Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - Informacje ogólne

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 23-12-10, 17:02   #349
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Zbliżają się święta. Dlatego jestem bardzo ciekawy czy twórcy "uraczą" nas jakimś "newsem", albo ujawnią screen dotąd niepokazanego drzewa. Tak by na 100 % zrobili gdyby ludzie się "dopominali" o tego moda. Teraz już nikt prawie tego nie robi. Mod powoli odchodzi w zapomnienie. Pojawiają się bardzo dobre mody które rajzują graczy. Moje osobiste zdanie jest takie, że jeśli mod kiedykolwiek wyjdzie to nie będzie lepszy niż chociażby Piratenleben.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-10, 17:32   #350
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

No niestety są trzy wyjścia. Albo prace idą bardzo powoli, albo idą pełną parą, ale twórcy nie chcą dawać innym nadziei, newsów i pracują w spokoju. Albo mod został porzucony. Co do Piretenleben to mod był bardzo dobry, a gdyby Czas Zapłaty był taki jak on to byłoby dobrze.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-10, 18:16   #351
Till
Czarny Goblin

Domyślnie

Jak można przeczytać na themodders, orcwarrior wrócił, prace nad modyfikacją nadal trwają i, jak sam napisał:
Cytat:
Mam nadzieje ze będe w stanie wrzucić jakies materiały z moda w niedlugim czasie
RPG
Till jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-11, 21:04   #352
UnderLord
Polna Bestia

UnderLord awatar

Domyślnie

Co tu tak cicho? Czyżby prace ustały? Czekałem na ten mod najbardziej ze wszystkich, nie chciałbym się zawieść ustaniem prac

Znany także jako Urtrax.
RPG
UnderLord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-11, 21:20   #353
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał UnderLord Zobacz post
Co tu tak cicho? Czyżby prace ustały? Czekałem na ten mod najbardziej ze wszystkich, nie chciałbym się zawieść ustaniem prac
A Świąteczny Gameplay to co?

Подземелье Белиара | Ученик Меча
RPG
Xsant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-11, 14:26   #354
Sigon
Chrząszcz

Sigon awatar

Domyślnie

Gameplay jak to gameplay, jeszcze bardziej podsycił mój apetyt na moda, a jestem już naprawdę głodny... Jednak przydałaby się jakaś niekoniecznie oficjalna, jednak optymistyczna data premiery. Ja stawiam że będzie to jeszcze przed świętami wielkanocnymi

Rapidshare & everything rs's shox!
Piszę poprawnie po polsku.
RPG
Sigon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-11, 23:26   #355
Petro600
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Petro600
Domyślnie

Ludzie, mam nadzieję, że docenicie to, iż w ogóle taki dodatek powstanie, i oto zacytuje coś ze strony PoziomkaZ:
Cytat:
Mroczne Tajemnice 2.0 wreszcie skończone!!!

... Ale niestety, nie dostaniecie go. Dlaczego? Jest kilka powodów. Oto one:
1. Ludzie, którzy nic nie robili, tylko krzyczeli, że dubbing miał dawno wyjść oraz ci którzy pytali się kiedy wyjdzie dubbing.
2. Ludzie, którym się nie spodobały nagrane głosy. Część z nich twierdziła, że sama nagra lepiej. Cóż, teraz będą meli okazję.
3. poczen (nie mogłem się powstrzymać )
4. Ogólnie mamy wszystko i wszystkich w dupie.
Wersja moda 2.00 będzie tylko i wyłącznie do dystrybucji grupy PoziomkaZ i osób ściśle z nimi związanych. Po prostu mamy dość was wszystkich i postanowiliśmy wam odpowiednio podziękować. Przy okazji, wraz z napisaniem tego newsa, forum staje się offine i takie pozostanie przez kilka dni aby wszyscy mogli przeczytać tego newsa. Później forum jak i strona przestaną po prostu istnieć.
PS. To nie jest żart Prima Aprilisowy.
PS 2. Oprócz PoziomkaZ i dubbingujących, moda mogą dostać jeszcze osoby, które zostaną wytypowane przez kogoś z naszej grupy. Ale jak na razie nikt poza Fenixem (jego nr gg był podany w jednym z artykułów) nie jest skłonny dzielić się modem.
PS3. Shergar jako jedyny się pod tym nie podpisuje.
PS4. Macie aktywnego ShoutBox'a abyście mogli wyrażać swoje opinie.
Więc mam nadzieję, że nie pojawi się tu więcej ludzi, twierdząc, iż słaby dubbing, lub coś, co z modem związane bo werdykt będzie taki, że The Modders zostawią moda dla siebie iż miała do tego powody. Przez taką osobę ucierpi wiele użytkowników, którzy z niecierpliwością czekali na ten dodatek, i nie zarzucili żadnej obelgi wobec tego moda. Wiec proszę was, zastanówcie się przed tym. Nie mówię oczywiście o tym, jak znajdzie się buga czy coś w tym stylu, tylko paplania bez powodu typu " Słaby dubbing sam bym zrobił lepszy" Dajmy czas The Modders ponieważ ten mod będzie pewnie jednym z największych, pewnie także pobije Mroczne Tajemnice, lub Diccuric'a.

Pozdrowienia od Petro600

Ostatnio edytowane przez Petro600 : 04-02-11 o 23:36.
RPG
Petro600 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-11, 11:31   #356
najman
Chrząszcz

Thumbs up

Rozmawialem z Admistatorem czasu zaplaty powiedzial ze mod bedzie skonczony kwietnia 2011r na 100%

Nie pisz dwóch postów pod rząd. - Elem

Ostatnio edytowane przez Elem : 05-03-11 o 17:07.
RPG
najman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 11:12   #357
Dr.Rewelka
Krwiopijca

Dr.Rewelka awatar

Domyślnie

wątpię prędzej kwiecień 2012r
RPG
Dr.Rewelka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 11:58   #358
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Dr. Rewelka - a dlaczego tak myślisz? Rozmiń swoje przypuszczenia. Nie chcesz chyba abym Twoją wypowiedź traktował jak spam...

Z newsów, czy gameplay'i widać postęp prac. Mod wolno się produkuje, ale nie wymagajmy od ludzi co robią coś za darmo pośpiechu. Modują poświęcając swój własny wolny czas, więc nie narzekajmy.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 19:59   #359
Dr.Rewelka
Krwiopijca

Dr.Rewelka awatar

Cool

nie nabijam sobie postów bez sensownymi wypowiedziami mówię to co uważam za słuszne , co to za różnica 3 czy 300 postów dostane za to pieniądze nie a więc mam głęboko w du.... te posty apropo wcześniejszej wypowiedzi czemu nie wieże w premierę moda w kwietniu ? otóż ową premierę przesuwano już kilka razy , prawdopodobnie by poprawić wszystkie błędy lecz tak owe jeszcze są , choćby podpisy (teksty postaci ) za szybko znikają a to widać w filmiku który ma ledwo parę minut a co gdyby miał pół godziny ? znalazły by się też inne błędy. Swoją drogą wieże w to że twórcy moda chcą nas onieśmielić doskonałością moda a nie jakimś fajnym modem lecz z masą błędów tak jak to było z modem mroczne tajemnice tworzonym przez (poziomkaz)
RPG
Dr.Rewelka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-11, 20:53   #360
Till
Czarny Goblin

Domyślnie

Podawana była tylko jedna premiera modyfikacji - grudzień 2008...
Cytat:
prawdopodobnie by poprawić wszystkie błędy lecz tak owe jeszcze są , choćby podpisy (teksty postaci ) za szybko znikają
A nie pomyślałeś, że szybkie przewijanie dialogów było zrobione specjalnie...?
Cytat:
Swoją drogą wieże w to
Władca Pierścieni: Dwie Wieże - fajna książka

Prace nad modyfikacją trwają długo, ale w tym czasie grupa zdążyła ją znacząco ulepszyć, w porównaniu do tego, jak to było np. w 2008 roku.

Ostatnio edytowane przez Till : 06-03-11 o 20:57.
RPG
Till jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania