Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Zadanie "Gniazdo polnych bestii"

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-02-05, 21:43   #1
Generał John
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Generał John
Domyślnie

Mam mały problem. Otóż jak zaliczyć zadanie zniszczenia gniazda polnych bestii. Gdy zabiłęm te trzy "robaki" w śtodku i razem z najemnikiem doszliśmy do końca on mówi coś żę "to tu skończyli ci farmerzy" po czym "wracajmy". Opcja dialogowa jest tylko "wracajmy" ale po tym zadanie jest nie wykonane. Chyba jest coś nie tak... Już raz w GII robiłem to zadanie ale nie pamiętam jak to zkończyęłm.
RPG
Generał John jest offline  
Nieprzeczytane 24-02-05, 22:00   #2
Mjoker
Mjoker, The One and Only

Mjoker awatar

Domyślnie

Hm... u mnie z tym zadaniem jest tak:
Najpierw zawsze wybijam wszystkie Polne Bestie w okolicy jaskini i w jej wnetrzu, nastepnie hm... jest rozmowa z Festerem i przyjecie zadania z gniazdem. Po dojsciu do jaskini Fester mowi, co ma mowic i "Wracajmy". Wiec zaczynam znow rozmowe "Wracajmy", a on na to, ze i tak Bezimienny nic mu nie pomogl. Wiec Bezimienny obija mu twarzyczke jak sie patrzy, jeszcze raz zaczyna dialog i po sprawie...
Zadanie skacze do tych "wykonanych", a przy okazji hm... czesc zadania od Jarvisa jest zrobiona .

Ale musze zaznaczyc, ze zdarzaly mi sie zadania z bazowego GII, ktore mimo faktycznego ukonczenia nie wskakiwaly do "wykonanych", np. "Listy Goncze" juz na zawsze zostalo w tych "do wykonania" i to bez zadnego powodu... Tyle, ze to juz podczas grania w GII + NK
Nieprzeczytane 25-02-05, 11:58   #3
Elf
Krwiopijca

Domyślnie

Idż z Najemnikiem do jaskini i pozabijajcie wszystkie polne bestie w jaskini.Gdy już je zabijecie.Fester mówi swoje i potem mówi:"wracajmy"Pogadaj z nim jeszcze raz i ty powiedz wracajmy on powie swoje,że mu nie pomogłeś.Za to zlej i gdy się obudzi pogadaj z nim znów i zadnie wykonane
RPG
Elf jest offline  
Nieprzeczytane 25-02-05, 12:27   #4
MAGNUM
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do MAGNUM Wyślij wiadomość przez MSN do MAGNUM
Domyślnie

To jest dziwne zadanie. Ja je wykonuje następująco, podkreślam, że w tym czasie chciałem dołączyć do najemników. Najpierw wybijam polne bestie w jaskini i w okolicy jaskini, następnie przyjmuje zadanie od Festera, udałem się z nim do jaskini. Po dojściu Fester mówi "To tu zginęli ci ludzie, to obrzydliwe, wracajmy" (czy jakoś tak) i wtedy Fester zaczyna iść w stronę tego miejsca gdzie cały czas macha mieczem w czasie drogie ma tylko jedną opcje dialogową "wracajmy", ale jak już dojdzie to pojawia się jeszcze jedna "Czy mogę zostać najemnikiem" (chyba tak to brzmiało) a on odpowiada, że mu pomogliśmy z bestiami, ale to było zadanie dla niego (to oczyszczenie gniazda) i że nikt nie może się o tym dowiedzieć i wtedy pojawia się jeszcze jedna opcja dialogowa, po której już jest walka z Festerem i zadanie wykonane
Smoki bez dusz na me rozkazy.
Ich wolność to tylko wspomnienie.
Bo prawdziwa moc leży w sile.
Więc nie licz na śmierć.
Gdyż śmierć jest nagrodą.
Czy wciąż chcesz stawić mi czoło?
Czy wyzwiesz mnie na pojedynek?
Gdzie stawką jest śmierć?
Tylko po to, by odzyskać wolność…
RPG
MAGNUM jest offline  
Nieprzeczytane 25-02-05, 14:08   #5
Skotu Łowca
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Skotu Łowca
Domyślnie

Tez mialem z tym problem ale jakos poszlo bo zrobilem tak:
Poszedlem z nim do jaskini, wybilem polne bestie, i gdy ten powiedzial "wracajmy",poszedlem za nim. Po dojsciu do farmy onara, powiedzialem "wracajmy",a po czulej wymianie slow i obiciu mu czegos co przypomina twarz zabralem mu to co mial, a w dzienniku zadanie bylo wykonane.
RPG
Skotu Łowca jest offline  
Nieprzeczytane 25-02-05, 18:29   #6
Generał John
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Generał John
Domyślnie

Dzięk. teraz już pamiętam. Zapomniałem poprostu obić mu twarzyczki.
RPG
Generał John jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania