Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę G3 Prastara wiedza Temmy

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-06-15, 17:39   #1
pyscz
Krwiopijca

Domyślnie G3 Prastara wiedza Temmy

Witam. Jako, iż postanowiłem zasiąść do Gothica 3 (znowu) latam sobie w celu wydłużenia samej zabawy za tabliczkami u kupców korzystając z dawnych porad w dziale G3 (czy on jest jeszcze otwarty?). Piszę w tym dziale bo myślę że tutaj zostanie łatwiej dostrzeżony, jeżeli moderatorom to przeszkodzi prosiłbym o przeniesienie tematu. Problem jest następujący: w mojej wersji gry - Gothic 3 Cp 1.75 Quest Pack 4 Cm 2.62 bez rozszerzenia Konsekwencje przetłumaczony przez pana RobeN - odpowiadający na chwile obecną mojemu wyobrażeniu ideału Gothic 3 (czekamy na CSP) spotkałem się z problemem następującym: U handlarza Temmy'ego w Silden powinny występować tabliczki, jednak posiada on w swym asortymencie tylko rybki. Słyszałem że w następującej wersji gry tabliczki zostały tam przywrócone (wiem że w jakichś starszych wersjach je usunięto). Zwracam się z prośbą o wypowiedz jakiegoś starego wyjadacza z aktualnym info czy te tabliczki tam występują czy też Temmy'ego mogę spokojnie olać gdyż został on ich na stałe pozbawiony. Z góry dziękuje. Pozdrawiam fanów gry Gothic
RPG
pyscz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania