Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Droga Adanosa - co zrobić?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-07-12, 17:36   #1
FacePlam
Chrząszcz

FacePlam awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do FacePlam
Question Droga Adanosa - co zrobić?

Siema, chciałbym się zapytać wszystkich forumowiczów o Drogę Adanosa.

Mój problem jest taki, że wyswobodziłem już Cape Dun, w którym przed podbiciem miałem 80rep. bodajże u orków ( teraz mam oczywiście 100 ). Ale nie zrobiłem tam głównych misji, takich jak zniszczenie Reddock, czy Buntowniczego Podziemia w Cape Dun. Tak więc wtedy byłem po stronie Reddock, w którym miałem wtedy 85rep. Wyswobodzenie Ardei chyba się nie liczy, więc o początku gry nie będę wspominał.
Więc wtedy byłem tak chyba bardziej po stronie Innosa, bo nie naskarżyłem na buntowników, nie zabiłem ich i wgl. robiłem dla nich co tylko mogłem.

Ale teraz naszła mnie chęć bycia takim bardziej "neutralnym", więc chciałbym być po stronie Adanosa. Normalnie byłbym jeszcze bardziej zły, ale tak jakoś lubię troche tych buntowników. No i moje pytanie jest takie: skoro już wyswobodziłem 2 miasta ( Cape Dun i Ardeę - nie wiem jak się to pisze ), ale zrobiłem dużo questów dla buntowników i ogólnie im pomagałem na początku gry, to co muszę teraz robić, żeby być po stronie Adanosa? Wyswobadzać dalej miasta, czy może przyłączyć się po trochu do orkowych najemników? Błagam pomóżcie, bo nie chcę być ani dobry, ani zły. Chyba, że tak się nie da :/

W Gothicu gram przeważnie Magiem.
RPG
FacePlam jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-12, 17:49   #2
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Gothic 3 to nie Wiedzmin, tu autorzy jedynie bardzo delikatnie pozwalaja na konkretna droge. Nie doszukuj sie jakichs mozliwych sciezek, ktorych nie ma. Nie zabijaj magow wody, ale nie badz po stronie koczownikow ani asasynow. Nie mozna w questach byc neutralnym poniewaz kazdy ma takie same zakonczenie.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-12, 19:26   #3
Gorn221
Jaszczur

Gorn221 awatar

Domyślnie

Nie słuchaj go twoje decyzje mają wpływ na zakończenie. Najlepiej rozpocznij grę od nowa. Wyzwól jedynie Ardeę i Gothę. Wykonuj questy we wszystkich miastach chyba, że polegają one na: zniszcz obóz buntowników/koczowników, zabij szpiega buntowników lub podbij miasto. Tych nie rób.
Gorn221 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-12, 18:50   #4
Yanke$
Chrząszcz

Domyślnie

Zgodzę się z gornem ale zabijając szpiega czy niszcząc oblężenie lub wybijając orkowe patrole to takie decyzje praktycznie nie mają wpływu na zakończenie i dodatkowo dostaje się doświadczenie i nagrody
RPG
Yanke$ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-12, 23:10   #5
kamiledi15
Krwiopijca

Domyślnie

Ja po prostu staram się utrzymać reputacje na podobnym poziomie po obu stronach. Czyli raz zrobię parę misji dla buntowników, a raz parę dla orków. Wprowadza to sporo komplikacji, na przykład nie mogę założyć zbroi najemnika ani buntownika, więc muszę chodzić w jakiejś dziadowej.
RPG
kamiledi15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-12, 03:07   #6
KlimekPL
Cieniostwór

KlimekPL awatar

Domyślnie

Hmm, jeśli moja wypowiedź coś pomoże, to powiem, że można zakończyć grę wg Ścieżki Adanosa. I w tym przypadku nieważne komu pomagasz, ale pod koniec gry trzeba będzie wykonać zadanie dla Xardasa, gdy już zaniesiemy mu wszystkie pięć artefaktów. Wtedy będzie zakończenie ścieżką Adanosa i równowagi.
RPG
KlimekPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-12, 09:15   #7
Yanke$
Chrząszcz

Domyślnie

On to wie, mu chodzi o to by reputacje mieć na równym poziomie, nie chce angażować się w żadną strone. A co do ekwipunku to jezeli grasz wojem to dobry pancerz możesz dostać w Nordmarze, robiąc dla nich zadania nie będziesz po stronie Innosa, oni walczą z orkami ale głównie bedziesz walczyć z orkami by odbić kopalnie a ją i tak musisz wyzwolić by iść drogą Adanosa , a jak masz maga to za te małe zadania na 100% zdobędziesz 25% reputacji u buntowników więc możesz kupić szatę, mi ona starczała do końca gry
RPG
Yanke$ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-12, 16:28   #8
FacePlam
Chrząszcz

FacePlam awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do FacePlam
Domyślnie

Dzięki wam wszystkim za info, szczególnie Yanke$ i Gorn221. Jeżeli są tu jakieś "lajki" to dla każdego dam

A, i temat do zamknięcia.

W Gothicu gram przeważnie Magiem.
RPG
FacePlam jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania