Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Problem z jednym dialogiem.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 23-01-11, 14:46   #1
LPCrooks
Chrząszcz

Domyślnie Problem z jednym dialogiem.

Witam. Nie dawno zacząłem grać w Arcania:G4. Do tej pory wszystko było dobrze, dialogi przeprowadzane prawidłowo, był dźwięk, można było dialogi "skracać" poprzez kliknięcie PPM.
Mój problem zaczyna się w miejscu, gdzie lądujemy po wypłynięciu z wyspy razem z Diego. Początek gry.
Po rozmowie z kobietą w karczmie, rozmowie z magiem z górnego pokoju w karczmie wracam do kobiety, która zleca mi przyniesienie miodu.
Idę więc szukać gościa od miodu, trafiam na ogrodzoną osadę ( gońców leśnych prawdopodobnie ). Jeden z nich mnie zaczepia i zaczyna się rozmowa. Mówi że mnie nie przepuści, mam do wyboru jedno zdanie więc je wybieram i na tym się kończy. On nic nie mówi tylko stoi a animacja dialogu trwa, nie mogę jej zakończyć PPM, wejść w menu główne itd. Po prostu tak jakby gra się zawieszała.
Może trochę chaotycznie to napisałem ale mam nadzieję że zrozumiecie i ktoś mi pomoże.
@EDIT.
Nie wiem jakim cudem ale po kilku próbach i wyłączeniach gry za pomocą "zakończ proces" problem sam się rozwiązał. Temat do zamknięcia.

Ostatnio edytowane przez LPCrooks : 23-01-11 o 20:40. Powód: Problem rozwiązany
RPG
LPCrooks jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania