Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen 2: Dark Waters > Ogólna dyskusja
Przeładuj stronę Risen 2 kupicie ?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-04-12, 21:53   #25
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agusia Zobacz post
Na pewno nie kupię na premierę. Znając życie, to będę miała tę gierkę z CD-Action.
Szczerze watpie, biorac pod uwage, ze pierwszej czesci tam nie dali.

Poczekam z kupnem pare dni, poczytam recenzje i opinie ludzi.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-12, 21:56   #26
Agusia
Chrząszcz

Agusia awatar

Domyślnie

Oczywiście nie miałam na myśli, że w najbliższych numerach się pojawi. Mam cały zestaw Gothic'ów razem ze złotą edycją trzeciej części i jestem pewna, że kolejne odsłony również pojawią się w czasopiśmie. Mi się nigdzie nie spieszy, jak gra jest dobra to za kilka lat będzie równie grywalna.
RPG
Agusia jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 11:19   #27
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

OBWIESZCZENIE/ANNOUNCEMENT/BEKANNTMACHUNG

Do szanownych Współforumowiczów!
Jeśli pragniecie dostać grę nadającą się do komfortowej zabawy, będącej jedną całością, pozbawionej tzw. bugów.
Apeluję o powstrzymaniem się z zakupem na okres przynajmniej kilku miesięcy! W obecnej sytuacji zastanej zakup podstawowej wersji gry i pierwszych dodatków za niemałe pieniądze wiąże się z wysokim ryzykiem niezadowolenia z wydanych pieniędzy. Rozsądnym rozwiązaniem jest poczekanie na wydanie zbiorcze, które - być może - będzie pełną grą podstawową za cenę takowej.

Dziękuję za odczytanie i proszę o usłuchanie!
Kel'Thuzad jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 14:02   #28
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Pozwolę sobie przenieść ten temat Ogólnej dyskusji Risen 2
RPG
Webster jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 15:50   #29
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kel'Thuzad Zobacz post

Jeśli pragniecie dostać grę nadającą się do komfortowej zabawy, będącej jedną całością, pozbawionej tzw. bugów.
Apeluję o powstrzymaniem się z zakupem na okres przynajmniej kilku miesięcy! W obecnej sytuacji zastanej zakup podstawowej wersji gry i pierwszych dodatków za niemałe pieniądze wiąże się z wysokim ryzykiem niezadowolenia z wydanych pieniędzy. Rozsądnym rozwiązaniem jest poczekanie na wydanie zbiorcze, które - być może - będzie pełną grą podstawową za cenę takowej.

Dziękuję za odczytanie i proszę o usłuchanie!
Takie pierdolenie jak Tuska w polityce, że tak powiem... Mam kasę i ochotę zagrać, to kupuje i nie oglądam się na głupie apele...
Gierkę już prawie skończyłem i jest cool...

Co do Tuska, to ostatnio Jarek dał dupy namawiając do bojkotu ME na Ukrainie... (trza być sprawiedliwym heh)

Wracając do tematu: puknij się w głowę kolego! Kto ma zbytek kasy to kupi, kto nie (albo sprzęt nie domaga) i tak poczeka, więc twój apel o kant dupy rozbić. W sensie ideologicznym i praktycznym.
Dziękuję. Postoję ;d
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 17:08   #30
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Zaiste, słusznie Pan zauważył, że moje obwieszczenie jest niezobowiązujące - w końcu w nim apelowałem, nie rozkazywałem.

Jednakże oskarżanie mnie o pierdolenie, jak Pan to określił, nie jest najgrzeczniejsze wobec ludzi preferujących podejście stawiające na rozsądny stosunek cena-zawartość. Tym bardziej, że ludzi chcących wydać swoje pieniądze nie zwracając na jakość sprzedawanego produktu nikt bynajmniej nie oskarża tutaj o pierdolenie, przytaczając Pańskie słowa.
Kel'Thuzad jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 19:46   #31
Skellen
Zębacz

Skellen awatar

Domyślnie

Cytat:
Jednakże oskarżanie mnie o pierdolenie, jak Pan to określił, nie jest najgrzeczniejsze wobec ludzi preferujących podejście stawiające na rozsądny stosunek cena-zawartość. Tym bardziej, że ludzi chcących wydać swoje pieniądze nie zwracając na jakość sprzedawanego produktu nikt bynajmniej nie oskarża tutaj o pierdolenie, przytaczając Pańskie słowa.
Posługując się powyższym cytatem i ograniczając się do niezbędnego minimum powiem tak: Pitolicie Hipolicie.
Co najlepsze sam o tym wiesz heh. Bo ta Twoja poza jest grana. Jeżeli jednak nie, to szkoda mi szanownego pana. Powiem tylko, iż żadnych psychotestów ( potrzebnych do zapoczątkowania pracy) pan nie zdasz...

A tak na marginesie: kupujcie lub nie. Ja ze swojej strony preferuję legalnych graczy, od tych "ściągających", bo coś im się nie podoba...
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 19:56   #32
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Niektórzy nie kupują bo wola pierw ściągnąć niby piracenie ale strata kasa na kupno bubla boli bardziej niż ban na forum zresztą 90% użytkowników forum tak robi ale się nie przyzna bo i tak ich nikt nie sprawdzi bo to nie wykonalne przez forum ( przykład ogólnikowy nie mowie ze riasen 2 to bubel )

Ja osobiście nie kupie grałem i wadziłem u znajomego i nie będę płacił za grę która równiez ma to samo chorobę co prawie podkreślam prawie każda nowa gra jest za krótka nie płace za 1 dzień zabawy
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 22:17   #33
Młody Bromor
Kąsacz

Młody Bromor awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tizgar Zobacz post
Ja osobiście nie kupie grałem i wadziłem u znajomego i nie będę płacił za grę która równiez ma to samo chorobę co prawie podkreślam prawie każda nowa gra jest za krótka nie płace za 1 dzień zabawy
Dobrze czytam? Jeden dzień? To jakaś bujda. Mam na liczniku około 13 i pół godziny i nie zanosi się na koniec gry (jednej wyspy jeszcze nawet nie ruszyłem). Gram normalnie, wykonując zadania poboczne(większość, nie wszystkie). Zdarza mi się przewijać dialogi (czytając szybciej niż aktorzy mówią), nie robię tego nazbyt często, ale jednak. Co dopiero, gdybym słuchał każdej kwestii. Nie biegam też bardzo dużo po bezdrożach w poszukiwaniu doświadczenia, pewnie znalazłbym parę miejsc, w których nie byłem. Ta gra nie jest na jeden dzień.

Ostatnio edytowane przez Młody Bromor : 05-05-12 o 17:26.
RPG
Młody Bromor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-12, 22:46   #34
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Nie bierz tego dosłownie kumpel dostał grę w wtorek a skończył dzisiaj robiąc wszystkie watki poboczne i główny
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-12, 17:26   #35
Młody Bromor
Kąsacz

Młody Bromor awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tizgar Zobacz post
Nie bierz tego dosłownie kumpel dostał grę w wtorek a skończył dzisiaj robiąc wszystkie watki poboczne i główny
Chyba, że tak. Taka po prostu dzisiejsza norma długości(jak już sam wspommiałeś). Ostatnią grą, która wystarczyła mi na długo, był chyba Dragon Age z dodatkiem i dlc.
RPG
Młody Bromor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-12, 19:30   #36
Rex_Matheson
Chrząszcz

Rex_Matheson awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kel'Thuzad Zobacz post

Apeluję o powstrzymaniem się z zakupem na okres przynajmniej kilku miesięcy!
Tu zgodze sie z kolego Kel Tuzadem - faktycznie lepiej poczekac jakis czas az wersja beta (ta ktora wypuszczono na rynek) zostanie przetestowana przez graczy i wiekszosc bugow zostanie usunieta .

Osobiscie dowiedzialem sie przypadkowo o tej odslonie Risen pare dni temu i zamierzam ja oczywiscie kupic - jakos tak polaczenie gothica i piratow przemawia do mego serca - ale faktycznie sie wstrzymam z pol roku az wszystkie dziury polataja i cena spadnie
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania