Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Kim najbardziej lubicie grać?

Zobacz wyniki ankiety: Kim najbardziej lubicie grać?
Asasynem 55 21.40%
Buntownikiem 100 38.91%
Gońcem leśnym 17 6.61%
Koczownikiem 8 3.11%
Najemnikiem orków 21 8.17%
Łowca zabójcą z Nordmaru 56 21.79%
Głosujących: 257. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-03-10, 21:34   #1
Shrike
Malkontent

Shrike awatar

Domyślnie Kim najbardziej lubicie grać?

Nie znalazłem jeszcze takiego tematu więc pytam. Kim najbardziej lubicie grać? Asasynem, buntownikiem, koczownikiem, gońcem leśnym, najemnikiem orków czy zabójcą orków z Nordmaru?

Ostatnio edytowane przez Shrike : 29-03-10 o 21:36.
RPG
Shrike jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-10, 21:38   #2
Shrike
Malkontent

Shrike awatar

Domyślnie

Sory za tego łowce zabójcę w sondzie ale jakoś niechcący tak mi się zrobiło xd.
RPG
Shrike jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-10, 21:55   #3
Achilles21
Chrząszcz

Domyślnie

Mi najlepiej gra się buntownikiem bo lubię rąbać orków
RPG
Achilles21 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-10, 22:19   #4
Lord Bezi
Jaszczur

Lord Bezi awatar

Domyślnie

Oczywiście że Buntownikiem. Jakaż to satysfakcja gdy pod koniec gry wyzwalamy cały kontynent od orków. To po pierwsze. Po drugie broń orków jest bardzo droga, o wiele droższa od ludzkiej. Większa liczba orków niż ludzi + większa wartość orkowej broni = $$$$$! Po trzecie, to rozwiązanie moralne, z poczucia obowiązku pomagam swoim braciom. Po 4, nie lubię orków, bo dopóki nie rozwalisz wszystkich buntowników na świecie to orkowie mają cię w dupie. I po 5, skoro w poprzednich częściach gry walczyłem za Innosa, to z jakiej racji mam teraz walczyć za Beliara? To by chyba było na tyle.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-10, 22:30   #5
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Oczywiście że zabójcą orków czyli Nordmańczykiem po 1 za klimat gdzie są rozgrywane walki po 2 orkowie są silnymi bestiami fajnie się ich zabija nie to co ludzi po 3 za pancerz który jest noszony przez Nordmańczyków.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-10, 01:08   #6
Baros
Polna Bestia

Baros awatar

Talking

Zdecydowanie Nordmarczykiem, Jako jedyni stawiają sensowny opór przeciw orkom, a nie kryją się po lasach
Bardzo mi do gustu przypadli
RPG
Baros jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-10, 16:39   #7
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Ja naturalnie uwielbiam grać Najemnikiem Orków, bo w tej części sagi orkowie naprawdę przypadli mi do gustu. Pewnie wielu z was przeszkadza to, że są w stosunku do nas szorstcy i chamscy, ale "wystarczy wiedzieć jak z nimi postępować, a okazują się całkiem mili" jak to powiedział Marik z Montery.
Próbowałem grać buntownikiem, ale tak jakoś mi nie podchodziło. Nie miałem takiej satysfakcji u Rhobara II, jak u Kana.

Подземелье Белиара | Ученик Меча
RPG
Xsant jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-10, 17:37   #8
pissaro
Chrząszcz

Domyślnie

Najlepsi są assasyni po pierwsze walka dwoma mieczmi po drugie bogactwo po trzecie nie ma biednych assasynow bo sa niewolnicy. Wspaniały przywódca klimat klimat pustyni słuza najlepszemu bogowi ze wrzystkich trzech. Buntownicy i inni przedewszystkim koczownicy to są przynich robakami.
RPG
pissaro jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-10, 18:24   #9
Teen
Czarny Goblin

Teen awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Teen
Domyślnie

A mi tak na prawdę nie podchodzi do gustu żadna nacja...
Niby Assasyni są spoko, mają fajne zadania lubię klimat pustyni, ale znowu to te zadania idź zabij tego poźniej tamtego, po za tym jakoś Beliar mnie odrzuca.
Nordmar to już totalnie opada bo nie nawiedzę tam podróżować! nigdy nie weim gdzie jestem, po za tym walka toporem to nie dla mnie.
Buntowników nie lubię, jakoś zadania dla nich to nic fajnego, odbijanie miast to straszna monotonia.
Najemnicy orków niby są spoko, fajne zbroje itp, ale wkurzające jest trochę ich nastawienie orków do nas.
haha strasznie marudzę xD
Jeśli chodzi generalnie o nacje to najbardziej podobali mi się Magowie wody, jakoś lubię ich szaty i tą chęć zachowania równowagi, tylko że nie ma możliwości jednoznacznego przejścia gry po ich stronie i to jest minus

RPG
Teen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-10, 15:08   #10
Baros
Polna Bestia

Baros awatar

Talking

Cytat:
Napisał Teen Zobacz post
Jeśli chodzi generalnie o nacje to najbardziej podobali mi się Magowie wody, jakoś lubię ich szaty i tą chęć zachowania równowagi, tylko że nie ma możliwości jednoznacznego przejścia gry po ich stronie i to jest minus
Magowie wody są po stronie Koczowników, a idąc drogą Xardasa (Adanosa) przechodzisz grę również po stronie Magów Wody Droga Xardasa to orkowie, koczownicy, gońcy leśni (a w tym druidzi i magowie wody)
RPG
Baros jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-10, 22:48   #11
StrykHunter
Krwiopijca

Domyślnie

zawsze dobrze mi się grało buntownikiem.Miał bardzo ciekawe zbroję do wyboru.Stawaliśmy po stronie Innosa.Najlepiej nim gram bo ma nawiązania do poprzednich Gothiców czyli jest ścieżką dobra i próbujemy pozbyć się orków i sług Beliara(głównie chodzi o Asasynów) podczas gry .
RPG
StrykHunter jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-10, 22:54   #12
leon19951

leon19951 awatar

Domyślnie

Miałem ciężki orzech do zgryzienia. Lubię grać i Buntownikiem i Nordmarczykiem. Jeśli było by można wybrałbym obu lecz wybrałem Buntownika. Jako jedyni mogą nosić Pancerz Paladyna jako jeden z najlepszych pancerzy w grze.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania