Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Gothic II: The Returning

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-07-13, 20:09   #1
Esteka
Polna Bestia

Domyślnie Gothic II: The Returning

Cześć, właśnie skończyłem grać w Noc Kruka magiem ognia. Jak kilka dni temu przechodziłem Gothic 3, zauważyłem, że jest faktycznie strasznie niedociągnięty (tak wiem, że pośpieszali, obcinali koszty itd.), ale najgorsze, że strasznie łatwy... Dobra, a więc przejdę do rzeczy, czy mod do Gothic II Noc Kruka jest trudniejszy od "podstawki"? Chciałbym zająć się czymś mega trudnym i co ważniejsze nowym, ale dalej Gothic, ponieważ jest to chyba najlepsza gra jakąspotkałem.
RPG
Esteka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-13, 12:29   #2
Szpon_Beziego
Jaszczur

Szpon_Beziego awatar

Domyślnie

The Returning jest strasznie trudny, poza tym przechodzi się go kilka tygodni chyba (nie wiem nie sprawdzałem) więc jeśli potrzebujesz moda trudnego do Gothic'a to ten jak najbardziej polecam!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-13, 17:25   #3
Wentress
Krwiopijca

Wentress awatar

Domyślnie

Jak dla mnie to ten mod to na razie najlepszy mod do Gothica NK w historii! Można zostać guru w Nowym Bractwie, Uczniem jakiegoś żywiołu itd. Zgadzam się też z panem @UP gdyż mod jest zarąbiście trudny! Jest wiele gildii dodatkowych i chyba 2 nowe główne albo 1 nowe główne. Polecam!

- Wycinek ze Shout Boxa
RPG
Wentress jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-07-13, 11:48   #4
siewka181
Chrząszcz

Domyślnie

Returning nawet na łatwym jest trudniejszy od podstawki a co dopiero na poziome rzeźnik + max 9h snu na dobę +aktywne pułapki frustracja gwarantowana ;d.
RPG
siewka181 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-13, 19:39   #5
Inferius
Chrząszcz

Domyślnie

A mikstury u handlarzy? Odnawiają się? A może mana u bohatera odnawia się z czasem?
RPG
Inferius jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-13, 01:27   #6
strzelec
Krwiopijca

Domyślnie

@Inferius
Mikstury się nie odnawiają. To punkty życia bohatera się odnawiają. Jak coś zjesz, wypijesz albo jak pójdziesz spać (oczywiście tutaj, w celu pełnej regeneracji, musisz wybrać opcję "Śpij"). A mana w tym modzie (z niewiadomych powodów) już nie regeneruje się sama podczas snu.

Czy też tak macie, że jak atakujecie kogoś w porcie, to rzucają się na Was wszyscy okoliczni mieszkańcy? Chyba w podstawce tak nie było, nie?
I czemu Bosper tak mało płaci za te skóry? Powinienem chyba zatrudnić się u innego mistrza, nie?

P.S. I zapraszam do zapoznania się z resztą moich pierwszych wrażeń z moda na tej stronie - http://themodders.org/index.php?topi...427#msg1095427

Ostatnio edytowane przez strzelec : 05-08-13 o 01:32.
RPG
strzelec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-13, 18:32   #7
wardasz
Cieniostwór

wardasz awatar

Domyślnie

nie, w podstawce w porcie jak się na kogoś rzuciłeś to wszyscy was otaczali i kibicowali. no chyba że widzieli to paladyni, ci interweniowali. ale zwykli ludzie to tylko w dolnym (i chyba w górnym) mieście mieszali się do bójek, o straży nie wspomnę
RPG
wardasz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-13, 14:30   #8
strzelec
Krwiopijca

Domyślnie

Czy ktoś wie, gdzie (w Mieście Nieumarłych) dokładnie są magiczne bełty do Dozownika, broni potrzebnej do pokonania Azgalora?

Bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć...

Ostatnio edytowane przez strzelec : 28-08-13 o 14:41.
RPG
strzelec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-13, 16:22   #9
Maus Mase
Chrząszcz

Domyślnie

Witam, mam pewien problem. Gdy rozmawiałem z Xardasem w Gothic 2 Noc Kruka Returning pisało, że nauczono umiejętności szybkiego biegania. Czy da się uruchomić bieganie poprzez jakiś przycisk?
RPG
Maus Mase jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-13, 19:22   #10
Surmolex
Kąsacz

Surmolex awatar

Domyślnie

Wciśnij M .
RPG
Surmolex jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-13, 15:07   #11
THC_Joint
Czarny Goblin

THC_Joint awatar

Domyślnie

Ty Daron ty pedale pierdolony. Ciebie i Miltena wziąłbym i kurwa zgwałcił dziobem ścierwojada jebany dziadu, wiesz? A potem was kurwa utopił wy pierdolone pedały jebane w dupę, Innosa się boita? Wy kurwy jebane. Nosisz te kolorowe kurwa gówna i myślisz, że taki kozak jesteś? Jakbym ci wypierdolił na brode to byś się kurwo zesrał. Bym cię technicznie zajebał ty szmato pierdolona. W Innosa wierzysz? Jeden drugi kurwa Milten pierdolony, Daron, Gorax kurwy pierdolone jebane cwele. Co jest kurwa pedały pierdolone? Adanos kazał wybaczać, tak, kazał być dobry ale jak takich chujów się ogląda to nawet Adanos się kurwa przewraca w niebie. Że On ma jeszcze taką cierpliwość i was kurwa do wody żywcem nie wrzucił pedały jebane. I tak się za was pomodlę chociaż was kurwy bym zajebał. Zajebałbym was ale bym wam podał ręcznik żebyście wytarli te swoje brzydkie mordy z krwi. Tak was kurwy nienawidzę. Cwele pierdolone. Beliara wyzywacie a co on wam kurwa zrobił? Że głosił chaos? Że mówił dziwne rzeczy? Że nawoływał do wojny? To jest kurwa takie złe? Ty pierdolony pedale co dźwigasz te runy jebany ty kurwa Daronie zajebany w dupę. Co ty kurwa dźwigasz i... Sam jesteś chuju z Khorinis. Co? Wyrzekniesz się Króla? Ni chuja! Jesteś pierdolonym magikiem, niestety. Dźwigasz te kurwa jakieś gówna i "hoh" zwoje wielki kozak bym cię tak kurwo kopał jak ścierwojada ty jebany cwelu. Ty Miltenie kurwa czy tam Milten Plescott co ty odpierdalasz ty pedale pierdolony. Bym cię kurwo spotkał to bym cię zajebał tymi rękoma ty jebańcu. Byś kurwa przepraszał, byś chuju... przepraszałbyś kurwa jakbym cię spotkał w porcie ty pedale dwudziesto-kurwa- kilogramowy. Cwele obrażajcie Adanosa, obrażajcie Beliara. OK, możecie przyjąć taką kurwa hipotezę, że nie ma Beliara, nie ma Adanosa. W porządku. Ale kurwa jeżeli on jest. Jeżeli umrzecie, jeżeli On wam się przedstawi, pokaże wam co wy ty kurwa głosicie. I co wy mówicie? Posracie się kurwa. Posracie się kurwa obiecuję wam to! Dlatego ja mam to w dupie co wy se tu głosita. Głośta se kurwa dalej. Mam to w piździe. Ja i tak wierzę w Adanosa, w Beliara mam kurwa kochającą rodzinę, Xardasa. W chuju was mam! Możecie pisać kurwa najgorsze głupoty. A wy tu mówicie o miłosierdziu, że co ja mam nadstawić drugi policzek? Dupę wam mogę nadstawić żebyście mi oblizali pedały pierdolone. Co ja będę leżał, będziecie mnie kopać oczerniać moją wiarę kurwa? Co wy myślicie, że słudzy Adanosa to są kurwa jakieś cioty? Pedały? Ja kurwa... Ja i Thorusa kocham i kurwa Diego kocham i wszystkich, i magów. Ja nie mówię, że ten jest taki, ten jest gorszy. Czy strażnik czy kopacz czy bandyta. Jesteś człowiekiem to pomóż drugiemu człowiekowi chuju kurwa Daron śmiejesz się bo strażnik rudę ukradł ty kurwo jebana? Jakbym miał trójkę dzieci na wykarmianie to tą rudę sprzedał za dwa złote na chleb to byś się kurwo śmiał ty chuju? Taki jesteś kozak pierdolony bo się śmiejesz z cudzego nieszczęścia? Jakby miał pieniądze to by nie kradł tych bryłek ty pierdolony pedale jebany. Brak mi słów kurwa na was cwele pierdolone. Daron jebany, Milten, Gorax. Milten zwoje ma kurwa jebany. Przepisuje to chyba z biblioteki nowicjuszy to wyszukujesz ty kurwa cioto pierdolona. A ten kurwa Daron następny pedał pierdolony ja mówię kurwa, ja wierzę w Adanosa i wierzę w Beliara i możecie ich wyzywać kurwa bluźnić Ja jeszcze bardziej się cieszę i współczuję kurwa. Współczuję waszych kurwa mózgów. Przepraszam raczej kurwa brak kurwa tych mózgów. Bo jeżeli ktoś nie wierzy to OK pierdole to. Jeżeli ty masz jakiegoś swojego Rhobara kurwa króla to ja nie wejdę do świątyni do kogoś kto kurwa kocha Rhobara i nie będę mu wrzucał bo ty jesteś pojebany. Jeżeli ktoś wierzy w Adanosa czy w Beliara niech sobie wierzy niech mi nie wchodzi w drogę. Niech sobie wierzy. Ja też wierzę oczywiście w Innosa, że był dobry i wierzę w Beliara. Dlaczego kurwa ubliżasz takim ludziom na przykład ty pedale jebany Daronie pierdolony albo ty Miltenie kurwa ty kurwa Plescott ty jesteś kurwa mentalnym ścierwojadem ty pedale pierdolony a nie Milten Plescott ty kurwa cwelu bo brak mi na Ciebie słów. Ja jestem sługą Adanosa jestem wojownikiem z krwi i kości i ty możesz se kurwa posągi na ulicy kurwa niszczyć zdejmować a mnie to pierdoli. Ja nie jestem kurwa pedałem i nie lubię kurwa kaplicy w Khorinis i Vatrasa bo mnie to też wkurwia ale jeżeli byś mi wszedł z butami do izby i zdjął figurkę Adanosa kurwa z mojego pokoju to bym cię kurwo zabił. Bo ja mówię jestem wierzący, nie jestem kurwa jakiś popierdolony kurwa kaznodzieja, który nie wiem... Bo jestem sługą Wody ale nie taki, że jak Vatras kurwa, że będzie pierdolił od rzeczy tylko ja znam swoją wiarę. Wiesz co to jest kurwa Wodny Krąg? Wiesz co to jest powódź w Jarkhendarze? Wiesz ile jest kurwa cudów potwierdzających istnienie Adanosa? Oczywiście ty będziesz kurwa mówił, że to jest chuj, oszustwo! Wiesz co to jest Prastara Wiedza? Poczytaj ty kurwa pedale jeden z drugim. Kurwa ty Daronie ty kurwo jebana ty, ty Miltenie i ty tam kurwa ty Goraxie zajebany w dupę poczytaj o tym kurwa. Wiesz ile jest cudów kurwa boskich? Ty byś się... Ty się kurwa nie boisz, ty jesteś takim kozakiem. A może masz dwie złote monety w kieszeni kurwa i... A ty chuju pop... Ty kurwa Daronie se kupiłeś kostur i kurwa taki kozak jesteś? Bo ty masz kurwa... Bym cię pierdolnął kurwa kamieniem ogniskującym to byś się kurwa zesrał pedale jebany. Taki kozak w Khorinis. Taki prowokator jesteśta pierdolone? Ja nie muszę prowokować bo jestem sobą i nigdy w życiu bym czegoś takiego nie robił w Khorinis. Bo wiecie, że jest sługów Adanosa w chuj w Królestwie Myrtany i wiecie, że dużo reakcji... Co wy chcesz być wspomniany przez Herolda pedale jebany? Zapomnij kurwo ty! Chcecie być sławni bo takie coś robicie? Ludzi obrażacie, Adanosa? Jeden z drugim głosi w Khorinis, że to jest kurwa niebieska na Adanosa. No ty jesteś kurwa pedał pierdolony no. Ja to nie wiem, jak umrzesz... Jeżeli Adanos jest bo ja wierzę na sto procent, że jest. A jeżeli jest... Bo jest! Chociaż nie chcę ci tego wmawiać bo jesteś tak kurwa głupi jeden z drugim, że kurwa szkoda słów... To będziecie mieli przejebane. Tylko mówię... Jeszcze możecie się nawrócić kurwa i przebaczy wam wszystko Beliar, Adanos to co mówicie. Ale kurwa jeżeli tak będziecie dalej postępować, tak będziecie kurwa propagować to życzę szczęścia. Życzę kurwa szczęścia. I szczerzę wam powiem w chuju was mam to co głosicie. Pierdolę was szczerze mówiąc. Bo jestem za inteligentny żeby kurwa musieć się kurwa denerwować. Chociaż powiem, że mnie wkurwiata niesamowicie tym co tu wstawiacie. Ten jebany pedał kurwa Daron se stoi, zbiera monety pierdolony. Co ty kurwa masz za wiarę? Ty wiary kurwa chuju nie widziałeś! Złoto... Jeszcze trzeba kurwa umieć je zbierać! A ty kurwa zbierasz chyba tylko spermę swojego ojca ty pedale pierdolony. Masz złoto? Bo ty wyżulisz coś od Sary albo Hakona? Ty chuju wiesz co to jest wiara kurwa? Magia? Rotacją dłonią? Bym ci przypier... Byś kurwa te złoto zanim byś podniósł to byś kurwa już leżał na ziemi ty kurwa pedale Hagenie pierdolony chcesz tutaj mi kurwa przykozaczyć? Myślisz, że się ktoś przestraszy? Na pewno nie ja! I ty kurwa Milten co ty tu kurwa piszesz ty pedale? Kurwa, że Pyrokar cię już nie rucha w dupę to kurwa musisz się wyładować tutaj na Adanosie? A chuj wam w dupę! I wierzę, że Adanos mi to wybaczy. I drugiego policzka nie nadstawię i co? Wy będziecie mi bluźnić kurwa na Adanosa na Beliara a ja mam was głaskać i powiedzieć kocham was? Wybaczam wam to, wszystko wam wybaczam bo Adanos kazał ale pierdole was jednocześnie w dupę! I chuj wam w dupę, do ciebie Daron zwłaszcza, Milten kurwa Plescott też kutasie i do Goraxa i do wszystkich kurew prowokatorów jebanych którzy uprawiają magię ognia. Chuj wam w dupę! O! I możeta mi kurwa kostur siorbać bo ja się was kurwa nie boje. Bo ja mogę um... Ja mogę teraz kurwa umrzeć kurwa za Beliara. Możesz mnie kurwa przypalić kulą ognia i umrę kurwa z uśmiechem na twarzy, że umarłem za Adanosa. Bo to jest dla mnie sens życia jakby nie to, to bym se dawno kurwa już podciął żyły. Dlatego się nie boje kurwa z nikim bić, nigdzie kurwa iść bo wierze, że kurwa Adanos mnie zbawi i wierze, że jak umrę to wierzę, że umrę i będę potem z Adanosem. I was pierdole w dupe dlatego się nikogo nie boje. Może jestem psychiczny... Tak! Piszcie, że jestem psychiczny, może i jestem bo kocham Adanosa i Beliara. Jeżeli to jest psychiczne to pierdolta się! Ja się kurwa nikogo nie boje. Nawet Adanosa się nie boje bo wiem, że jest neutralny. A was pierdole w dupę cwele i drugiego polika nie nadstawie. Tylko bym przekopał jednego drugiego, rzucił ścierę żebyśta se wytarły krew. I na koniec chuj wam w dupę! Na razie pedały pierdolone!

Ostatnio edytowane przez THC_Joint : 12-09-20 o 13:57.
RPG
THC_Joint jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-14, 14:30   #12
connor15

connor15 awatar

Domyślnie

Mi się ten mod bardzo spodobał. Można znowu zostać nekromantą i magiem wody. Spodobał mi się również 7 rozdział oraz mnóstwo nowych misji w modzie. Polecam go każdemu fanowi gothica.
RPG
connor15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania