Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Co wam sie najbardziej podoba w modzie Mroczne Tajemnice?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 11-12-09, 08:49   #25
 Kyrie
Shaman

Kyrie awatar

Domyślnie

W MT podoba mi się, to że możemy zostać przywódcą Obozu Przy Kopalni, jest dużo zadań, nowe gildie, nowe postacie, nowe lokacje. Najbardziej podoba mi się to że mod, jeszcze bardziej upiększa Gothic 1.

Mistrz Pracowni Alchemicznej | Doomhammer | For the Horde! | Obywatel Archolos
RPG
Kyrie jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-09, 20:24   #26
DiegoFAN
Polna Bestia

DiegoFAN awatar

Domyślnie

mi najbardziej w mt podobala sie muza in extremo.szkoda tylko ze jej nie przetlumaczyli.
RPG
DiegoFAN jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-10, 22:47   #27
Schinigami
Krwiopijca

Domyślnie

Według mnie w MT najlepsze jest to że nowe elementy dobrze wkomponowują się w stary świat... Najbardziej spodobał mi się moment gdy po raz pierwszy idziemy do Łowców oków, gdy orkowie wpadają do ich obozu...
RPG
Schinigami jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-10, 00:54   #28
Michalxx9m
Skazaniec

Domyślnie

sorry za 2 posta,net wkur..a mnie od tygodni
śmiej sie śmiech to zdrowie!Oby nam wszystkim to wyszło na zdrowie!
Pozdrawiam i polecam!

Ostatnio edytowane przez Michalxx9m : 26-01-10 o 01:25. Powód: 2 post
RPG
Michalxx9m jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-10, 01:04   #29
Michalxx9m
Skazaniec

Domyślnie

Mi sie podoba bo można zostać szefem obozu przed kopalnią,w MT przynajmniej czuć kolonie karną,ale wkurzyła mnie misja z zabójstwem Neka,wszystko ok a tu nagle trzeba poproś jakiegoś maga żeby odczytał to dziwne pismo które ma zły jak go zabijamy,i nikt tego nie odczyta prócz Algierona maga pradawnych,a po całej koloni szukałem jakiegoś maga co by to odczytał,Ale po za tym MT
są super!Tylko szkoda że nie ma dubinngu.Ogólnie gra miodzio!!!!!!!!!!
śmiej sie śmiech to zdrowie!Oby nam wszystkim to wyszło na zdrowie!
Pozdrawiam i polecam!
RPG
Michalxx9m jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-10, 20:34   #30
SuchaSosna
Krwiopijca

Domyślnie

W MT podobało mi się najbardziej gotowanie. Na drugim miejscu arena starego obozu, fajnie, że taki eks-zbieracz ryżu może ubić Kharima No i trzecie miejsce - system statystyk z G2. Koniec z 30 pkt za mistrzostwo 1h!

PS. Ale i tak mod całkowicie mnie odrzucił masą bzdurnych bugów, które łatwo można by usunąć (spadłem i zaliczyłem zgona wchodząc na Arenę Wiecznego Ognia czy jakoś tak- dziura w trawie) i tak beznadziejnym pomysłem jak wprowadzenie zabójców - mam postać na 1 lvlu, zaczynam grę, a tu nagle trach! zza krzaka skacze na mnie bandzior i jednym hitem posyła do Beliara...
RPG
SuchaSosna jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-10, 12:47   #31
jbn
Chrząszcz

Domyślnie

Mnie w MT podobała się poprawiona grafa, nowe zbroje (miałem ich chyba ze 20-najlepsza ta ze smoczych łusek), oczywiście po przejściu G2 czym byłby gothic bez smoków? Mt są chyba 3 o ile się nie mylę i 2 można sobie przyzwać (małego i dużego) oczywiście hełmy-chociaż niektóre mogłyby wyglądać lepiej (maska gladiatora jak kask do hokeja) no i pradawni oraz kryształy-ogólnie lubię machać wielkim mieczem (świetny miecz Ostatni cios) ale MT daje możliwość zarówno machania mieczem jak i potężnej magii (ja nauczyłem się do 5 kręgu, mimo iż byłem wojownikiem, nie wiem ale być może Xardas mógłby nauczać 6, bo przy urizielu miałem kwestię stworzenia runy a ona wymaga 6 kręgu i bezi miał kwestię w stylu: "jestem magiem coś tam coś tam")-co powiecie o lodowej zamieci czy jakoś tak? potężny czar zadający 666 obrażeń za jedyne 5 many i w dodatku bardzo szybko się rzuca, poza tym przy kombinacji armia upadłych (kryształ 5 kręgu) + lodowa zamieć (kryształ 5 kręgu) można nabijać niebotyczne levele, wystarczy przyzwać 10x6 zombie (300exp każdy) i użyć lodowej zamieci no i jesteśmy bogatsi o 18k expa za jedyne 255 pkt many-koniec z kupowaniem zwojów u Xardasa. Wielkim plusem jest także wyspa uriziela na której można zrobić po prostu koksa (uwielbiam koksować bezia) poszedłem tam w 2 rozdziale a wróciłem jako heros (ok. 200 siły, ok. 100 zwinki, ok. 400 many, ok. 1k hp) i wszystko dzięki wielkiej liczbie mikstur i paru kryształkom.

Na zakończenie: MT RLZ!!!
RPG
jbn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-10, 14:30   #32
brzozaph
Czarny Goblin

brzozaph awatar

Domyślnie

W MT mi najbardziej podoba się Obóz przed Kopalnią. Fajna rzecz zostać jego przywódcą. Podoba mi się to, że Wyzysk mi codziennie płaci i mogę werbować strażników, aby za mną wszędzie chodzili
RPG
brzozaph jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-07-12, 17:03   #33
PanKiller
Polna Bestia

PanKiller awatar

Domyślnie

chociaż temat jest co się podoba to napiszę o tym co nie, ale to są tylko drobne szczegóły.
Najgorsze według mnie było zamienienie grafiki na tej z G2, przecież cały G1 był kojarzony z tą szarą grafiką, zachmurzonym niebem, itd.
I czemu skoro się jest przywódcą obozu to dostaje się wypłatę?

nie wiem czy warto było wskrzeszać temat, ale chyba w takim można się ciągle wypowiadać?

RPG
PanKiller jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-12, 21:37   #34
Quentin1113
Polna Bestia

Quentin1113 awatar

Domyślnie

Mi najbardziej przypadli do gustu Przemytnicy i wszystkie misje z nimi związane^^ Chociaż zbroje mają słaby wygląd, ja bym dał Zbroję cienia + tekstura zbroi przemytnika ^^

A nie lubie w MT tego że nie zależnie od tego w jakiej gildii jesteśmy możemy zostać strażnikiem w obozie przed kopalnią >_<
RPG
Quentin1113 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania