Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Spellbound pracuje nad Gothic IV

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 26-08-07, 19:10   #37
Frodo
Czarny Goblin

Domyślnie

sir_doom --> to jest fanart i nie należy tego brać poważnie. Poza tym zarówno podtytuł jak i ten fanart wyglądają brzydko
RPG
Frodo jest offline  
Nieprzeczytane 26-08-07, 22:17   #38
Burratos
Jaszczur

Burratos awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Burratos Wyślij wiadomość przez Skype™ do Burratos
Domyślnie

Ehhh A było tak świetnie. Nad Gothic-em pracował jeden światnie zgrany zespół, a teraz co. Dali nam FANOM jakiegoś nowego dewelopera który zajmie się robieniem dóżych nosów i bajkowym wyglądem.

Zostało nam tylko to zdjęcie:
Zdjęcie!!!

RPG
Burratos jest offline  
Nieprzeczytane 26-08-07, 22:47   #39
lord arekk
Krwiopijca

lord arekk awatar

Domyślnie

Chociaż jest jakaś iskierka nadzieji bo zespół Piranha Bytes robiąc Gothica 1 tez nie miała doświadczenia w grach RPG, a wyszło im coś całkiem niezłego.
Nieprzeczytane 26-08-07, 23:14   #40
Burratos
Jaszczur

Burratos awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Burratos Wyślij wiadomość przez Skype™ do Burratos
Domyślnie

No tak . Zawsze pozostaje jakaś nadzieja. Zresztą zobaczymy, morze to będzie kompletny nie wypał, a morze gra wszechczasów. Zostaje nam czekac na konkretne informację no i samą grę .

RPG
Burratos jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 02:33   #41
Szpecu
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Szpecu
Domyślnie

Powiem wam jedno. Moim zdaniem nasi Polscy moderatorzy lepiej by stworzyli Gothica 4 niz ta firma która go ma zrobić. A juz najlepiej by było gdyby PB dalej tworzyla tą gre a oddanie komus takiego waznego projetu jest po prostu skazane na nipowodzenie Gothic 4. Oj cos mi sie zdaje że grafa bedzie gorsza od 3 i w ogóle gra bedzie zwalona jak sto h**ów.

PS: Wolałbym żeby Gothic 4 nigdy nie powstał jeżeli nie stworzy go PB
RPG
Szpecu jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 03:06   #42
Babo
Jaszczur

Domyślnie

Wiecie wszystkiego mieć nie można. Ja się ciesze że w ogóle gothic 4 będzie. Ciesze się że mogę sobie pościągac łatki do gothic 3, i cieszę sie że nie będzie idiotycznego dodatku, no chyba że by był w formie nocy kruka czyli dodaniua paru questów i troszku świata.

Mamy co mamy i trzeba coś z tym teraz zrobić. Na pewno nie narzekac bo co nam to da? Wszystko zależy teraz od tych panów. Wręcz jowood nie znoszę po tym co odwaliło z PB, to i tak się ciesze że zrobią coś z g4. Jak im gówno wyjdzie to porobimy mody, a jak będą niemożliwe to będzie ich koniec bo się głównie opierają na serii Gothica. Więc muszą to zrobi dobrze bo już nas zawiedli przy g3 a jak zawiodą przy g4, to mogą jechać na kafelkarzy go Wielkiej Brytanii.

Nie jest tak źle. Choć ekipa za dużo profesionalizmu nie pokazało i wywiad tez zbyt dobry nie był, to jedno mnie zaciekawiło. To że będą z nami gdać słuchać propozycji, po prostu liczyć się z naszą opinią. Niby tak jest przy każdej grze, ale tu mam przeczucie że chłopaki naprawdę się starają.

Pożyjemy zobaczymy, ale nie ma co lamentować tylko cieszyć się że w ogóle g4 wyjdzie bo niedawno nawet to nie było pewne.
RPG
Babo jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 10:41   #43
Ulv

Domyślnie

Gościu wyżej dobrze prawi
Za to ten jeszcze wyżej... nie widziałeś, to nie gadaj i to się tyczy wszystkich co szlachetnie mówią Gothic bez PB to nie gothic.
Przed Spellboundem rysuje się nowe wyzwanie. Widzieli trzecią odsłonę, skrytykowali ją nieźle i zapowiedzieli, że błędy z trójki będa tylko niemiłym wspomnieniem.
Nie ma powodu, żeby im nie wierzyć. A fabuła? Może nie byc Beziego, i co z tego? Szlag jeden kim gram. Może jakieś L4 dla Beziego? Nie za dużo świata naratował? Co poniektórym nudzi się wieczne oglądanie jego potylicy. Nie bądźmy zaciemniali. Klimat nie klimat. Może odmiana? Hę?
Póki co zapowiedzi Spellbounds są w 100% dla mnie dobre. Nic nie budzi moich zastrzeżeń.
RPG

Nieprzeczytane 27-08-07, 11:59   #44
klakierek
Chrząszcz

klakierek awatar

Domyślnie

Bez Bezimiennego nie ma Gothica ta postać chodź nie miała imienia to miała charyzmę charakter i przy tekstach takich jak "Powiedzmy sobie strzeże, przyszedłeś tu tylko po to aby móc pocałować Gomeza w dupę" nie można sie uśmiechnąć Bezimienny to Gothic takie jest moje zdanie oczywiście nie można ciągnąć cały czas historii Bezia ale to o nim opowiada ta gra jak opowieść o Bezimiennych bohaterze się skończyła to Gothic się skończył więc to teraz robienie gry na siłę.
RPG
klakierek jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 12:02   #45
sam fisher
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do sam fisher
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ulv Zobacz post
co szlachetnie mówią Gothic bez PB to nie gothic.
Eh, gdyby tak naprawdę szczerze popatrzeć, to zobaczcie jaki krok zrobiła Bethesda między Morrowind - Oblivion (opinie są różne, jednak Oblivion jeśli chodzi o skrypty, efekty jest bardziej zróżnicowany) a PB między Gothic II - Gothic III. PB'owcy nie zrobili właściwie nic - w złym tego słowa znaczeniu. Spieprzyli system walki, grafikę (PROPORCJE LUDZKIE), różne smaczki (wszystkie bronie na plecach, także wyżej wymienione proprocje), skrypty (właściwie każdy quest jest taki sam, polega na znalezieniu czegoś, wybiciu czegoś ... nic więcej. To dla mnie jest już po prostu skandal. Świat sterylny również...). No i miasta prawie takie same.

No, ale toż już off-top się zrobił, przepraszam...
RPG
sam fisher jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 12:28   #46
AddoN
Tunak Pierwszy

AddoN awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał sir_doom Zobacz post
Aj z tym ostatnim zdaniem bym polemizował . W Planescape: Torment nie chodziło o uratowanie świata (ani w ogóle niczego/nikogo innego), jak widać gra i tak jest przednia. Co do fabuły... co byście powiedzieli na to, żeby grać "tym, który nosił Uriziel"? Naprawdę możliwości jest OGROM. Fabuła czegokolwiek ma to do siebie, że zawsze można wszystko wyjaśnić, poprowadzić dalej itp itd. Jeśliby sensownie wyjaśnić, to bohaterem może być nawet umierający wieśniak, bez nogi, ręki, ślepy i głuchy ("od zera do bohatera"). Nigdy nie zgadniemy co chodzi po głowie panom (i paniom?) ze Spellbound, wszystko to tylko gdybanie. Znając tą firmę konkrety na temat fabuły dostaniemy dopiero po premierze (chyba, że JoWooD... szczerze to nie pamiętam gry JWD, której fabuły (chociaż części) nie znaliśmy przed premierą)...
Planescape to swoisty traktat filozoficzny BI, wiec troche nadwyraz wyszukany przyklad dales. Nie wiem czy w Spellboundzie pracuje banda cpunow, ale jezeli tak, to kto wie co z G4 wyjdzie

A co do pomyslu z Urizielem.... To by byl zajebisty pomysl. Oby wpadli wlasnie na cos takiego.

Cytat:
Napisał Burratos Zobacz post

Zostało nam tylko to zdjęcie:
Zdjęcie!!!
Nie moge patrzec na to zdjecie Ralfa... Ma u mnie najwiekszy szacunek, ale to podobienstwo z piratem Handrym mnie rozwala za kazdym razem...
RPG
AddoN jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 14:43   #47
Pfejt
Krwiopijca

Domyślnie

Dla mnie gothic mógłby się już skończyć... żeby to bezimienny zawsze ratował świat? Wolę bohaterów z jednym przeznaczeniem... A może(raczej na nie poważnie), Bezi się ożeni, będzie miał dziecko i to nim będziemy grali? Ale byłoby fajnie(ze skrzyżowanymi palcami, u rąk i nóg...).
RPG
Pfejt jest offline  
Nieprzeczytane 27-08-07, 17:13   #48
sir_doom
Polna Bestia

sir_doom awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Addon
Planescape to swoisty traktat filozoficzny BI, wiec troche nadwyraz wyszukany przyklad dales.
Po co się rozdrabniać . Znam wiele tego typu RPG, ale nie wszystkie (nawet z nazwy) byś znał (nie tylko zresztą Ty) W co ja nie grałem, kiedy mi się nudziło... a Planecape znają prawie wszyscy (albo chociaż wiedzą o czym ta gra jest).

Jak widzę po raz kolejny powraca kwestia Gothic'a 3... W gruncie rzeczy to nawet fajna gra... Mówię poważnie! Gdyby nie to, że silnik i balans walki są całkowicie zje... spier... "niedopracowane" i ogólnie byłaby bez większości bugów (wg bug trackera - link - jest ich prawie tysiąc (tych które nie zostały naprawione) + te których jeszcze nie znaleziono + bugi engine ~ zgaduję, że dwa-trzy tysiące ich będzie) grałbym w nią pewnie długo...

Na razie naprawdę nie ma powodu do niepokoju. Spellbound to porządna firma i skoro podjęli się robienia gry RPG, to znaczy, że są do tego gotowi. Jeśli jednak do świąt nie wydadzą obiecanego patcha do Gothic 3 (a naprawdę wiele się nie spodziewam - optymalizacja i SDK dla modderów wystarczą), ja też zacznę bluzgać (bardzo brzydko)...

Ostatnio edytowane przez sir_doom : 27-08-07 o 20:50.
RPG
sir_doom jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania