Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Jak mogę zmienić postać

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-08-10, 20:37   #1
DarkGothic
Chrząszcz

Question Jak mogę zmienić postać

Siemka, trochę znudziło mi się granie, więc chciałem zobaczyć kody. Znalazłem kod "control" czyli że mogę kontrolować innych, spróbowałem. Wszystko było ok, tylko że nie mogłem dobrze chodzić z postacią i nie mogłem bić. Znalazłem kiedyś filmik z rozwiązaniem tego problemu, teraz chciałem zrobić to samo, chodziłem normalnie ale broni nie mogłem wyjąć i bić nie mogłem.
Mam nadzieję że mnie rozumiecie
RPG
DarkGothic jest offline  
Nieprzeczytane 13-08-10, 00:01   #2
asysan
Chrząszcz

Domyślnie

Atakować możesz wtedy jeżeli ktoś cie zaatakuje
RPG
asysan jest offline  
Nieprzeczytane 13-08-10, 08:32   #3
DarkGothic
Chrząszcz

Domyślnie

I właśnie w tym problem... wpisałem kod na wilka on mnie zaatakował, chodziłem normalnie tylko broni nie mogłem wyjąć.
RPG
DarkGothic jest offline  
Nieprzeczytane 18-08-10, 13:06   #4
Lemmy
Czarny Goblin

Lemmy awatar

Domyślnie

Być może wcieliłeś się w postać gdy była ona w czasie wykonywania jakiejś czynności. Spróbuj prze teleportować się gdzieś za pomocą kamienia teleportacyjnego lub kodu. Jeśli to nie pomoże to chyba nie ma innego sposobu.
RPG
Lemmy jest offline  
Nieprzeczytane 21-08-10, 20:13   #5
GothFighter
Chrząszcz

Domyślnie

Witam Jeśli o ten tutek chodzi tu już mówie(uwaga dla hardcorów cheatingu) jak już wcielisz sie w inną postać(najlepiej zrób to jak se stoi i nic nie robi) to w konsoli wpisz idkfa i wejdzi w ekwipunek potem i weź jakiś czar ( Tylko żeby ta postać co nią sterujesz była gotowa do strzelania ze strzału,no i jak już jest gotowa do strzału czyli ma np kua ognia jest mu na ręce to naciskasz spacje i sie czar schowa to znaczy ty go schowasz. Po tym jak dla przykładu chodziłem se orkiem(mogłem biegać i chodzić na zmiane walczyć ! Ale nie gadać z innymi bo sie nie da jak jesteś orkiem) uwaga tamty efek morze wrucic ze np nie morzesz wyjąć lub schować broni więc znowu robisz z tym czarem i już. A nagrałem se film walka orka cieńostworem i fajnie wyszło ! Jeżeli masz jakieś problemy z moimi informacjami pisz na pw. Pozdro !
RPG
GothFighter jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania