Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Parszywiec, albo Nordmarczyka opisanie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-05-20, 16:32   #229
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

Oskar naprawdę nie sądził, że jest aż tak pijany. Ale w sumie jakby się zastanowić był długo nieprzytomny, a ta odrobina alkoholu mogła mu przez to zaszkodzić. Zresztą z jego szczęściem znalezienie tych kamieni tym bardziej mogło świadczyć, że coś ma już w czerepie.
- Brydż? - zapytał zdziwiony, również szczerząc się jak debil. - Mam nadzieję, że na pieniądze. Świetnie się składa, mogę zostać waszym bankierem.
Zamierzał pociągnąć tę zabawę. Był ciekaw jak jego umysł postrzega tego przeklętego Epikura.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-20, 21:08   #230
 Mika 123
Obywatel milicjant

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Eee... No jasne, że mamy pieniądze, prawda?
- No masz je przecież! Miałeś wziąć! - oburzył się Epikur.
- Nie, to ty miałeś gwizdnąć z ratusza.
- A takiego! Nie będziesz moimi pieniędzmi grał.
- Co za skąpiradło!
- Skąpiradło? Beze mnie byłbyś nikim. Nawet nie wiesz ile mi zawdzięczasz. Zupełnie nieodpłatnie dałem ci rzetelne informacje o Raderze.
- Tamtego twojego bełkotu to nawet Garrett miał dość, a co dopiero ja.
- Piwo ci postawiłem, kiedy zawaliłeś sprawę z Nemo.
- O... A tego to już odmówić nie mogę.
Epikur jest taki jak zawsze, nic się nie zmienił. Umysł Nordmarczyka nie zniekształcił znacząco obrazu tego przyklętego, szalonego, cynicznego filozofa na tronie, a raczej w gubernatorskim berecie. Nikt nie wie czy coś takiego istnieje, ale właśnie spoczywa na głowie tej łysej mendy.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 15:31   #231
 Ancoron
Jeden z wielu

Ancoron awatar

Domyślnie

Zamaskowany patrzy na wszystko uwaznie, czujny i uśmiechnięty. Sytuacja jest dokładnie taka jaka miała być. Podprowadził tych wszystkich niewiernych Epikur owi pod ratusz. Gorzej że było ich tak wielu, czyli tata miał rację, że lud się burzy. Przegral zakład. Szkoda mu było w zasadzie tych pięćdziesięciu sztuk złota.
W takiej sytuacji ktoś taki jak on może zrobić tylko jedno. Rusza do swojej rezydencji w górnym mieście, na wyjebce, pogwizdując cicho. Miecz i tarcze odbierze z koszar w innym czasie. Czas do domu.

Somewhere over the rainbow
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 21:18   #232
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

- Panowie... - powiedział Oskar pojednawczo. - Skoro nie macie pieniędzy to jak chcecie grać? Ale nic straconego... Na zewnątrz jest pełno kruszcu. Nazbierajcie sobie i wtedy będziecie mieli o co grać.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania