Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Zadanie "Kopacze i ruda" w II razdziale

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-04-05, 11:13   #1
chudzienki
Chrząszcz

Domyślnie

Nie mogę dokończyć zadania, gdyż nie ma możliwości wyciągnięcia żadnych informacji o stanie wydobycia rudy od Fajetha. Wcześniej odwiedziłem już Marcosa i Diego - wszystko ok! A Fajeth ma mnie w d.... Żadnego zadania z wykoszeniem zębaczy (zresztą idąć do kopalni już je wymiotłem) - przy zagadywaniu w dialogach jest tylko KONIEC. Nic nie wynika ani z rozmowy z myśliwym chyba Jergenem, drugim paladynem u wyjścia do kopalni, ani ze strażnikiem Bigotem. Klapa! Czyżby jakiś bug? Szkoda bo mam postać na 29 poziomie i zaczyna się fajnie wymiatać szponikiem... Pomocy
RPG
chudzienki jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-05, 12:27   #2
zabek00
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do zabek00
Domyślnie

nie wiem może nie zabiłeś przywódcy stada jest koło wieży strażniczej pod górkę od kopalni spróbuj jeśli to nie pomoże to nie mam pojęcia
Nieprzeczytane 21-04-05, 13:10   #3
Pantera_osw
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Pantera_osw
Talking

Chyba masz jakiegos buga. Ja zawsze najpierw gadalem z tym gosciem no i on normalnie dawal mi zlecenie zabicia wszystkich zebaczy, potem jak pogadasz z Bilgotem to on Ci powie o przywodcy stada i wtedy wystarczy zabic tylko przywodce, a reszte mozna zostawic. Sproboj wczytac poprzedniego save'a, a jak to nie pomoze to chyba bedziesz musial grac od nowa :P

100 post napisałem 11.08.2005 o gdzinie 18:38
RPG
Pantera_osw jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-05, 13:26   #4
Pająk
Czarny Goblin

Pająk awatar

Domyślnie

Może nie wolno zabijać zębaczy wcześniej bo już mu nie przeszkadzają i nie daje ci zadania Nie zdażyło mi sie tak jeszcze więc chyba bug i jak nie masz sejwa... szkoda by było grać od początku ale chyba nie masz wyboru
Pająk jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-05, 13:41   #5
Borsio
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Borsio
Domyślnie

U mnie też tak sie zdażylo. próbowalem i próbowalem, ale nichcial mi nic powiedzieć nawet niedal mi misji zabicia zębaczy a niezabijalem ich wcześniej. To musi być jakiś bug. Jedynym wyjściem jest zacząć grać od nowa chyba że masz sejwa zapisanego gdzieś przedtem może zadziała ale niejestem pewnien, ja niemialem i musialem grać od nowa!!!
Nieprzeczytane 21-04-05, 14:41   #6
Mateusz_04
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Mateusz_04 Wyślij wiadomość przez MSN do Mateusz_04
Domyślnie

Poszukaj jeszcze jakiś zębaczy ja zawsze jakiegos przeoczylem.Jeszcze raz spokojnie sie porozglądaj.
RPG
Mateusz_04 jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-05, 15:19   #7
PredAlien

Domyślnie

Ja zabiłem najpierw zębaczy a dopiero potem dostałem zadanie zabić przywódce stada a nie zębaczy więc to czy ich zabijemy wcześniej czy później nic nie zmienia.
Po otrzymaniu zadania na planszy pojawi się Przywódca stada. Wystaczy znaleść dziada i zabrać mu pazury dla Lutera z Khorinis.
RPG

Nieprzeczytane 21-04-05, 15:38   #8
Pandora PL
Jaszczur

Pandora PL awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by PredAlien@21-04-2005, 14:19
Ja zabiłem najpierw zębaczy a dopiero potem dostałem zadanie zabić przywódce stada a nie zębaczy więc to czy ich zabijemy wcześniej czy później nic nie zmienia.
Po otrzymaniu zadania na planszy pojawi się Przywódca stada. Wystaczy znaleść dziada i zabrać mu pazury dla Lutera z Khorinis.
174987
Czy trzeba się uczyć zbierania trofeów żeby zabrać przywódcy pazury?

A propo twojego pytania jaką postacią grasz, bo jak magiem to wogule nietrzeba zabijać zębaczy.
RPG
Pandora PL jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-05, 16:10   #9
Pantera_osw
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Pantera_osw
Talking

Tak trzeba nauczyc sie zrywania pazurow. Przywodca stada pojawi sie tylko wtedy kiedy pogadasz o tym z Bilgotem i obiecasz zabrac go z GD. Wlasnie kolego, jesli grasz Magiem to nie musisz robic tego zadania, musisz tylko Najemnikiem i straznikiem:>

100 post napisałem 11.08.2005 o gdzinie 18:38
RPG
Pantera_osw jest offline  
Nieprzeczytane 22-04-05, 07:33   #10
chudzienki
Chrząszcz

Domyślnie

Serdeczne dzięki wszystkim za rady ale to chyba mi raczej nie pomoże ... Mam oczywiście wcześniejsze zapisy gry ale to nie pomaga. Kilka razy (każdą gildią) przeszedłem Gothica II i nie miałem tego problemu. Teraz dodatek próbuję przejść strażnikiem/paladynem. Przywódcy stada nie ma gdyż nie było o nim mowy podczas rozmowy z Bigotem. Ten strażnik u wejścia do kopalni Tandorf czy jakoś tak mówi, że mam iść do zamku porozmawiać z kapitanem Garondem (wróciłem do zamku ale ten nie miał mi nic do powiedzenia). Z nerwów przejechałem się po którymś z kopaczy szponikiem - na to Fajeth - że takim jak ja nie ma nic do powiedzenia! Klapa! A już ostrzyłem sobie smaczek na poszukiwaczy w III rozdziale! Długo nie zacznę od nowa, bo każdy wie ile czasu wymaga dokładne czyszczenie terenów i wykonywanie wszystkich zadań. Pozdrówka dla wszystkich.
RPG
chudzienki jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania