tropem sławy, bogactwa i alkoholu. Mówiąc zwięźlej jesteśmy tutaj aby podjąć się pewnego zlecenia.
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:14   #17
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

- Mianowicie jesteśmy tu z ogłoszenia właściciela tej gospody - kontynuował Eddær - Musimy jakoś się do niego dostać. Flaszkę gorzalki dla ciebie jeśli nam w tym pomożesz i drugą jeśli dasz radę wyeliminować choć jednego konkurenta.
RPG
Spykers jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:18   #18
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

- Cha, cha, cha… - zarechotał berserker. – Wy też w tej sprawie? Tu chyba ze dwudziestu chętnych się do tego zadania już zdążyło zgłosić. Ja tam nie za bardzo wierzę w tego złodzieja, bo właściciel karczmy co kilka miesięcy to ogłasza i zawsze jest tak samo jak dzisiaj. Kilka lat temu zrobiłem mu numer. Złapałem jednego pijaka, zaniosłem do piwnicy i wsadziłem do beczki z winem. A potem wezwałem straż miejską niby że złapałem złodzieja i zażądałem nagrody. Karczmarza o mało szlag nie trafił, ale musiał zrobić dobrą minę do złej gry i zapłacił, chociaż od tamtej pory sympatią do mnie nie pała. Zresztą zaraz zobaczycie co on ogłosi. – Smutas wskazał ręką na podchodzącego do kontuaru grubasa.
Opasły karczmarz wspina się na kontuar i głośno woła:
- Kochani moi! Tylu was się zgłosiło do wykonania zadania że nie jestem w stanie każdego ugościc i zakwaterować. Zrobimy tak, wy płacicie za trunki i noclegi, a temu co złapie złodzieja ja podniosę nagrodę do 200 flaszek spirytusu! Co wy na to? –
Odpowiada mu ryk entuzjazmu zgromadzonych.
- Widzicie spryciarza? I tak na naiwniakach zarobi tyle, że nawet 500 flaszek spirytusu mu by się opłacało dać. Ten pomysł ze złodziejem to mu nieźle kabzę nabija. – zarechotał Smutas. – Ale jak chcecie w tym brać udział to sami z nim pogadajcie. Może i ktoś go okrada, ale mnie to nic nie obchodzi. A jak chcecie szybciej się do niego dostać, to z [b]nią pogadajcie. A na to uważajcie! - Pierwsza to posługująca tu dziewczyna, druga za to tańczy przed barem ku zadowoleniu zgromadzonych.

Wredny barbarzyńca

Ostatnio edytowane przez Smutas : 14-10-16 o 17:59.
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:47   #19
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

- Dzięki - odparł Eddær i zwrócił się do towarzysza - chodźmy do tej kelnerki. Musimy opracować jakiś plan. I to bardzo dobry plan. Tymczasem wypatruj dziewczyny.
RPG
Spykers jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 17:57   #20
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Fexo bez ceregieli skierował swe kroki ku pięknej dziewuszce rozdającej piwo klientom. Z delikatnością poklepał dziewczę po ramieniu aby zwrócić na siebie jej uwagę. Kobieta odwróciła się w jego stronę, a zaraz po tym dołączył do nich Eddær.
-Witaj piękna dziewojo. Słyszałem od pewnego bardzo rzetelnego źródła - tutaj Fexo wskazał na pijanego Smutasa - Że możesz nam pomóc dostać się do karczmarza. Widzisz ja i mój przyjaciel chcemy podjąć się u niego tego zlecenia ale ta hołota skutecznie nam przeszkadza.

[W zasadzie nie wiem z jaką kobietą rozmawiam bo w moim wypadku link do jej karty nie działa ]

RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 18:01   #21
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Dziewczyna odwróciła sie do was.
- Kolejni chetni na darmowe chlanie? Ale to juz nieaktualne. - obejrzała was od stóp do głow. - Nie wygladacie na wyrwikufli. Na pewno macie sprawe do mojego pryncypała? Bo jak sie okaże że chcecie go tylko naciagnąć, to wam nogi z dupy powyrywa. - wyjasniła.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 18:07   #22
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

-Biorąc pod uwagę to jakie męty się do niego zgłosiły aby wykonać to zlecenie to cóż... Na pewno nie my chcemy go naciągać na darmowe chlanie i nocleg - Jaszczuroczłek uśmiechnął się delikatnie do dziewczyny - Razem z moim przyjacielem chcemy mu po prostu pomóc w złapaniu złodzieja i to wszystko.

RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 18:23   #23
Spykers
Artistic soul

Spykers awatar

Domyślnie

- On chciał powiedzieć, że chcemy wziąć udział w tym przedsięwzięciu, i że na pewno nie okazemy ssię być całkowicie bezuzyteczni. Gdzie możemy zapłacić za nocleg?
RPG
Spykers jest offline  
Nieprzeczytane 14-10-16, 18:25   #24
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Dziewczyna kiwa na was ręką.
- Chodźcie za mną. - i rusza w stronę schodów na górę.
Na piętrze jest jakby ciszej. Mniejsze stoły poustawiane są w osobnych boksach zapewniających dyskrecję siedzącym tam gościom. Dziewczyna prowadzi was na sam koniec pomieszczenia gdzie jest wolny stolik.
Po drodze mijacie kolejne boksy. Zauważacie tam kilka siedzących i rozmawiających ze sobą osób.
W pierwszym boksie zauważacie starca siedzącego wraz z zakapturzonym gościem. W kolejnym boksie siedzi elegancki obywatel oraz kolejny facet w kapturze. W kolejnym boksie jest łysol wraz z kimś wyglądającym na albinosa.
W końcu dochodzicie do końca pomieszczenia.
- Poczekajcie tu na gospodarza, zaraz mu powiem że jesteście. – wskazuje wam niewielki stół z czterema krzesłami. - Chcecie coś do picia lub jedzenia? A o noclegu to porozmawiajcie z gospodarzem. -

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania