Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Kogo Wolicie WY?

Zobacz wyniki ankiety: ..............
Buntownicy 70 29.05%
Najemnicy 15 6.22%
Asasyni 61 25.31%
Nordmarczycy 95 39.42%
Głosujących: 241. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-12-09, 18:03   #25
Piotreksu
Czarny Goblin

Piotreksu awatar

Domyślnie

Hmm .
Ja wybrałem Asasynów .
Budzą postrach wśród Orków i się założę że nawet u Buntowników .
Buntownicy sobie siędzą w kryjówkach nawet nie raczą się ruszyć ale niby tacy odważni (jak chodzisz na posyłki to tak) .
A Nord.... może niby walczą z Orkami lecz się za bardzo uważają za panów .
Najemnicy, hmm boją się i zamiast walczyć się poddali i służą Orką ...

Więc Asasins
RPG
Piotreksu jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-09, 22:38   #26
zuk13
Czarny Goblin

zuk13 awatar

Domyślnie

Ja wybrałem nordmarczyków bo to oni uganiają się za orkami a nie jak butownicy i paladyni chowają się w jaskiniach. Więc wybór był prosty.
RPG
zuk13 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-09, 21:36   #27
GothArc
Chrząszcz

Domyślnie

Ja wybrałem Nordmarczyków ponieważ jest to lud który ma honor oraz potrafią przetrwać w miejscach w których "Ludzie z nizin" nie mieli by szans na przeżycie
ale najbardziej podoba mi się ich tradycja bardzo związana z przodkami (kamienie przodków itp.)

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
GothArc jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-09, 20:24   #28
korin
Chrząszcz

korin awatar

Domyślnie Na kogo głosowałem

Zagłosowałem na Nordmarczyków ponieważ są Oni najsilniejsi, Orkowie mieliby szans w walce z Nordmarczykami
RPG
korin jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-09, 20:30   #29
Vanner

Vanner awatar

Domyślnie

Ja najbardziej lubię Assasynów - przypominają mi swego rodzaju takich ninja. Mają wyczepiste ubrania i fakt, że wyznają Beliara, oraz to że mieszkają na pustyni jest dla mnie największym plusem.
Lecz kiedy jest smutne, Księżyc się obniża, by zrobić kołyskę...

Ostatnio edytowane przez Vanner : 22-12-09 o 16:27.
RPG
Vanner jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-09, 21:11   #30
Paladyn Javier
Krwiopijca

Paladyn Javier awatar

Domyślnie

Najlepsi są Rebelianci ponieważ zachowali (także Nordmarczycy) honor, walczą z Orkami, i chcą uratować swoje dawne królestwo. Mimo trudności i strat jakie ponieśli ,mają nadal nadzieje na zwycięstwo, które, jak im pomagasz, dopełnia się. Na przykład Assasyni sprzedali się Orkom byle, by ci ich nie zniszczyli. Każdy szanowany gracz wie, że jak Xardas by machnął palcem, część Orków odeszła by od ludzkich fortec i zniszczyli by Assasynów w mgnieniu oka.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-09, 14:07   #31
Dickes
Chrząszcz

Domyślnie

Popieram poglądy Arrima, aby podać wytypowanych przez siebie też rozwinę wypowiedź.

Buntownicy - mówicie ,że walczą z honorem, przecież każdy kto nie jest zwierzęciem w G3 walczy z honorem, tzn. rzadko się zdarzy, żeby cię ork walnął od tyłu, gdy walczysz z innym orkiem, albo buntownik gdy walczysz z innym buntownikiem itp., tak więc to nie argument
Chowają się w lasach - tu rzeczywiście nie mogą inaczej, ale ja powiem tak: paladyni, magowie ognia, wyżsi rangą wojownicy, kowale, oni mieli w Myrtanie dobrze, bo byli potrzebni, mieli forse, obrońców i domy, a tacy rolnicy czy niewolnicy, byli traktowani źle, są teraz z buntownikami tylko dlatego, że nie mają gdzie się podziać, wiadomo niewolników buntownicy traktują teraz lżej, ale tylko dlatego, że potrzebni im są ludzie, a jakby ich nadal traktowali tak jak przed wojną to by się do nich nikt nie przyłączył. No i czasem przesadzają, te oddziały zwiadowcze na farmie i na drodze, wiadomo twórcy musieli dać jakiś łatwy quest, ale mogliby przynajmniej powiedzieć, że nie mają czasu puki co ich atakować, ale tak to by sobie spokojnie poradzili czy cóś, tak samo z tymi dzikami przy obozie drwali...

Orkowie - "Dbam o to ,aby nasi niewolnicy byli bardzo szczęśliwi. Dostają więcej jedzenia niż za czasów Rhobara, oglądają najciekawsze walki na arenie i mogą wyznawać takich bogów, jakich tylko zechcą. I co ? I pracują coraz ciężej, a buntowników jest coraz mniej..."
W tym cytacie mogę stwierdzić, że orkowie to kumata rasa, są rozważniejsi od Rhobara, do tego nigdy gdy walczę z orkiem to nie zaczepia mnie drugi ork (no chyba ,że sam zaczepie 10 ). Nie można powiedzieć ,że są gorsi, bo gdyby nie Xardas to by przegrali, pff "gdyby nie Xardas by przegrali" "gdyby nie magia run to by wygrali" "gdyby nie bariera to mieli by całą Myrtanę" gdyby, gdyby gdyby... Pozwolili dać prawa ludziom, nie są okrutni, musieli zaatakować Myrtanę i Nordmar, inaczej by umarźli xd

Assasyni - tutaj nie muszę nic mówić, dla nich liczy się tylko forsa...

Koczownicy - wg. mnie są tacy jak buntownicy, walczą bo muszą...

Najemnicy - tchórze, choćby nie wiem jak zły był Rhobar, to nie powinni się odwracać od ojczyzny, tylko robić jakieś rewolucje ,żeby ją zmienić na lepsze...

Nordmarczycy - moi faworyci, i myślę ,że potrafię to dobrze poprzeć, u nich jest tak, mają problem to wysyłają grupę myśliwych osłanianych przez zabójców orków, a jak mi coś karzą robić to "weź sobie tego do pomocy" "idź do tego on ci da żarcie" są zorganizowani, i jak coś trzeba zrobić to robią, a nie "ohh straciliśmy już tylu ludzi, odbij kopalnie sam to dostaniesz forse" - tak by wg. mnie powiedzieli mniej więcej buntownicy

Tak więc głosuje na Nordmarczyków chociaż orkowie też są niczego sobie...
RPG
Dickes jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-09, 10:58   #32
Otix
Chrząszcz

Domyślnie

Moim, jakże skromnym zdaniem, wybiorę buntowników, to oni muszą szlajać się po lasach, mogli by (silniejsi) zostać np. najemnikami, ale honor by im na to nie pozwolił, żeby pracować u orków.
RPG
Otix jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-12-09, 00:46   #33
Angus Young
Chrząszcz

Domyślnie

Moim zdaniem to Nordmarczycy są najlepsi ponieważ można od nich nauczyć się kucia broni z magicznej rudy a jeżeli takową broń już sobie zrobimy to nikt nam nie podskoczy.
RPG
Angus Young jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-09, 23:10   #34
Howkins
Krwiopijca

Howkins awatar

Domyślnie

nudzi mie juz bycie dobrym w G3, wiec teraz wybieram Asasynow, ich niewolnictwo, rzadza bogactwa i w ogole fajna kraina... ponaddto w Trelis dowiadujemy sie ze orkowie zaczynaja sie ich troche bac
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-09, 14:51   #35
Angelika

Angelika awatar

Domyślnie

Nordmarczycy byli nawet niczego sobie. Mieszkali sobie w Nordmarze i żyli z polowań, nie przeszkadzali nikomy, czasami walczyli z orkami, gdy ci podchodzili zbyt blisko obozowiska ludzi. Radzili sobie w życiu, potrafili przetapiać drogocenną rudę i mieli do tego specjalny, wielki piec.
Wiec po prostu nie wiem co będzie dziś."
RPG
Angelika jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-09, 20:32   #36
McGandalf
Polna Bestia

McGandalf awatar

Domyślnie

Ja też wybrałem Nordmarczyków. Twardzi ludzie, ale dość gościnnie mimo wszystko. Podchodzą twardo do życia, nie owijają w bawełnę. Ponad to żywią się mięsem w dużych ilościach Maja ciepłe domki i szanują tradycję. A przede wszystkim są wojownikami dbającymi o swój honor. Są przeciwieństwem asasynów, których wybitnie nie lubię. Ci z kolei wydaja mi się słabiakami i krętaczami myślącymi głównie o kasie. Buntownicy sa bardzo różnie. Zależy od jednostki, na którą się natkniesz. Koczownicy siedzą w dziurach i ukrywają się. Ciężko się do nich dostać i nawiązać z nimi kontakt. Tacy raczej bezbarwni. Najemnicy to zdrajcy i ludzie bez honoru. Świetnie pasują jako silniejsza wersja asasynów pozbawionych resztek moralności. Powinni jeszcze być w ankiecie gońcy leśni.
McGandalf jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania